ТЕМА: Капсули за слабеење супа од зелка (Cabagge forte)

Мислење 21 Апр 2012, 15:12

aleksandra984 напиша:pisete mi na aleksandra_17mk@hotmail.com

а колку пари се?
Аватар на корисникот
bisera993

Фем почетничка
 
21
Мислења: 7
Зачленет: 19 Апр 2012, 17:57

Мислење 22 Апр 2012, 18:31

Овие апчињава гледам на попуст се во био клиника па сакам да ги порачам само сакав да ве прашам колку капсули во 1 паковање ? И по колку се пијат дневно? :))
Аватар на корисникот
SarCh

Фем почетничка
 
15
Мислења: 23
Зачленет: 15 Јул 2011, 13:41

Мислење 22 Апр 2012, 18:43

SarCh напиша:Овие апчињава гледам на попуст се во био клиника па сакам да ги порачам само сакав да ве прашам колку капсули во 1 паковање ? И по колку се пијат дневно? :))

пакувањето содржи 60 капсули, и треба да се пие по една пред јадење, јас ги земав од биоклиника, не се на попуст така пише цело време над вистинската цена имаат напишано едно поскапа и ја прешкртале демек на попуст се, и да ти кажам дека немаат врска со животот овие капсули кај мене немаа никаков ефект, само се чуствував надуена во стомакот и толку.
Аватар на корисникот
senjorita.lombardi

Жолто цветче
 
722340
Мислења: 1209
Зачленет: 15 Дек 2011, 15:40
Слика

Мислење 22 Апр 2012, 18:46

senjorita.lombardi напиша:
SarCh напиша:Овие апчињава гледам на попуст се во био клиника па сакам да ги порачам само сакав да ве прашам колку капсули во 1 паковање ? И по колку се пијат дневно? :))

пакувањето содржи 60 капсули, и треба да се пие по една пред јадење, јас ги земав од биоклиника, не се на попуст така пише цело време над вистинската цена имаат напишано едно поскапа и ја прешкртале демек на попуст се, и да ти кажам дека немаат врска со животот овие капсули кај мене немаа никаков ефект, само се чуствував надуена во стомакот и толку.

Ме преубеди да не ги зема штом се такви џабе парите ќе си ги фрла :D :D
Аватар на корисникот
SarCh

Фем почетничка
 
15
Мислења: 23
Зачленет: 15 Јул 2011, 13:41

Мислење 22 Апр 2012, 18:47

SarCh напиша:
senjorita.lombardi напиша:
SarCh напиша:Овие апчињава гледам на попуст се во био клиника па сакам да ги порачам само сакав да ве прашам колку капсули во 1 паковање ? И по колку се пијат дневно? :))

пакувањето содржи 60 капсули, и треба да се пие по една пред јадење, јас ги земав од биоклиника, не се на попуст така пише цело време над вистинската цена имаат напишано едно поскапа и ја прешкртале демек на попуст се, и да ти кажам дека немаат врска со животот овие капсули кај мене немаа никаков ефект, само се чуствував надуена во стомакот и толку.

Ме преубеди да не ги зема штом се такви џабе парите ќе си ги фрла :D :D

па така е мене ми е криво што си ги дадив 1300 денари се заедно со поштарина, а капсулите за ништо не ги бива :puke:
Аватар на корисникот
senjorita.lombardi

Жолто цветче
 
722340
Мислења: 1209
Зачленет: 15 Дек 2011, 15:40
Слика

Мислење 22 Апр 2012, 20:43

ne gi biva i jas gi probav i nisto
Аватар на корисникот
valerija22

Фем почетничка
 
62
Мислења: 38
Зачленет: 22 Јун 2011, 01:59

Мислење 26 Апр 2012, 11:08

sakam da prasam dali na nekoj mu trebaat tableti za slabeene supa od zelka od Cabbage Forte производ за 2 недели ,zaso jas gi zemav ama bev nastinata i mi e slaba krvta taka da nema da mozam da gi koristam zasto zemam apcina za krvta...ne se ni otvoreni so rok so se se ..koj saka slobodno neka mi pishe...
petplus

Фем почетничка
 
00
Мислења: 3
Зачленет: 26 Апр 2012, 10:50

Врати се на Диети

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 6 гости