ТЕМА: Машко Шкорпија во Хороскоп

Мислење 04 Дек 2010, 20:32

Zdravo do site...Jas sum nova na forumot i bi sakala da ve prasam dali nekoj od vas ima iskustvo so masko sto e "skorpija" vo horoskop???? ako imate ve molam napisete nekoe vase iskustvo.

Pricinata zaradi koja sto ve prasuvam e deka mene mi se dopaga eden covek koj sto e skorpija i mi deluva mnogu kompliciran a se bi napravila da mu go osvojam negovoto srce.

Soveti???

Blagodaram ;)
Аватар на корисникот
NellPam

Фем почетничка
 
123
Мислења: 35
Зачленет: 04 Дек 2010, 20:12

Мислење 04 Дек 2010, 20:56

Аватар на корисникот
aNy-to

Жолто цветче
 
343275
Мислења: 1048
Зачленет: 21 Јул 2010, 15:02
For the world you are somebody, but for somebody you are the world...

Мислење 04 Дек 2010, 21:23

fala ti :) ja vidov i postirav tamu nesto.
Аватар на корисникот
NellPam

Фем почетничка
 
123
Мислења: 35
Зачленет: 04 Дек 2010, 20:12

Мислење 10 Дек 2010, 15:00

хахаа Nellpam, ме изнасмеја за темава :D и јас бев нова на форумов кога имав врска со бившиот кој во знак беше шкорпија и од истата причина станав член на форумов.. година ипол бев со него, немавме некои сериозни проблеми во врската но неговата незаинтересираност, непосветеност, неажурност и ред други карактеристики негови воопшто не ми се допаѓаа, ме нервираа значи нонстоп бев нервозна и сватив дека неможам да бидам со тој човек. многу ми беше тешко да раскинам..., раскинав и многу тешко го преболев. Тоа ти е машко во знак шкорпија да те натера да го засакаш и после дрндупки да си игра со тебе
Аватар на корисникот
IJAE

Бело цветче
 
71
Мислења: 51
Зачленет: 24 Фев 2010, 16:12

Мислење 10 Дек 2010, 15:18

И мојата шкорпија беше таков. Шармантен бескрај, полн со хумор и додека те освои абе шмекер. Е после тоа излезе дека е и многу нарцис, не одржува ветувања, себичен,голем женскарош,лажго и сл. За душа неможам да кажам дека беше лош, но си имаше многу мани.Барем мојава шкорпија, не мора да значи дека се исти сите.Јас и не мислам дека е пресуден знакот за карактерот на некоја личност. :*
Аватар на корисникот
macence85

Жолто цветче
 
754754
Мислења: 1217
Зачленет: 30 Авг 2010, 14:35
Слика Насмевни се, утре ќе те нема Слика

Врати се на Канта

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 8 гости