ТЕМА: Среќен 8ми март мамо!!!

Мислење 07 Мар 2010, 21:21

Што би им кажале, би им напишале во честитка за 8ми март на Вашите мајки....? :D
Аватар на корисникот
Viiiiip

Зелено цветче
 
25247
Мислења: 717
Зачленет: 10 Јан 2010, 20:35

Мислење 08 Мар 2010, 20:42

Веќе има ваква слична тема
se-i-sesto/8-mi-mart-t1169/
Аватар на корисникот
Hipica

Виолетово цветче
 
1074217704
Мислења: 13864
Зачленет: 31 Дек 2009, 00:34
Локација: Таму кај што топол ветер прави плетенка од моите кадрици.
I just want you to know who I am.

Врати се на Канта

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 6 гости