ТЕМА: Таблети за слабеење

Мислење 20 Сеп 2010, 22:42

emili2 напиша:jas piev jabolkov ocet + kopriva tableti i navistina imaat efekt 142 den se ima 30 tableti za eden mesec ispiv 2 kutii i oslabev 6-7 kg a i ne se shtetni pozz

Како пиеше јаболков оцет?Таблетите ги конзумираше со оцедот?Каде ги има,во аптеките?Колку пати дневно се пијат?
Аватар на корисникот
happygirl

Жолто цветче
 
1684858
Мислења: 1836
Зачленет: 27 Јул 2010, 11:30
Happyness is the soundtrack of my life...

Слика

Мислење 21 Сеп 2010, 12:07

Јас по неколку неуспешно држани диети (со исклучок на диетата на Жан Митрев, со која за 10 дена намалив 5-6 кг) и поттикната од резултатите на една другарка, се решив да пробам со капсулите Слим Лине, ќе ги земам утре и ќе видиме какви ќе бидат ефектите за 36 дена. Ми требаат -10кг за да се вратам на тежината пред породувањето.
Инаку другарката за 36 дена ослабна 8кг, а нејзина братучетка 16кг за 36 дена.
Аватар на корисникот
rainlover

Зелено цветче
 
583478
Мислења: 969
Зачленет: 23 Јун 2010, 21:59

Мислење 21 Сеп 2010, 13:13

rainlover напиша:Јас по неколку неуспешно држани диети (со исклучок на диетата на Жан Митрев, со која за 10 дена намалив 5-6 кг) и поттикната од резултатите на една другарка, се решив да пробам со капсулите Слим Лине, ќе ги земам утре и ќе видиме какви ќе бидат ефектите за 36 дена. Ми требаат -10кг за да се вратам на тежината пред породувањето.
Инаку другарката за 36 дена ослабна 8кг, а нејзина братучетка 16кг за 36 дена.
да срце и ја ги зимам конечноооооо утре :lol: :D па ќе видиме!!! дај боже да ослабам!!!а и ти !! :D
Аватар на корисникот
ludoto19

Црвено цветче
 
114009888
Мислења: 5861
Зачленет: 01 Мар 2010, 04:05

Мислење 21 Сеп 2010, 13:41

ozbilnazena напиша:CITRAH KILOSTOP-SPAS ZA SITE KOJ PATAT OD PREKUMERNA TEZINA
PROIZVEDENI OD DIV LIMON
KLINICKI TESTIRANI I ISPROBANI.
Jas nikogas ne sum veruvala vo vakvite proizvodi
no ovaj navistina deluva-bez povtorno vracanje na kilogramite
moja bliska licnost go koristese i uspea bez posledici na svoeto zdravje

Јас исто така ги пиев овие капсули но мене не ми делуваа така, јас од кога почнав да ги пијам овие капсули накачив плус 8kg. :( :( :(
Аватар на корисникот
Andrijani4ka

Фем почетничка
 
01
Мислења: 15
Зачленет: 12 Сеп 2010, 10:42
Локација: Tetovo
:* :* :*

Мислење 21 Сеп 2010, 15:31

A ova stoe citrax kilostop, kolku vreme se pie?......I kako se pie?...na primer tie 20 kila za kolku vreme moze da gi namalis???........molam odgovor ako ne ve mrzi :D
Аватар на корисникот
Pavlin4e

Фем почетничка
 
533
Мислења: 39
Зачленет: 17 Сеп 2010, 15:24

Мислење 21 Сеп 2010, 22:55

littlegirl92 напиша:Драги девојки,
дали ќе може некој да ми каже како да нарачам од slim line и со кој производ мислите дека има најдобри ефекти и колкава му е цената??
Јас гледав на веб страната нивна ама не најдов цени и ме збуни делот дека треба да имам нарачка од најмалку 30 евра.
Ако некој има искуство би сакал ли да го сподели??
фала ви однапред
гушки


Jas sum zacleneta vo slim line clubot koj saka proizvodi slobodno neka naraca ili neka mi pise privatno na aleksandra_17mk@hotmail.com mozam da mu objasnam se kako odi sto odi i za cenata. pozdrvace
aleksandra984

Фем почетничка
 
13
Мислења: 37
Зачленет: 19 Ное 2009, 09:03

Мислење 21 Сеп 2010, 23:09

Ne pijte apcinja.Jadete zdrava hrana.Izbegnuvajte leb,testenini,gazirani sokovi,slatki raboti i t.n.Jadete povekje salati,ovoshje,riba,meso na skara ili vareno meso (pileshko) i se vo ograniceni kolicini. :) Normalno bidete aktivni.Ne jadete "gjubre" hrana. :D
Аватар на корисникот
christina

Сино цветче
 
1160
Мислења: 128
Зачленет: 29 Ное 2009, 18:12

Мислење 22 Сеп 2010, 12:36

ги купив слим лине... пробав една пред пола саат навистина не ми се јаде ништо, а немам доручкувано (пред да ја испијам пилулата ми кркореа црева) :D така да ке видиме :lol:
Аватар на корисникот
ludoto19

Црвено цветче
 
114009888
Мислења: 5861
Зачленет: 01 Мар 2010, 04:05

Мислење 22 Сеп 2010, 16:15

ludoto19 напиша:ги купив слим лине... пробав една пред пола саат навистина не ми се јаде ништо, а немам доручкувано (пред да ја испијам пилулата ми кркореа црева) :D така да ке видиме :lol:

И јас ги земав денес, па ќе почнам да ги пијам од утре. Со среќа и на двете и најмалку 10 кг минус ;)
Аватар на корисникот
rainlover

Зелено цветче
 
583478
Мислења: 969
Зачленет: 23 Јун 2010, 21:59

Мислење 22 Сеп 2010, 19:15

rainlover напиша:
ludoto19 напиша:ги купив слим лине... пробав една пред пола саат навистина не ми се јаде ништо, а немам доручкувано (пред да ја испијам пилулата ми кркореа црева) :D така да ке видиме :lol:

И јас ги земав денес, па ќе почнам да ги пијам од утре. Со среќа и на двете и најмалку 10 кг минус ;)

ауф, ништо ама ништо не ми се јаде цел ден :lol: баш ми е мерак вака гледам колачи торти по дома што уште не, и не ми се јаде цел ден еј :D така да, ќе видиме како ке биде, и јас го посакувам истото
Аватар на корисникот
ludoto19

Црвено цветче
 
114009888
Мислења: 5861
Зачленет: 01 Мар 2010, 04:05

Врати се на Диети

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 7 гости