ТЕМА: Ваши постигнати резултати (слики)

Мислење 25 Апр 2013, 00:48

Dog-lover напиша:и повторно јас... :D имам некое мало подобрување од минатиот пат :D
Скриен текст: покажи
морав да ја кропнам малце сликата затоа што многу ми се гледаше пижамата смешно изгледав :D

:o :o :o :o :o :o prekrasnooo kako li uspea? celi tri meseci vezbam kik boks i imame prenaporen :trening...stomacni sklekovi bla bla... i pak ne sum ni blisku kako tebe a ne sum debela ramen somak imam... :( sto li vezbash?

Потсетување од модератор

Ве молиме пишувајте на кирилица. Ако не знаете како, прочитајте овде.
Аватар на корисникот
EmmaBass

Фем почетничка
 
416
Мислења: 16
Зачленет: 21 Јан 2012, 03:37
Локација: Месечинатаа ^_^ хихи
E.Bass

Мислење 25 Апр 2013, 11:44

Nakov напиша:Еве девојки јас колку ослабнав :)

Браво! Како успеа?
Аватар на корисникот
Sparklistik

Фем почетничка
 
51
Мислења: 8
Зачленет: 22 Фев 2013, 11:01
We always need a change...

Мислење 25 Апр 2013, 13:06

Emma Bass правам стомачни,трчам по малце, а и спортувам и јас имам напорни тренинзи :D ,планк,страничен планк и овие вежби стигната сум до левел 4 ама понекогаш се навраќам наназад , денес ги правев левел 2 :)
Аватар на корисникот
Dog-lover

Жолто цветче
 
36618008
Мислења: 1501
Зачленет: 13 Фев 2013, 12:02
Локација: Allianz Arena,München
“Accept the useful! Reject the useless! And add something of your own!”
-Manuel Neuer.
Скриен текст: покажи
Слика.... :l: :l: :l: :l: !!!!
!

Мислење 27 Апр 2013, 20:45

ооо изгледа само јас си коментирам тука :D :rofl: :rofl:
еве денешни слики :rofl:
Прикачени фајлови
pizap.com13670917367811.jpg
:D
Аватар на корисникот
Dog-lover

Жолто цветче
 
36618008
Мислења: 1501
Зачленет: 13 Фев 2013, 12:02
Локација: Allianz Arena,München
“Accept the useful! Reject the useless! And add something of your own!”
-Manuel Neuer.
Скриен текст: покажи
Слика.... :l: :l: :l: :l: !!!!
!

Мислење 28 Апр 2013, 11:25

дали може да ни ги дадеш сите левели од вежбањето? прати ни линк ако сакаш.и јас вежбам и правам по 300 стомачни тоа од зимото па навака а иначе вежбам од минатата пролет(2012) и онака ми е стомачето онекогаш коа ме мрзи набивам ко трудица од 5 месеци а понекогаш онака ептен ми се познаваат стомачните.ама мене надуеноста ми е наследна и татко ми бил коа бил млад.
Аватар на корисникот
charliee

Зелено цветче
 
599712
Мислења: 793
Зачленет: 19 Мар 2012, 08:59
Локација: некаде таму во тишината...
Додека ти ме одбегнуваш,некој моли за моето внимание!

Мислење 28 Апр 2013, 12:46

Браво за сите, посебно за Nakov навистина голема промена!
Браво и за сите девојки кои се стегнати и парираат на момци со така наречени "плочки" 8)
Аватар на корисникот
Marie.m

Зелено цветче
 
382159
Мислења: 705
Зачленет: 14 Јул 2011, 15:34
Локација: In a fairy tale...
Live, Love, Lough, Dream, Hope…

Мислење 28 Апр 2013, 13:37

charliee напиша:дали може да ни ги дадеш сите левели од вежбањето? прати ни линк ако сакаш.и јас вежбам и правам по 300 стомачни тоа од зимото па навака а иначе вежбам од минатата пролет(2012) и онака ми е стомачето онекогаш коа ме мрзи набивам ко трудица од 5 месеци а понекогаш онака ептен ми се познаваат стомачните.ама мене надуеноста ми е наследна и татко ми бил коа бил млад.
мислам дека се толку можеби има уште ако најдам ќе ги ставам
:)
Аватар на корисникот
Dog-lover

Жолто цветче
 
36618008
Мислења: 1501
Зачленет: 13 Фев 2013, 12:02
Локација: Allianz Arena,München
“Accept the useful! Reject the useless! And add something of your own!”
-Manuel Neuer.
Скриен текст: покажи
Слика.... :l: :l: :l: :l: !!!!
!

Мислење 28 Апр 2013, 15:39

Dog-lover напиша:
charliee напиша:дали може да ни ги дадеш сите левели од вежбањето? прати ни линк ако сакаш.и јас вежбам и правам по 300 стомачни тоа од зимото па навака а иначе вежбам од минатата пролет(2012) и онака ми е стомачето онекогаш коа ме мрзи набивам ко трудица од 5 месеци а понекогаш онака ептен ми се познаваат стомачните.ама мене надуеноста ми е наследна и татко ми бил коа бил млад.
мислам дека се толку можеби има уште ако најдам ќе ги ставам
:)

ако добро приметив исти се вежбиве само обемот се накачува.по колку серии правиш?
Аватар на корисникот
charliee

Зелено цветче
 
599712
Мислења: 793
Зачленет: 19 Мар 2012, 08:59
Локација: некаде таму во тишината...
Додека ти ме одбегнуваш,некој моли за моето внимание!

Мислење 28 Апр 2013, 15:42

charliee напиша:
Dog-lover напиша:
charliee напиша:дали може да ни ги дадеш сите левели од вежбањето? прати ни линк ако сакаш.и јас вежбам и правам по 300 стомачни тоа од зимото па навака а иначе вежбам од минатата пролет(2012) и онака ми е стомачето онекогаш коа ме мрзи набивам ко трудица од 5 месеци а понекогаш онака ептен ми се познаваат стомачните.ама мене надуеноста ми е наследна и татко ми бил коа бил млад.
мислам дека се толку можеби има уште ако најдам ќе ги ставам
:)

ако добро приметив исти се вежбиве само обемот се накачува.по колку серии правиш?

да се накачува прво по 30 па 40 па 50 па 60 иначе се по 1 правам, не ги правам сите вежби 2-3 не правам затоа што некои многу ми се тешки :D кога не ги правам тие 2-3 вежби да не седам напразно, меѓувремено стомачни правам :)
Аватар на корисникот
Dog-lover

Жолто цветче
 
36618008
Мислења: 1501
Зачленет: 13 Фев 2013, 12:02
Локација: Allianz Arena,München
“Accept the useful! Reject the useless! And add something of your own!”
-Manuel Neuer.
Скриен текст: покажи
Слика.... :l: :l: :l: :l: !!!!
!

Мислење 05 Мај 2013, 17:40

:D
Прикачени фајлови
pizap.com13677718908931.jpg
Аватар на корисникот
Dog-lover

Жолто цветче
 
36618008
Мислења: 1501
Зачленет: 13 Фев 2013, 12:02
Локација: Allianz Arena,München
“Accept the useful! Reject the useless! And add something of your own!”
-Manuel Neuer.
Скриен текст: покажи
Слика.... :l: :l: :l: :l: !!!!
!

Врати се на Фитнес

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 11 гости