ТЕМА: kolku vreme ne treba da pie alkohol posle apce za den potoa

Мислење 11 Сеп 2011, 18:29

kolku vreme treba da pomine od koga ke se napies apce za den potoa za da moze da se pie alkohol?
Аватар на корисникот
she.is.fun

Фем почетничка
 
01
Мислења: 5
Зачленет: 29 Авг 2011, 18:12

Мислење 11 Сеп 2011, 18:31

de kazeteeeee
Аватар на корисникот
she.is.fun

Фем почетничка
 
01
Мислења: 5
Зачленет: 29 Авг 2011, 18:12

Мислење 11 Сеп 2011, 19:06

некако не ми е логично да се напиеш алкохол после таблета за ден потоа
и не прашувај вакви прашања по форуми, туку советувај се со лекар :)
Аватар на корисникот
srcekrsacka

Жолто цветче
 
14686036
Мислења: 2809
Зачленет: 26 Ное 2010, 17:13

Мислење 11 Сеп 2011, 19:30

Да, ова не е прашање за на форум... а толку ли е не можиш да издржиш 2/3 дена без алкохол, или па си се напила а си заборавила дака си земала таблета, па сега ти е страв за дали и е изгубено дејството???
Најдобро е да прочиташ во упатството, или да се советуваш со лекар или фармацевт.
Аватар на корисникот
Marie.m

Зелено цветче
 
382159
Мислења: 706
Зачленет: 14 Јул 2011, 15:34
Локација: In a fairy tale...
Live, Love, Lough, Dream, Hope…

Мислење 12 Сеп 2011, 13:43

pa dobro ne deka ne mozam da izdrzam bez alkohol taman rabota ne sum pijanica tuku zaboraviv na apceto i posle dva dena se napiv edna casa zatoa
Аватар на корисникот
she.is.fun

Фем почетничка
 
01
Мислења: 5
Зачленет: 29 Авг 2011, 18:12

Врати се на Канта

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 7 гости