ТЕМА: Пораки за нова година

Мислење 31 Дек 2010, 17:50

Новата година се ближи , сите сакаме на нашите пријатели да им честитаме Нова година со некоја убава порака ... напишете некоја убава порака за нова година...
п.с. не видов ваква тема , ако има пренасочете ме.... поздрав и Среќна Нова година...Нека ви се исполнат сите соништа, заборавете на солзите и тагата , верни пријатели нека ви бидат смеата и радоста...Секој ден нека ви биде исполнет со успех,љубов,здравје,среќа.... :)
Аватар на корисникот
meredith

Сино цветче
 
6222
Мислења: 363
Зачленет: 11 Јан 2010, 03:28
Локација: во светот на бајките....
Зошто ги затвараме очите кога се молиме ... Кога плачеме ...Кога Сонуваме ... Кога се Бакнуваме??? Затоа што знаеме дека најубавите работи во животот не се гледаат со очите туку се чувствуваат со срцето.

Мислење 31 Дек 2010, 18:00

Нека ти е среќна новата година, но веќе има ваква тема во Кафе муабети :)
Аватар на корисникот
Offspring

Црвено цветче
 
89684369
Мислења: 5776
Зачленет: 14 Јун 2010, 13:20
Сакаш било каде, ама и таму нема место...

Мислење 31 Дек 2010, 18:06

Веќе имаме вакви теми Мередит.
Еве за пораки opsti-diskusii/novogodisni-i-bozikni-sms-poraki-t492/?hilit=новогодишни%20пораки#p6445
А и темата ја имаш отворено во погрешна категорија.
Еве тема за честитање :) kafe-muabeti/srekna-nova-godina-t4506/
Аватар на корисникот
k.i.m

Жолто цветче
 
47962289
Мислења: 4691
Зачленет: 12 Мај 2010, 20:31
Локација: *On a pool party*
The secret of getting ahead is getting started.

Врати се на Канта

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 9 гости