1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешна случка

Дискусија во 'Секс' започната од bluberry, 5 јануари 2010.

  1. me4ii

    me4ii Активен член

    Се зачлени на:
    23 април 2012
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    6
    Јас и дечко ми обично се сексаме кај него во соба и така ние си вршиме работа, завршивме и едно време некој тропа на врата, влегува мајка му а кондомите на маса..хахаха се згазив од срам :D
     
    На Sandreee му/ѝ се допаѓа ова.
  2. TIGRICA123

    TIGRICA123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јуни 2013
    Пораки:
    61
    Допаѓања:
    43
    и така една вечер си се сексаме со дечкоми кај мене дома(* спиеше тој кај мене*) и така си легнавме порано и одма во акција...арно ама тој таа вечер како ненаситен ....и така си се сексаме си уживаме и таман се засили и оп од под душекот од спалната несто тресна и тоа јако....бумммм а тоа беше една глупава дрвена даска-летва и тоа кога тресна од многу сексање се разбудија моите,,,а јас и него како зајаци одма под кебе демек си спиеме.....лелелел умрев од срам - спалната ја растуривме од сексање :x
     
    На Sandreee, MagnumXXXL и Ekstaza им се допаѓа ова.
  3. Anne15

    Anne15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 февруари 2012
    Пораки:
    762
    Допаѓања:
    244
    Пол:
    Машки
    Со дечко ми само што тргнавме во акција.Јас полуоблечена седев врз него.Дечко ми ги фати моите стапала од страна и ме дигна во раце за да се свртиме обратно,нели тој врз мене.Стана,јас кај него во раце,се сврте и таман да ме легне,нешто се сопна и кога треснавме двајцата на кревет.Му велам така ти е кога ми се правиш тука некој џек.Се згазивме од смеење. :lol:

    Поза лажица,арно ама дечко ми на работ од креветот,и така целиот напален кога тресна одеднаш на подот.Гледам го нема одеднаш човеков позади мене.ХАХАХАХ тој сирот лежи на подот целиот скршен и се исцеди од смеење. :D
     
    На Sandreee и dejana2 им се допаѓа ова.
  4. Girly90

    Girly90 Популарен член

    Се зачлени на:
    26 септември 2013
    Пораки:
    599
    Допаѓања:
    1.104
    Пол:
    Женски
    Ахахахахахаха како фино го опиша алал да ти е :rofl: баш она труба, многу глупаво и смешно истовремено. И мене ми се има десено неколку пати со бицшиот дечко и како шо го става у тебе, госпожата се појако и појако свири. Посаквуам да не се деси више никад некако... грдо е xD
     
  5. HEV

    HEV Популарен член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2013
    Пораки:
    544
    Допаѓања:
    636
    Дигни ме пао саам хит ни е песнава со мм.Овоа е случка ко бевме дечко и девојка и студени бре на фтоља кучешка поза ке тераме ја качена испрчила гз и мрдам гз као некое пикадо да ке игра некој па да не погоде и чекам да ме израдува,а он сирот маче се да се наместе и ко си се лизна па ко се тресна одземја. :)
     
  6. WildNightGirl

    WildNightGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јули 2014
    Пораки:
    130
    Допаѓања:
    94
    Пол:
    Женски
    Хахаха ајде да го споделам мојот срам и јас!
    Дечко ми живее на вториот кат од куќата, а неговите на долниот.
    И така една вечер тој нешто уморен остануе дома, јас одам на забава и околу полноќ си отклучувам и мазење ова она си вршиме работа до сабајле и доаѓа ред околу 9 да легнеме да спиеме. Хахаха кутриот околу 10 требаше да стане да помогне на татко му. Пред да заспијам ја слушнав мајка му како се качи на спратот да стаи алишта за перење.Ја осетив коа влезе во соба јас преправајќи се дека спијам и му се обраќа нему, (пошо сме семејни пријатели и си се сакаме со женава хахаха) му вика: принцезава нека спие немој да ја будиш, да и свариш кафе подоцна а сеа оди помогни на татко ти.После тоа јас знаете коска уморна неможам да се одржам а да не заспијам и сум заспала. Момакот ми си станал потоа си работил а мајка му легнала до мене малку да одмори. И јас завртена со задник и не сум ја видела. Ја зиам нејзината рака и и велам, срцка разбуди го лепотанов и ајде едно утрински ми недостасуваш и така мижејќи се вртам и и ја ставам раката долу. Ама жената пукна од смеа, јас незнам што да направам, се обрукав за сите пари! После таа случка несакав у очи да ја погледнам а не пак кај него дома да ми текне да одам! :rofl: Затоа секогаш бидете сигурни кому се обраќате! :x
     
    На Kristall, Sandreee, TIGRICA123 и 16 други им се допаѓа ова.
  7. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.806
    Допаѓања:
    25.082
    Пол:
    Женски
    И на мене ми се деси нешто хаха ----> Беше околу 2 ч попладне и ние онака станати од спиење као и обично се гушкаме па следува предигра и понатаму се знае .. И си вршиме ние работа коа одеднаш ненајавена доаѓа братучедка на мм со која се многуу поврзани како брат и сестра се ( среќа што бевмо заклучени ) :$ ни тропа на вратата од спална и јас цела преплашена и застрамена : леле кој е сеа ииии :$ и мм : нз .. КОЈ ЕЕ ? -Ја сум човече братучедка ти ! Ќе ме пуштиш да влезем ?! Чекај Ива момент само ( облака бoксерки и тренерки и излага без блуза у цело брзање ја заборави) а Ива : Шо праете бе ( ја виде Ива и крејзигрл како лега у кревет цела бушава и црвена па и на 40 степени покриена до врат со покривката ) а мм па уште таков оцерен до уши и вика : ДЕЦА ПРАЕМО !! :D лелелее ми идеше таке ко од мајка родена да му станем и да го залепим ка комарец на ѕид ! Ива вика доста ви е едно за сеа чекајте малку кј сте пошле со децава ! Па после се смеевмо на наша сметка Ива и сеа не задева до кј сте со децава дан има уш некое на пут :D :$
     
    На Kameo, babyane18, Oscar Lady и 3 други им се допаѓа ова.
  8. blackwave

    blackwave Популарен член

    Се зачлени на:
    15 мај 2014
    Пораки:
    483
    Допаѓања:
    1.815
    Пол:
    Женски
    Влегуваме кај него во соба, и такви напалени, уште од врата почнавме да се соблекуваме. Легнуваме на кревет, и само се слушна КРРРРРРРК. Ајде си рековме, може нагло легнавме, ама тоа толку сме го имале раскрцкано, да не можеш да мрднеш, а спалната на неговите на долниот спрат под неговата соба. Се изнервира љубениов, отиде доле и се враќа со сите штрафцигери што ги нашол и резерва штрафчиња.. И така, драги мои, 40 минути ние стегавме штрафчиња на креветот, стававме нови кај што биле испаднати, па дај обичен, дај крстач... - пиштол голи, а од секс - абер да се немало! Легнавме на "обновениот" кревет и заспавме ко заклани.
     
    На Sandreee, Kameo, BoneMachine и 11 други им се допаѓа ова.
  9. Zeynep

    Zeynep Популарен член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2015
    Пораки:
    784
    Допаѓања:
    1.100
    Пол:
    Женски
    Имам многу вакви случки но една најмногу ја паметам.
    Беше тоа пред 4 месеци со бившиот.Испаднавме околу 9 часот навечер и досадно ми беше мене се во кола,се кај него дома а тогаш баш пешки бевме не со кола и како да кажам сакавме да имаме односи ама никогаш не сме имале на отворено.И реков ај на болница тој мислеше се шегувам не знам и јас како можев до ден денеска се чудам.Отидовме,легнавме долу кај една тераса бог да чува,едно време гледам иди чуварот на болницата и ни света,јас една сила у мене само горе се облеков,станавме и овој ни вели што правите бе тука и бившиот рече еве ред чекаме :D
     
    На Sandreee, Kameo, MagnumXXXL и 4 други им се допаѓа ова.
  10. buba4e89

    buba4e89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2012
    Пораки:
    27.169
    Допаѓања:
    177.063
    Пол:
    Женски
    Хахахахаахха неможам повеќе леле се изнасмеав аофхахахаххахахаха :rofl::rofl::rofl::rofl:
     
    На Crna Dama, Cuci81, Miss.Bass и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  11. najbolja

    najbolja Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 март 2015
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    70
    Пол:
    Женски
    vaka edna vecer se spremav za iskacanje u klub...i bas mi se sakase...ali nemav so kogo i si kariv eden vecerta aj posle nekolku dena mu se javuvam pijana i dojde da me zeme...koga stignavme doma kaj nego opusteno se..
    muzika...pienje...okolu eden saat sedam na masata cekam da me bakne da me vturne vo krevet...a on duso ke si legneme(hehehe koja budala).legnav na krevetot i mu velam izgasi ja sijalicata on ne sakase...koga mu se zakaniv deka ke si odam togas ja izgasi i koga dojde momentot za da mi vleze go zema telefonot da svetne
    leleeleeee se zgaziv od smeenjeee DECKOVO NE ZNAE KADE SE NAOGA P****
     
    На TIGRICA123, MagnumXXXL, babyane18 и 14 други им се допаѓа ова.
  12. Zeynep

    Zeynep Популарен член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2015
    Пораки:
    784
    Допаѓања:
    1.100
    Пол:
    Женски
    хахахаххах,јас мислам дека немал односи до сега не знам...јас и бившиот така бевме зошто и на мене прв пат и на него ама тој ептен беше неможевме баш да погодиме :D
     
    На MagnumXXXL, najbolja и marijaz им се допаѓа ова.
  13. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    Ако неговите живеат на долниот кат кој к*р барала мајка му на горниот спрат па уште да прилегне до тебе да одмори.
    Боже свашта!
     
    На Kameo, TIGRICA123, Silver.E и 12 други им се допаѓа ова.
  14. joy1

    joy1 Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 август 2012
    Пораки:
    19.373
    Допаѓања:
    317.588
    Пол:
    Женски
    :o
    Не се знае овде кој е по луд,жими се!
     
    На Mr.X, babyane18, blackwave и 5 други им се допаѓа ова.
  15. referentka

    referentka Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    13 ноември 2012
    Пораки:
    14.699
    Допаѓања:
    322.333
    Ич не е смешно, туку е...:puke:
    Ова е некоја измишљотина од фантазиите
     
    На Silver.E, blackwave, JollyGirl и 7 други им се допаѓа ова.
  16. WildNightGirl

    WildNightGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јули 2014
    Пораки:
    130
    Допаѓања:
    94
    Пол:
    Женски
    Несакам да влегувам во конфликт али со моиве години што ќе постигнам ако кажам лага? Поздрав, завршена дискусија.
     
  17. LUCERKA

    LUCERKA Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2015
    Пораки:
    764
    Допаѓања:
    5.370
    Пол:
    Женски
    Ako ne e izmishljotina aj kazhi ni zoshto majka mu legnuvala do tebe?nemale drugi kreveti?koja e logikata kazi te molaaaaam
     
    На Mia.MGK, Ekstaza, joy1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  18. HoneyAxl

    HoneyAxl Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 април 2013
    Пораки:
    273
    Допаѓања:
    151
    ИСТО :rofl::rofl::rofl::rofl:
     
  19. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.148
    Допаѓања:
    76.581
    Пол:
    Женски
    Овие погоре легенди се :rofl: Јас немам некоја таква досега. Но ајде ќе издвојам една поинтересна случка што ми е со секој од досегашните партнери. Со првиот имавме секс на отворено, сред бел ден, но на место каде што нема баш луѓе. И така бевме подзаскриени на едно место позади висок ѕид, но не нешто многу висок, околу две метри, доволно за да се скриеме позади него да не не види никој ако дојде. И во еден момент тој ме крена и оп-главата над ѕидот ми излезе и гледам еден човек во близина, и тој ме виде кога ѕирнав. Никому ништо, си продолживме, само после тоа се смеев и му викав што ќе беше ако човекот дојдеше до ѕидот и не видеше.
    Со вториот бевме во автомобил и имавме орален, јас него го задоволував. И кога рече дека ќе сврши, јас се тргнав и распрска низ колата :D Ми вика, леле бегај сега да избришам, тато кога ќе види колку семиња има... :D И за крај, со дечко ми се има случено после анален да ми излетуваат гасови на секое движење, буквално секое што ќе го направам. Дури и да се насмеев. Но за кратко се стабилизирав :D
     
    На elenkata20, Fatmagul1, ninja35 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  20. WildNightGirl

    WildNightGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јули 2014
    Пораки:
    130
    Допаѓања:
    94
    Пол:
    Женски
    1) Женава ме порасна, ме знае од секогаш, на вториот спрат само дечко ми има спална соба , ниедна од другите соби не е СПАЛНА.
    2) Има легнувато повеќе пати, ама овој морав да го споделам зошо е за тука.
    3) Тебе мајка ти не легнува до тебе? Ако речеш не е исто , епа исто е, колку ја знам мајка ми, ја знам и женава.
    Несакам воопшто да ти навлегувам во политиките зашо нема шо да дискутираш за туѓите мислења, темата не се вика МИСЛАМ ДЕКА ТОЈ ЧЛЕН ЛАЖЕ , па затоа нема зошо другите корисници да ги оптеретуваме со твоите замисли. И пак, немам никаква добивка ако лажам на овие години.
     
    На Sandreee и seasopraime им се допаѓа ова.