ТЕМА: Секс во текот на бременоста

Мислење 09 Јул 2013, 04:59

Neznam kaj vas kako izleze no kaj mene tocno izleze, imam golema zelba za odnosi i izleze zensko deka nosam :-)
minne03

Сино цветче

4119
Мислења: 197
Зачленет: 11 Мар 2013, 06:52

Мислење 09 Јул 2013, 07:14

јас во последно време имам стварно многу поголема зелба одколку кога не бев бремена,во петок ке одам на контрола и ке видиме дали има врска кај мене дали е девојЧе или момЧе :D
H.e.L.e.N

Зелено цветче

208154
Мислења: 559
Зачленет: 31 Окт 2012, 07:19
Слика

Мислење 09 Јул 2013, 09:12

Мене ми е најнормална желбата, ни повеќе ни помалку. И претходно не е дека сум била без желба, веројатно мажето ми е погодено!!! :rofl: :$
elena.mak

Жолто цветче

1749868
Мислења: 1113
Зачленет: 25 Јан 2012, 12:39
Слика

Слика

Мислење 14 Јул 2013, 15:11

zenski neznaev kaj da go postavam ova prasanje pa eve resiv tuka,vaka mi kasni 6 dena pravev tes i na site tri mi pokaza positiven,uste pred 15 dena go pravev i od togas strav mi e da imam seks so maz mi a uste ne sum bila na lekar zasto mi rekoa deka e rano,ama veke ne se izdrzuva :D majka priroda ene go i maz mi zbesna :lol: kazete mi dali smejam da imam seks?jas mislev koga ke odam na ginokolog da prasam pa posle,vie sto vikate? :$
mace31

Сино цветче

595
Мислења: 184
Зачленет: 08 Јул 2013, 21:38

Мислење 14 Јул 2013, 15:15

mace31 напиша:zenski neznaev kaj da go postavam ova prasanje pa eve resiv tuka,vaka mi kasni 6 dena pravev tes i na site tri mi pokaza positiven,uste pred 15 dena go pravev i od togas strav mi e da imam seks so maz mi a uste ne sum bila na lekar zasto mi rekoa deka e rano,ama veke ne se izdrzuva :D majka priroda ene go i maz mi zbesna :lol: kazete mi dali smejam da imam seks?jas mislev koga ke odam na ginokolog da prasam pa posle,vie sto vikate? :$

:clap: честитки со лесно да тие ...а зошто рано за гинеголог,, пред две недели си го правела тестот значи можеш да одиш.. јас од кога го правев тестот после една недела отидов,,,, а за секс не знам најдобро да ти каже гинекологот...
ddevojce

Жолто цветче

594878
Мислења: 1746
Зачленет: 25 Јун 2013, 10:27
Слика
Слика
Denot koga se zbogativ stanav majka.

Мислење 14 Јул 2013, 15:51

mace31 напиша:zenski neznaev kaj da go postavam ova prasanje pa eve resiv tuka,vaka mi kasni 6 dena pravev tes i na site tri mi pokaza positiven,uste pred 15 dena go pravev i od togas strav mi e da imam seks so maz mi a uste ne sum bila na lekar zasto mi rekoa deka e rano,ama veke ne se izdrzuva :D majka priroda ene go i maz mi zbesna :lol: kazete mi dali smejam da imam seks?jas mislev koga ke odam na ginokolog da prasam pa posle,vie sto vikate? :$

:* лесна бременост :rofl: нетије rano за на док. а за односи и јас од тој пусти страв не му давам на мм :devil: па валјда це ми помини некогас стравот
zalosna

Жолто цветче

13831917
Мислења: 1366
Зачленет: 29 Дек 2011, 23:42
Локација: na edno tajno mesto
Слика

Слика

Мислење 14 Јул 2013, 16:05

ке идам наредната недела на гиноколог,а не да ми е страв да не му се слуци несто на сите сто сум казала ми се смејат викаат ајде не се занесувај како ке го допраис зар како си го направила а мене пусто страв хехехех
mace31

Сино цветче

595

Мислење 14 Јул 2013, 16:07

cestito i lesna bremenost a na ginekolog mozis slobodno da odis kaj mene ja potvrdi brmrnosta samo so 4 dena kasnenje na cikluso a za seks i mene mi e strav samo dva pati imam do sega i toa odvaj so trista molenja od mm a imam citano deka ne e steten dokolku e ok so bremenosta :D
ubavka1

Сино цветче

6283
Мислења: 189
Зачленет: 13 Јул 2013, 15:38

Мислење 14 Јул 2013, 16:11

ubavka1 напиша:

cestito i lesna bremenost a na ginekolog mozis slobodno da odis kaj mene ja potvrdi brmrnosta samo so 4 dena kasnenje na cikluso a za seks i mene mi e strav samo dva pati imam do sega i toa odvaj so trista molenja od mm a imam citano deka ne e steten dokolku e ok so bremenosta :D

фала ти а кога имасе?одма од кога дозна без да го прашаш докоторот?
mace31

Сино цветче

595

Мислење 14 Јул 2013, 16:21

јас во првата бременост дури и повејце од сто треба имав односи :D и за второто бесе се ок до крај ама за третаво како страв ме фати усте од поцеток дека имав до скоро болки во стомацево и од со цитам на нет многу усте толку се запласив ]:) цудо прај ова интернетов :devil: це фатам це го исклуцам
zalosna

Жолто цветче

13831917
Мислења: 1366
Зачленет: 29 Дек 2011, 23:42
Локација: na edno tajno mesto
Слика

Слика

Врати се на Бременост

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Bajaderka, kristina.k, LaLemon, LoOnyD, mama27, milamila988, nana2112, ubavka1, wtff и 31 гости