ТЕМА: Дали верувате во ЦАГЕРИ?

Мислење 20 Јул 2013, 16:52

Девојки сигурно на некој од вас ви се случило да фатите некој цагер,на пример јас денес видов 12:12 и 16:16 ме расположуваат кога сум тажна :D не дека верувам во цагери но ете кога ќе фанам некој цагер веднаш сакам да го видам неговото значење и вчера ми се случи истото го фанав цагерот 12:12 според овие цагери што ги имам значи ќе те засака засекогаш мене тој шо ми се свиѓа никогаш не ме гледал така вчера кога помина не го заврти погледот на другата страна јас седев пред мојата зграда со другарка ми и кога помина постојано гледаше во мене не сфаќам тој имаше женска и баш вчера се скараа..Не верувам дека му се засвиѓав ама ај .. :D Еве ви ги цагерите ги најдов на една страна ама пола од нив ми се исполнуваат,а вас ?!
00:00 – ти си му се
01:01 – те сака иако не ти верува
02:02 – ќе ти се додворува
03:03 – не може да заспие без тебе
04:04 – те сонува
05:05 – дај му шанса премногу те сака
06:06 – ќе се карате
07:07 – мисли дека го сакаш
08:08 – ги лаже дека не те сака
09:09 – ќе го видиш денес
10:10 – сака да те види
11:11 – се моли да те види
12:12 – ќе те засака засекогаш
13:13 – мисли дека си слатка
14:14 – ќе те бакне
15:15 – сака да те види јави му се
16:16 – постојано мисли на тебе
17:17 – му се допаѓа твојот изглед
18:18 – верен ти е иако не ти верува
19:19 – ти претстои голема љубов
20:20 – премногу те сака
21:21 – ќе се фатите
22:22 – се мува со друга
23:23 – ќе се вљуби во тебе
Аватар на корисникот
CrazyGirll

Фем почетничка
 
01
Мислења: 0
Зачленет: 20 Јул 2013, 16:21

Мислење 20 Јул 2013, 17:17

порано верував,во средно а некоја види цагер или кивне одма од ранец ваѓај ливчето да видиш што знаци,ама сега не верувам :lol:
Аватар на корисникот
skenco

Сино цветче
 
4230
Мислења: 311
Зачленет: 10 Апр 2013, 08:37

Аватар на корисникот
L-a-r-a22

Зелено цветче
 
427388
Мислења: 545
Зачленет: 09 Фев 2013, 00:18
Ако некој ти копа дупка........направи си базен!

Мислење 20 Јул 2013, 17:32

L-a-r-a22 напиша:http://forum.femina.mk/kafe-muabeti/veruvate-li-vo-cageri-t7178/230.html?hilit=%D1%86%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B8#p171831

има ваква тема...

не сум видела бидејки сум нов корисник :D
Аватар на корисникот
CrazyGirll

Фем почетничка
 
01
Мислења: 0
Зачленет: 20 Јул 2013, 16:21

Мислење 21 Јул 2013, 09:09

дупла е темава |(
Аватар на корисникот
Flower27

Жолто цветче
 
1475776
Мислења: 1364
Зачленет: 06 Дек 2012, 19:09
Локација: up in the space
Слика

Врати се на Канта

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 6 гости