ТЕМА: test za bremenost

Мислење 05 Мар 2013, 14:54

Sakam da ve prasam kolku nedeli se potrebni za testot na bremenost pokazi pozitivno? Pravev dva veke eden vcera i eden minatata nedela i dvata se negativni no uste nemam dobieno a mi docni mnogu vreme ...
Аватар на корисникот
95m96i97l98a

Фем почетничка
 
10
Мислења: 30
Зачленет: 05 Мар 2013, 14:48

Мислење 05 Мар 2013, 15:01

seks/dali-sum-bremena-t424/
Имаш теми за тоа,не мораш одма да отвараш теми за некои банални прашања,не си се ни потрудила да побараш низ форумот....најлесно ај ке отворам тема,па ако за секое прашање се отвара тема што ке биде форумов...каша попара :o
Аватар на корисникот
vickyy90

Жолто цветче
 
5851010
Мислења: 1436
Зачленет: 27 Ное 2011, 13:50

Мислење 05 Мар 2013, 15:07

Da no, nova sum na sajtov a i prilicno mala i neiskusna pa zatoa. Pred dve nedeli pocnav da gi cuvstuvam bolki vo gradite i polovinata no uste nemam dobieno gi pocitav dr mislenja no nie so decko mi ne koristevme kondom a i toj ne svrsi toj pat zatoa neznam ...
Аватар на корисникот
95m96i97l98a

Фем почетничка
 
10
Мислења: 30
Зачленет: 05 Мар 2013, 14:48

Мислење 05 Мар 2013, 15:18

Епа ако не свршил немај гајле не си бремена,ти касни од нервоза,или некој стрес ако си имала,не паничи одма...ако си правела тест Sure Check и ти бил негативен значи не си,тој е 99,9% точен
Аватар на корисникот
vickyy90

Жолто цветче
 
5851010
Мислења: 1436
Зачленет: 27 Ное 2011, 13:50

Мислење 05 Мар 2013, 15:22

fala mnogu... malku se opustiv :))
Аватар на корисникот
95m96i97l98a

Фем почетничка
 
10
Мислења: 30
Зачленет: 05 Мар 2013, 14:48

Врати се на Канта

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 7 гости