ТЕМА: Литературни блогови

Мислење 01 Мај 2013, 20:59

Аватар на корисникот
Hinebrra

Фем почетничка
 
1621
Мислења: 40
Зачленет: 21 Дек 2012, 22:30

Мислење 01 Мај 2013, 23:07

Аватар на корисникот
Lux

Црвено цветче
 
51935262
Мислења: 7015
Зачленет: 27 Ное 2009, 15:41
Локација: Право па криво...
Чуваш ли ти еден куфер со сни
Mалку сјај за утре?

Слика

Мислење 05 Мај 2013, 17:16

Ретко постирам на форумов за новите постови на блогот, така да можете да го следите овде
https://www.facebook.com/kuklaodpamublog

Инаку еве нешто ново, уживајте! :)

http://kuklaodpamuk.blogspot.com/2013/0 ... ost_3.html

http://kuklaodpamuk.blogspot.com/2013/0 ... _7823.html
Аватар на корисникот
DreamAngel

Зелено цветче
 
330102
Мислења: 579
Зачленет: 26 Јан 2012, 00:35
In the land of gods and monsters, i was an angel...
http://kuklaodpamuk.blogspot.com/

Аватар на корисникот
Hinebrra

Фем почетничка
 
1621
Мислења: 40
Зачленет: 21 Дек 2012, 22:30

Аватар на корисникот
DreamAngel

Зелено цветче
 
330102
Мислења: 579
Зачленет: 26 Јан 2012, 00:35
In the land of gods and monsters, i was an angel...
http://kuklaodpamuk.blogspot.com/

Аватар на корисникот
Lux

Црвено цветче
 
51935262
Мислења: 7015
Зачленет: 27 Ное 2009, 15:41
Локација: Право па криво...
Чуваш ли ти еден куфер со сни
Mалку сјај за утре?

Слика

Аватар на корисникот
Hinebrra

Фем почетничка
 
1621
Мислења: 40
Зачленет: 21 Дек 2012, 22:30

Аватар на корисникот
DreamAngel

Зелено цветче
 
330102
Мислења: 579
Зачленет: 26 Јан 2012, 00:35
In the land of gods and monsters, i was an angel...
http://kuklaodpamuk.blogspot.com/

Аватар на корисникот
SexyLady

Жолто цветче
 
31484036
Мислења: 2730
Зачленет: 05 Сеп 2010, 14:33
Слика *I’m so tired I don’t know the name of my moves.*Shaun T is starting to sweat!*Your muscles are nice&warm right now so you can stretch real good.*Insanity is not sexist!*

Аватар на корисникот
SexyLady

Жолто цветче
 
31484036
Мислења: 2730
Зачленет: 05 Сеп 2010, 14:33
Слика *I’m so tired I don’t know the name of my moves.*Shaun T is starting to sweat!*Your muscles are nice&warm right now so you can stretch real good.*Insanity is not sexist!*

Врати се на Литература и уметност

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 19 гости