ТЕМА: Корекција на носот

Мислење 08 Мар 2011, 12:22

Јас се јавив, но ми рекоа дека имала состаноци по министерство не знам што да сум пробала утре задутре, :!:
а некој имал непријатно искуство со неа или? :worried:
blueberry93

Сино цветче
 
3524
Мислења: 102
Зачленет: 02 Јул 2010, 10:04

Мислење 19 Мар 2011, 15:33

Jas imam praveno korekcija na nos kaj Dr. Daskalov pred cetiri meseci. Prezadovolna sum od se. Operacijata mi pomina bezbolno. Za prviot pregled se plakja 1200 denari i potoa ja plakjash celata procedura shto iznesuva 1400 evra dokolku se operirash vo remedika, a ako izberesh sistina mislam deka e 150 evra povekje. Doktorot mozes da go najdes vo neuromedika karshi ramstor, tamu pravi kontroli i zakazuva pregledi... Prashaj shto i da te interesira.
Pozdrav
chungalunga

Фем почетничка
 
10
Мислења: 2
Зачленет: 19 Мар 2011, 15:20

Мислење 19 Мар 2011, 16:01

Ps. Nema nikakvi bolki na promena na vreme ili slichno, nemam ispieno ni aprche za bolki po operacijata... Toa se nekoi zastareni tehniki na pravenje.. I nemoj na drzavno da pravish nikako. Vo isto vreme pravev so eden drugar - on vo voena bolnica jas vo remedika, mu trebase + 2 meseca da ozdrave i zborese deka imal nenormalni bolki, plus imal gips na facata i ostana nedela dena vo bolnica.. Jas nemav nishto takvo, samo edna mala plochka i flaster vrz nea, po deset dena mi trgnaa se i voopshto ne se primetuvashe deka sum pravela operacija... znaci stanuvas sabajle odis na operacija, se budish, prespivash toj den vo bolnica, naredniot si doma.. slednite deset dena miruvanje i gotovo...

Потсетување од модератор

Ве молиме пишувајте на кирилица. Ако не знаете како, прочитајте овде.
chungalunga

Фем почетничка
 
10
Мислења: 2
Зачленет: 19 Мар 2011, 15:20

Мислење 20 Мар 2011, 09:46

добро ова што го кажа не е толку лошо но јас сепак попрво би се одлучила за ДОКТОРОТ отколку за постоперативниот период, бидејќи тоа е многу побитно од се друго што како и да е минливо е . поздрав
Аватар на корисникот
lovena

Фем почетничка
 
136
Мислења: 9
Зачленет: 20 Јан 2011, 15:57

Мислење 22 Мар 2011, 02:45

па и јас имам закажано кај смиља туџарова преглед ставрно дали некој знае нешто за неа????
Аватар на корисникот
barbie-hilton

Сино цветче
 
76151
Мислења: 153
Зачленет: 19 Ное 2009, 20:03
Устата може да излаже, но делата НЕ. Луѓето многу малку слушаат што велиш, но, секогаш гледаат што правиш.

Мислење 22 Мар 2011, 18:35

Od mene eden prijatelski sovet DA NE SE OPERIRATE KAJ DASKALOv,zatoa sto si nema poim od rinoseptoplastica, da zemev nekoj zemjodelec od niva podobro kje me napravese,me unakazi,samo da zeme pari.Naucil nekolku zafati i si raboti po sema pa kaj kogo kje se fati cccccccc.Se najloso za nego :@ .
Razmislete dobro pred da napravite nesto,se raboti za lice.
Lilli

Фем почетничка
 
21
Мислења: 7
Зачленет: 30 Дек 2010, 13:53

Мислење 22 Мар 2011, 18:42

Sto ima vrska privatno ,drzavno?!Sto ako se operireav na privatno,za sareni carsafi,koga me unakzi i mi gi zema parite.Bitno e doktorot da si ja znae rabotata,a doktor za se ne moze da bide dobar.Ne e ova gradi ili zadnik,tuka se bitni milimetri.Na zapad ne moze sekoj da raboti plastika na lice ima posebni sertifikati.

Потсетување од модератор

Ве молиме пишувајте на кирилица. Ако не знаете како, прочитајте овде.
Lilli

Фем почетничка
 
21
Мислења: 7
Зачленет: 30 Дек 2010, 13:53

Мислење 26 Мар 2011, 01:13

dako26 напиша:ludje sto ima novo pisuvajte!!!!!!se ima li nekoj operirano ili nekoja nova informacija pozzz do site


Ги прочитав сите коментари и морам да ви кажам дека и јас сум жртва на КОПАЧЕВА-КАСАПОТ, неможам да опишам колку ми е уништен носот на изглед толку е нерамен искривен и со вдлабнатини-КАТАСТРОФА а за дишење ич да не зборим тотално сум затната, сто пати се покајав сто го направив . Сакам да те прашам дако26 што направи на суд? искрено посакувам да ја одереш, да и ја уништиш работата и животот
да даде господ аер да невиди што не излажа, цел живот нека и стане пекол.
prijatel

Фем почетничка
 
00
Мислења: 3
Зачленет: 24 Мар 2011, 22:56

Мислење 26 Мар 2011, 21:21

Колку чини корекција на носот ?
Аватар на корисникот
T.I.P

Фем почетничка
 
111
Мислења: 17
Зачленет: 26 Мар 2011, 12:38

Мислење 28 Мар 2011, 12:52

Дали некој би можел да ми каже колку чини операција на нос кај доктор Нетковски приватно?
coconut

Фем почетничка
 
01
Мислења: 16
Зачленет: 28 Мар 2011, 12:36

Врати се на Лице

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Lamartine, zumbulce и 34 гости