ТЕМА: Таблети за слабеење

Мислење 24 Апр 2010, 03:30

Значи прашања до вас драги дами, дали сте користеле таблети за слабеење, доколку сте користеле кои биле тие таблети, каков ефект имале таблетите- со еден збор какво е вашето искуство со истите?

Темата за отворив затоа што има офтопик мислења за таблети за слабеење на други теми, а гледам нема тема за нив.

Девојки ги чекам вашите искуства. Поздрав :)
sesilija

Жолто цветче
 
71495427
Мислења: 3424
Зачленет: 12 Јан 2010, 00:24

Мислење 24 Апр 2010, 08:30

CITRAH KILOSTOP-SPAS ZA SITE KOJ PATAT OD PREKUMERNA TEZINA
PROIZVEDENI OD DIV LIMON
KLINICKI TESTIRANI I ISPROBANI.
Jas nikogas ne sum veruvala vo vakvite proizvodi
no ovaj navistina deluva-bez povtorno vracanje na kilogramite
moja bliska licnost go koristese i uspea bez posledici na svoeto zdravje
Аватар на корисникот
ozbilnazena

Жолто цветче
 
41802483
Мислења: 1118
Зачленет: 06 Фев 2010, 21:42
Локација: Ваму- таму повеќе онаму
Dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš. Dobro je kad u životu nekoga voliš, i neko te voli...

Мислење 25 Апр 2010, 22:44

ozbilnazena напиша:CITRAH KILOSTOP

Колку време се пијат овие таблети, ти го намалуваат апетитот или придонесуваат за полесно исфрлање на токсините од организмот? И колку пари се?
Аватар на корисникот
veri

Жолто цветче
 
1402249
Мислења: 3059
Зачленет: 14 Јан 2010, 22:08
Life is not about how many breaths you take, but how many moments in life that take your breath away.

Мислење 26 Апр 2010, 00:27

moeto iskustvo so tableti za slabeenje,da se oslabnuva megutoa kilograite se vrakaat posle nekoj mesec zatoa najdobro so dieta.
Аватар на корисникот
tanjaaaa

Сино цветче
 
100
Мислења: 232
Зачленет: 21 Мар 2010, 22:26
Локација: Skopje
" Не оди по веќе истапкан пат каде и да води. Место тоа, оди таму каде што нема пат и остави трага. "

Мислење 26 Апр 2010, 11:00

veri напиша:
ozbilnazena напиша:CITRAH KILOSTOP

Колку време се пијат овие таблети, ти го намалуваат апетитот или придонесуваат за полесно исфрлање на токсините од организмот? И колку пари се?

Таблетките можеш да ги најдеш на оваа адреса.
УЛ.Коста Веселинов бр 6 -СКОПЈЕ
Или на тел-02-3216-923
Знам дека сега има специјална понуда и се 699 ден.
Мозеш да ја погледнеш и нвната страница http://www.bioclinica.com.mk/
Јас знам за овие затоа што моја блиска особа изгуби 20 кг и е нова личност .
Аватар на корисникот
ozbilnazena

Жолто цветче
 
41802483
Мислења: 1118
Зачленет: 06 Фев 2010, 21:42
Локација: Ваму- таму повеќе онаму
Dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš. Dobro je kad u životu nekoga voliš, i neko te voli...

Мислење 01 Јул 2010, 19:30

Ima li nekoj iskustvo od Turbo Fast tabelitii dali deluvat pozitivno?
Аватар на корисникот
Britney25

Фем почетничка
 
24
Мислења: 11
Зачленет: 10 Јун 2010, 21:36

Мислење 17 Авг 2010, 23:18

Јас моментално пијам Херба Фаст.. Баш денеска се мерев.. Ги пијам 2 дена и имам симнато 0,5кг :).. Многу го намалуваат апетитот значи можам комотно цел ден да не јадам...
Аватар на корисникот
Slim-Shady

Фем почетничка
 
122
Мислења: 41
Зачленет: 29 Мај 2010, 18:46

I Know That You Believe You Understand What You Think I Said, But I'm Not Sure You Realize That What You Heard Is Not What I Meant :)

Мислење 19 Авг 2010, 09:08

На природна база ли се тие Херба фаст и дали чувствуваш некои негативни појави, пример да ти се лоши или да осеќаш замор? И ако може пиши колку пари се и колку дена се пијат?
А тие Слим Лајн колку се?
Аватар на корисникот
veri

Жолто цветче
 
1402249
Мислења: 3059
Зачленет: 14 Јан 2010, 22:08
Life is not about how many breaths you take, but how many moments in life that take your breath away.

Мислење 19 Авг 2010, 18:44

таблети-не благодарам!сум имала ужасно искуство со нив па така да не сакам ни да помислам да користам :(
Аватар на корисникот
JuLleE

Жолто цветче
 
46837356
Мислења: 2204
Зачленет: 15 Јан 2010, 04:30

Мислење 21 Авг 2010, 11:55

Замор не чуствувам и не ми се лоши... На база на билки се.. Се пијат 10 дена 640 денари се...
Аватар на корисникот
Slim-Shady

Фем почетничка
 
122
Мислења: 41
Зачленет: 29 Мај 2010, 18:46

I Know That You Believe You Understand What You Think I Said, But I'm Not Sure You Realize That What You Heard Is Not What I Meant :)

Врати се на Диети

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 13 гости