ТЕМА: Таблети за слабеење

Мислење 23 Сеп 2010, 23:21

а знаеш колку пари се тие од 12?? :D фала ти многу :*
Аватар на корисникот
ludoto19

Црвено цветче
 
113999888
Мислења: 5861
Зачленет: 01 Мар 2010, 04:05

Мислење 24 Сеп 2010, 07:39

ludoto19 напиша:а знаеш колку пари се тие од 12?? :D фала ти многу :*

700 и нешто... јас си земав 36 за 1850 ден. ама ако ми треба уште некој кг минус ќе земам уште 12 за 700 и нешто ден.
Аватар на корисникот
rainlover

Зелено цветче
 
583478
Мислења: 969
Зачленет: 23 Јун 2010, 21:59

Мислење 24 Сеп 2010, 14:39

Devojki sakam da gi probam tabletite SlimLine samo mi e strav od nesakani efekti inaku bi sakala da oslabnam od 5 do 10 kg pa ako ima nekoj iskustvo so tabletive neka mi pise taka podetalno i da mi preporaca nekoj od tie proizvodi gledam ima i kafe pa neznam sto e najdobro da probam inaku do sega ne sum piela nikogas tableti za slabeenje a i nova sum odve :) pa zatoa baram vase mislenje. Pozdravce i cekam odgovor :*
Dragan4eee

Фем почетничка
 
00
Мислења: 2
Зачленет: 24 Сеп 2010, 14:32

Мислење 24 Сеп 2010, 14:42

не се залажувај какви таблети најдобро земи вежбај и внимавај на исхраната подобро ќе е
Аватар на корисникот
Natasa999

Фем почетничка
 
56
Мислења: 24
Зачленет: 09 Мај 2010, 09:22

Мислење 24 Сеп 2010, 14:53

Не сум користела такви таблети и не верувам дека некогаш ќе користам.Со постојана физичка активност и дисциплинска исхрана најдобро се слабее .Зелен чај , јаболков оцет да ..ама таблети не благодарам ;)
Аватар на корисникот
karina8

Жолто цветче
 
54191563
Мислења: 4101
Зачленет: 26 Фев 2010, 15:50
Како да му докажам на психијатарот дека повеќе не ми треба негова помош, не сум луда, јас сум Бетмен!

Мислење 24 Сеп 2010, 16:39

Sekako toa 100% e najubavo i najzdravo ama ajde de pusta mrza :) ama ke mora da se pocne malce vezbanje a i da prasav dali moze istovremeno da pijam zelen caj i jabolkov ocet ili ne? Fala vi mnogu :*
Dragan4eee

Фем почетничка
 
00
Мислења: 2
Зачленет: 24 Сеп 2010, 14:32

Мислење 24 Сеп 2010, 17:47

ludoto19 напиша:а знаеш колку пари се тие од 12?? :D фала ти многу :*

Сестра ми ми кажа дека нејзина другарка почнала да ги пие од пред некој ден и ја купила лентата со 12 таблети за 600 ден.
Аватар на корисникот
veri

Жолто цветче
 
1402249
Мислења: 3059
Зачленет: 14 Јан 2010, 22:08
Life is not about how many breaths you take, but how many moments in life that take your breath away.

Мислење 24 Сеп 2010, 18:11

veri напиша:
ludoto19 напиша:а знаеш колку пари се тие од 12?? :D фала ти многу :*

Сестра ми ми кажа дека нејзина другарка почнала да ги пие од пред некој ден и ја купила лентата со 12 таблети за 600 ден.

а од каде ги земала за 600? бтв денес мене ми е 3 ден со слимлине и вагата ми покажува -2.5 кг :o ама знам дека тоа е само исфрлената вода... така да :D има време, за 9 дена пак ке се вагам да видам колку ќе ослабам од 1 доза само :) па ако не ми стигнат 36 апчиња што не верувам, тогаш ке си купам уште една доза од 12 апчиња :)
Аватар на корисникот
ludoto19

Црвено цветче
 
113999888
Мислења: 5861
Зачленет: 01 Мар 2010, 04:05

Мислење 24 Сеп 2010, 18:45

^ Ги порачала од некој што бил зачленет. Не знам дали се продаваат така или можеби таа што ги порачува ги дели лентите па секој си купува колку му треба. :?:
Аватар на корисникот
veri

Жолто цветче
 
1402249
Мислења: 3059
Зачленет: 14 Јан 2010, 22:08
Life is not about how many breaths you take, but how many moments in life that take your breath away.

Мислење 24 Сеп 2010, 19:20

Да ве предупредам,слим лајн предизвикуваат хормонски пореметувања.Другарка моја ги почна,резултати ок,имаше,ама затоа сега има влакна на брадата,а на надусниците и се појачаа како на машко,па изборот е ваш.

Гледам сега фасцинантни резултати на познаничка со Хербалајф,се чудам искрено,а толку многу ја нејќам таа фирма...чудо е,ама ете не било лага.
Аватар на корисникот
Lilit

Црвено цветче
 
223312821
Мислења: 5613
Зачленет: 25 Ное 2009, 22:51
Локација: Зрно грашок

Врати се на Диети

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 9 гости