ТЕМА: Име за домашни миленичиња

Мислење 06 Апр 2010, 21:54

МОНА :) или пак ЛИЗА :) :D
biseraaa

Фем почетничка
 
00
Мислења: 1
Зачленет: 11 Мар 2010, 21:58

Мислење 07 Апр 2010, 00:54

Каси :D
Аватар на корисникот
Hipica

Виолетово цветче
 
1073617704
Мислења: 13864
Зачленет: 31 Дек 2009, 00:34
Локација: Таму кај што топол ветер прави плетенка од моите кадрици.
I just want you to know who I am.

Мислење 07 Апр 2010, 09:50

maza:)
Аватар на корисникот
srnicka24

Сино цветче
 
215
Мислења: 356
Зачленет: 20 Фев 2010, 10:13

Мислење 07 Апр 2010, 14:43

М И Л И :lol:
Аватар на корисникот
enca.69

Жолто цветче
 
33532705
Мислења: 1708
Зачленет: 25 Дек 2009, 16:16
If u wait to do something untill you`re complitely sure...you probably won`t do much in your life

Мислење 07 Апр 2010, 14:46

Кити :D :D :D
Аватар на корисникот
Bokicka

Зелено цветче
 
648568
Мислења: 691
Зачленет: 15 Мар 2010, 18:51
Локација: Stuck in the middle

Мислење 14 Апр 2010, 15:46

Имав еднаш маче,додуша и не беше ништо посебно само мала крзнена топка што пиеше по 6 литри млеко на ден и се влечеше од тука до таму ... Како и да е за името сакав да кажам...Се викаше Гертруда :D
Аватар на корисникот
A.srcuska

Сино цветче
 
130
Мислења: 143
Зачленет: 22 Дек 2009, 15:12

Мислење 19 Апр 2010, 16:55

Сноубел,Рашела,Еми :*
Аватар на корисникот
Lady-T

Фем почетничка
 
00
Мислења: 25
Зачленет: 18 Апр 2010, 18:40
This is my life,this is the reality,this is me!
I'm the one and only LADY-T!
:l:

Мислење 19 Апр 2010, 17:03

Матилда ;)
Аватар на корисникот
Trendafilka

Црвено цветче
 
2680912903
Мислења: 5945
Зачленет: 28 Дек 2009, 15:12
Локација: 221B Baker Street
Don't Trust Anything That Bleeds for Five Days and Doesn't Die . . .
Што е убав овој свет - онде го*но, овде цвет.
СликаСлика

Мислење 19 Апр 2010, 17:06

jas sum vo princip golem obaozavatel na malecki cudovista:)milenicinja i pa preku 30 macinaj i nesto pomalce kucinja i sekogas im davav covecki iminja..ne sakam da predlozam nekooe ednostavno izberi kakao da se raboti z anovodojden clen na familija.poz:)
macamaca185

Фем почетничка
 
00
Мислења: 2
Зачленет: 16 Апр 2010, 20:01

Мислење 19 Апр 2010, 17:17

Bokicka напиша:Кити :D :D :D

и јас сакав тоа да го кажам :clap:
Аватар на корисникот
2468

Жолто цветче
 
26662347
Мислења: 4498
Зачленет: 23 Дек 2009, 22:22
Локација: Big apple...
Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself! Слика

Врати се на Дом

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 9 гости