ТЕМА: Зелено кафе

Мислење 18 Јан 2010, 20:02

pred nekoj den procitav za nekakvo si zeleno kafe,od istoto imalo za pienje kako normalnoto kafe i vo vid na kapsuli.E sega me interesira nekoja od vas da ne znae nesto,de ne ste probale,dali stvarno se slabee tolku brzo i efikasno...navodno Leontina oslabela so toa kafe ama jas nemozam da najdam ama bas nisto...pozzz
Аватар на корисникот
babyBlu

Фем почетничка
 
32
Мислења: 27
Зачленет: 27 Дек 2009, 20:33

Мислење 19 Јан 2010, 03:15

за зеленото кафе имаа пишувано во темата за зелен чај. Таму провери :)
Аватар на корисникот
Hipica

Виолетово цветче
 
1070717639
Мислења: 13849
Зачленет: 31 Дек 2009, 00:34
Локација: Таму кај што топол ветер прави плетенка од моите кадрици.
I just want you to know who I am.

Мислење 19 Јан 2010, 03:22

jas ke ti dadam broj od pretstavnistvoto vo skopje za zeeno kafe 02/2603 611...znam deka edna devojka zborese deka oslabnala od toa,alo nirmalno ne vo tolkava mera kako sto reklamiraat,no vo sekoj slucaj imalo efekt
Аватар на корисникот
ubavicataizverot

Фем почетничка
 
00
Мислења: 14
Зачленет: 11 Јан 2010, 22:51

Мислење 19 Јан 2010, 13:48

Hipica напиша:за зеленото кафе имаа пишувано во темата за зелен чај. Таму провери :)

bas nisto nema i tamu ,istoto prasanje so go postaviv i jas,sepak fala ....
Аватар на корисникот
babyBlu

Фем почетничка
 
32
Мислења: 27
Зачленет: 27 Дек 2009, 20:33

Мислење 19 Јан 2010, 13:51

ubavicataizverot напиша:jas ke ti dadam broj od pretstavnistvoto vo skopje za zeeno kafe 02/2603 611...znam deka edna devojka zborese deka oslabnala od toa,alo nirmalno ne vo tolkava mera kako sto reklamiraat,no vo sekoj slucaj imalo efekt

bas ke vidam so ke mi recat,fala ubavice,pozz de zverot :lol: :lol: :lol:
Аватар на корисникот
babyBlu

Фем почетничка
 
32
Мислења: 27
Зачленет: 27 Дек 2009, 20:33

Мислење 22 Јан 2010, 14:56

Kafeto cini 1770,00den 14 kesicki a imalo i kapsuli 1230,00den 20 kapsuli
BJA

Фем почетничка
 
10
Мислења: 5
Зачленет: 23 Дек 2009, 15:20

Мислење 23 Јан 2010, 02:55

BJA напиша:Kafeto cini 1770,00den 14 kesicki a imalo i kapsuli 1230,00den 20 kapsuli

UHAAAAA...pa i ne e bas evtino....
A bas se prasuvav kolku e!
Znaci 14 kesicki za dve nedeli..SKAPO!
Podobro mi e za 1000 denari sto si odam na fitnes :lol: :lol: :lol:
Аватар на корисникот
babyketi

Жолто цветче
 
49539
Мислења: 1303
Зачленет: 29 Ное 2009, 03:35

Мислење 04 Фев 2010, 22:19

Мене ме интересира дали некој има искуство со ова зелено кафе бидејќи е ептен голем хит меѓу луѓево, па да размениме некои искуства.Сите викаат дека е ептен делотворно.Некој спомна дека го има во Веро, ама јас го имам видено само по аптеки и цената е навистина таа.
Alice136

Фем почетничка
 
25
Мислења: 8
Зачленет: 04 Фев 2010, 21:36

Мислење 05 Фев 2010, 01:53

moze li nekoja koja go ima koristeno zelenoto kafe da mi kaze kade go ima zemeno zasto imam slusnato mnogu pozitivni raboti za nego iskreno kazano deka deluva :) pozz
Аватар на корисникот
leptirce

Фем почетничка
 
550
Мислења: 26
Зачленет: 09 Јан 2010, 00:09

Мислење 05 Фев 2010, 10:34

Во Скопје го има во Виола аптеките, а рекоа дека и во Тинекс Космо ќе го донесат и дека ќе биде поефтино од другите места...
Аватар на корисникот
LaFille

Жолто цветче
 
460
Мислења: 1358
Зачленет: 28 Ное 2009, 18:13
I don't have a problem with caffeine, I have a problem without caffeine!

Врати се на Диети

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: SanjaKirchner, waterllady и 23 гости