ТЕМА: Гледање на филмови онлајн

Мислење 10 Дек 2011, 21:08

filmovizija.com

Имате и српски превод, а изобилува со секакви типови филмчиња. :)
Аватар на корисникот
Mishela

Црвено цветче
 
71826722
Мислења: 5660
Зачленет: 19 Авг 2010, 14:17
Локација: where the streets have no name
And in this perfect weather, we'll find a place together ...

Мислење 11 Дек 2011, 15:30

Mishela напиша:filmovizija.com

Имате и српски превод, а изобилува со секакви типови филмчиња. :)

и јас гледам на филмовизија..ама филмовите се гледаат само со мозила фајрфокс.
Аватар на корисникот
WinnieThePooh

Сино цветче
 
198279
Мислења: 269
Зачленет: 04 Авг 2011, 14:18
Локација: In the world where It's OK not to be OK!

Мислење 11 Дек 2011, 20:02

Може линк од twilight part 4? :)
Аватар на корисникот
INSIDIOUS

Зелено цветче
 
499385
Мислења: 705
Зачленет: 19 Јул 2011, 21:56
Локација: На петата Авенија.

Мислење 11 Дек 2011, 22:03

http://www.kotaweb.net/

Српски филмови
Аватар на корисникот
Karanfil1

Фем почетничка
 
221
Мислења: 38
Зачленет: 15 Ное 2011, 20:38

Мислење 12 Дек 2011, 13:03

WinnieThePooh напиша:
Mishela напиша:filmovizija.com

Имате и српски превод, а изобилува со секакви типови филмчиња. :)

и јас гледам на филмовизија..ама филмовите се гледаат само со мозила фајрфокс.

Ма не, јас без проблем си гледам преку Гугл Хром - инсталираш јава додатоци само, и толку.
Немам пробано од Мозила никогаш. :)
Аватар на корисникот
Mishela

Црвено цветче
 
71826722
Мислења: 5660
Зачленет: 19 Авг 2010, 14:17
Локација: where the streets have no name
And in this perfect weather, we'll find a place together ...

Мислење 20 Дек 2011, 14:49

INSIDIOUS напиша:Може линк од twilight part 4? :)

http://kinoteka.mk/?p=4578
trendafilova77

Фем почетничка
 
128
Мислења: 41
Зачленет: 05 Окт 2011, 19:11

Мислење 26 Дек 2011, 21:52

А кај можам да го гледам онлајн New Year's Eve?
Аватар на корисникот
Dushica-sk

Жолто цветче
 
25891662
Мислења: 4981
Зачленет: 12 Јан 2010, 18:03
Don't be pushed by your problems. Be led by your dreams.

Мислење 27 Дек 2011, 16:21

не ја видов па да ја додадам
..со убав квалите се малкуте филмови кои се на странава
http://www.movie.mk/
Скриен текст: покажи
Филмовите веројатно нема да функционираат со Internet Explorer. Movie.mk користете го со посовремени прелистувачи како Google Chrome или Mozilla Firefox
Аватар на корисникот
figgiMK

Црвено цветче
 
22242501
Мислења: 6953
Зачленет: 23 Дек 2010, 15:38
СликаСлика

Мислење 27 Дек 2011, 23:18

И јас гледам на филмовизија, ама во последно време нонстоп ми сецкаат филмовите. Не можам нормално да ги гледам...
Аватар на корисникот
WhiteAngel

Жолто цветче
 
1588745
Мислења: 2107
Зачленет: 31 Јан 2011, 19:52
Локација: Таму некаде...во светот на принцезите од бајките
Слика

Keep calm, Shop and wear Heels!!

Мислење 28 Дек 2011, 03:02

Еве нешто ново и наше :)
http://kinoteka.mk/
Аватар на корисникот
Hipica

Виолетово цветче
 
1069817623
Мислења: 13846
Зачленет: 31 Дек 2009, 00:34
Локација: Таму кај што топол ветер прави плетенка од моите кадрици.
I just want you to know who I am.

Врати се на Филм и ТВ

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: raww и 7 гости