ТЕМА: Калкулатор на подзнак

Мислење 04 Дек 2009, 15:58

Mene mi izleze dek asum strelec,a dosega 31 god.sum jarec...KOJ ZNAE STO SUM?HMMM! :lol: :lol:
Аватар на корисникот
babyketi

Жолто цветче
 
49539
Мислења: 1303
Зачленет: 29 Ное 2009, 03:35

Мислење 16 Дек 2009, 18:57

Значи Да видевте да проверевте во вас дали е грешката да не пишете нешто погрешно пр времето на раѓање што е доста важно??? мислам нз може и е до калкулаторот али читам на коментари некој точно вика некој не точно.....али точен е мене точно ми кажа..... ;) :D
Bakica

Фем почетничка
 
00
Мислења: 1
Зачленет: 14 Дек 2009, 08:28

Мислење 17 Дек 2009, 02:18

Za kogo kako.Mene mi e tocno.Jas sum Skorpija vo podznak.
Аватар на корисникот
AnnaSSnape21

Фем почетничка
 
436
Мислења: 13
Зачленет: 15 Дек 2009, 00:38

Мислење 17 Фев 2010, 21:36

http://www.cafeastrology.com/ascendantcalculator.html <---- Линков што го следев ми го даде истиот резултат како калкулаторот на овој сајт.. значи и тука и таму ми пресмета дека сум Лав во подзнак.. :)
Аватар на корисникот
sonique

Фем почетничка
 
1615
Мислења: 40
Зачленет: 07 Дек 2009, 16:04
Never mind how much you know, the important thing is how much you can do with what you know.

Мислење 26 Апр 2010, 00:51

hmmm pa mislam deka e tocen!!! mene mi ispadna deka sum devica vo podznak a i vo povekjeto testovi shto sum gi pravela sum ili devica ili vaga zavisi tocno do koja minuta se zema zapresmetuvanje. i so noviot shto e ostaven testisto mi izleguva deka sum devica :)
Аватар на корисникот
GraceKelly

Фем почетничка
 
00
Мислења: 1
Зачленет: 26 Апр 2010, 00:21

Мислење 28 Мај 2010, 09:59

Mene mi izleze LAV dodeka najcesto kazuvaat deka Na vodolija LAv e sprotivno...Neznam ni jas sho kje bide.. ;( ;( :worried: :worried:
Аватар на корисникот
Tabby

Сино цветче
 
1863
Мислења: 130
Зачленет: 28 Мај 2010, 09:30
The longer I live, the more I realize the impact of attitude on life.

Мислење 30 Мај 2010, 12:51

Na site stranici sto proveriv mi izleze isto kako na Femina.com zatoa sigurno e TOCEN!! Samo prodolzete zakon ste! :* :* :hai:
Аватар на корисникот
Tabby

Сино цветче
 
1863
Мислења: 130
Зачленет: 28 Мај 2010, 09:30
The longer I live, the more I realize the impact of attitude on life.

Мислење 25 Јун 2010, 09:16

девојки јас сум подзнак вага и секаде ми излегува така дека сум вага и овде на фемина така ми излегува , а на анабанана ми излегува дека сум девица ама под грција ... таму нема велес македонија ::::кај е проблемот казе те ми во ана или во фемина да знам ?!?!?! :?:
ana-ana

Фем почетничка
 
10
Мислења: 4
Зачленет: 12 Јун 2010, 09:02

Мислење 06 Јул 2010, 17:17

mislam deka sega e tocen:) ja sum vo podnzak lav i sega mi ispadna lav :) ideata e super
Аватар на корисникот
Monku

Фем почетничка
 
16
Мислења: 13
Зачленет: 25 Јун 2010, 16:33

Мислење 07 Јул 2010, 02:58

Јас сум риби.
Аватар на корисникот
SummerGirl

Црвено цветче
 
6010
Мислења: 5291
Зачленет: 10 Мар 2010, 20:43
Локација: Скопје

Врати се на „Другата“ наука

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 8 гости