ТЕМА: Таблети за слабеење

Мислење 25 Фев 2012, 16:02

jas koristev sekakvi,od slim line kafe,onie so jabolkov ocet i hrom,vitaslim... i efekt nula.Sega sum na un dieta bidejki imam golema kg sakav pobrzo da oslabam ama nosto,kilata pak mi stojat inace imam97kg i pojma nemam kako da oslabam ako ne bide nisto od ovaa dieta!!!!
Аватар на корисникот
SONJA.ACE.TEODORA

Фем почетничка
 
00
Мислења: 9
Зачленет: 21 Фев 2012, 18:37
Локација: pp

Мислење 25 Фев 2012, 16:04

O.l.i.v.a напиша:Дали некој ги има пробано Витаслим таблетите за слабеење?

nemoj da si trosis ?tie treba da gi pies so rezim na ishrana
Аватар на корисникот
SONJA.ACE.TEODORA

Фем почетничка
 
00
Мислења: 9
Зачленет: 21 Фев 2012, 18:37
Локација: pp

Мислење 25 Фев 2012, 22:30

Dali nekoj ima pieno tableti od supa od zelka ve molam odgovor :$
Аватар на корисникот
macencebt

Фем почетничка
 
30
Мислења: 20
Зачленет: 28 Окт 2011, 23:24

Мислење 26 Фев 2012, 01:29

macencebt напиша:Dali nekoj ima pieno tableti od supa od zelka ve molam odgovor :$

Јас почнав од завчера да ги пијам и можам да почувствувам разлика ... :)
Аватар на корисникот
Lollipop7

Бело цветче
 
2425
Мислења: 76
Зачленет: 12 Јан 2012, 20:10
What doesn't kill you makes you stronger

Мислење 26 Фев 2012, 16:29

Ако може да ми дадете повеќе информации за тие апчињата од зелка, цена и каде можам да ги најдам? :)
Аватар на корисникот
Elence93

Жолто цветче
 
435205
Мислења: 1341
Зачленет: 16 Дек 2009, 21:34
Локација: Скопје
Fashions fade, style is eternal.

Мислење 26 Фев 2012, 22:45

Elence93 напиша:Ако може да ми дадете повеќе информации за тие апчињата од зелка, цена и каде можам да ги најдам? :)

Еве ја страната има и тел број
http://www.femina.mk/out/?id=dc118134c6 ... .com.mk%2F
Аватар на корисникот
linija

Сино цветче
 
1950
Мислења: 102
Зачленет: 09 Јул 2011, 00:24

Мислење 27 Фев 2012, 02:07

Lollipop7 напиша:
macencebt напиша:Dali nekoj ima pieno tableti od supa od zelka ve molam odgovor :$

Јас почнав од завчера да ги пијам и можам да почувствувам разлика ... :)

сподели резултати? како оди??
Аватар на корисникот
linija

Сино цветче
 
1950
Мислења: 102
Зачленет: 09 Јул 2011, 00:24

Мислење 28 Фев 2012, 01:20

A како делуваат капсуливе? после колку денови или испиени апчиња се забележува промени? ..можно е воопшто да не се намали апетитот?
sopphia

Фем почетничка
 
11
Мислења: 4
Зачленет: 09 Фев 2012, 12:31

Мислење 28 Фев 2012, 01:32

јас ги порачав таблетиве од зелка, е сега ве молам,тие што ги користите детално да ми објасните ако може во лп колку капсули на ден се пијат, колку има во пакетчето, и дали навистина делуваат. ви благодарам однапред :*
Аватар на корисникот
senjorita.lombardi

Жолто цветче
 
723340
Мислења: 1209
Зачленет: 15 Дек 2011, 15:40
Слика

Мислење 28 Фев 2012, 11:01

Lollipop7 напиша:
macencebt напиша:Dali nekoj ima pieno tableti od supa od zelka ve molam odgovor :$

Јас почнав од завчера да ги пијам и можам да почувствувам разлика ... :)

dali ke mozis da mi kazis kako se vikat i kolku tableti ima voniv za pienje za kolku vreme da pies
Аватар на корисникот
macencebt

Фем почетничка
 
30
Мислења: 20
Зачленет: 28 Окт 2011, 23:24

Врати се на Диети

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 27 гости