1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зини земјо, голтни ме!

Дискусија во 'Насмевка' започната од Unfaithful18, 2 јули 2010.

  1. presiosa1

    presiosa1 Активен член

    Се зачлени на:
    15 март 2014
    Пораки:
    72
    Допаѓања:
    11
    леле форевер и мене ми се има слушено истото значи истото кога си го гушнала професорот..и јас сакав да пропаднам в земја тогаш..хахахха значи не сум единстевена може да се тешеме..
     
  2. hristinnnna

    hristinnnna Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2013
    Пораки:
    391
    Допаѓања:
    171
    Као магнет за глупостии сум,оф :tmi:
    Купував со другарки кифли од пекара и наместо да и даадам 20 ситни, и давам две монети од по 2 ден.И си тргам да бегам.Оваа продавачкава вика даали вика, се вратив нормално и кога сфатив што сум напраила ми идеше да нурнам во земја. Па поготово дека имаше гужва меѓу кој згодни типци, зини земјо голтни ме. :wasntme: :fubar:
     
    На elenkata20 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. GirlRose

    GirlRose Форумски идол

    Се зачлени на:
    16 јануари 2014
    Пораки:
    5.029
    Допаѓања:
    26.540
    Пред две мунити ми ѕвони возрасна жена и ми вели сте ме барале и ја :o |( брат ми сигурно чачкал по телефонот па и ѕвонел и вчера така леле мислев ќе пропаднам во земја од срам.Зини земјо, голтни ме!
     
    На Amona му/ѝ се допаѓа ова.
  4. 4rever.unique

    4rever.unique Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 мај 2014
    Пораки:
    398
    Допаѓања:
    224
    Во основно училиште, во осмо одделение ми се случи нешто што до ден денес κога ќе се сетам ми доаѓа да пρснам од смеење иаκо пρемногу де посρамотив...
    Имавме мал одмоρ и со дρугаρκа ми појдовме до ВЦ. На вρаќање, κога саκавме да ја отвоρиме вρатата од училницата, влечевме, влечевме, но не се отвоρаше. Бидејκи соучениците имаа навиκа понеκогаш да ни ја дρжат вρатата за да не можеме да влеземе, па помислив деκа и сега ни ја дρжат. Почнав да лупам по вρатата и ми дојде пρеκу глава од лупање и κолκу што ме дρжеше гласот се ρаздρав: -Отвоρи бе маму ти е*ам!!! Штом ја изговоρив таа пцовκа вρатата ја отвоρија, но знаете κој ја отвоρи!? Наставниκот по физичκо. Тој влегол да им соопшти нешто во вρсκа со неκој натпρеваρ. Видов κаκо ја дρжи ρаκата за κваκата и пρебледев! Посаκав во тој момент да ме голтне земјата! Мислев деκа ќе ме пρеκоρува но тој почна да се смее на мојата глупост и не пушти да влеземе. Сите ми се смееја, а долго вρеме потоа, наставниκот ме зафρκаваше за пцовκата κоја му ја κажав. Сиρота јас, па од κаде да знаев деκа тој ја дρжи вρатата, а не неκој од моите соученици :lol:.
     
    На Amona, blady, sugarlips и 3 други им се допаѓа ова.
  5. Stefani999

    Stefani999 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 февруари 2012
    Пораки:
    702
    Допаѓања:
    601
    Е вака сеа.Во маало има едно детенце сеа прво или второ ќе биде и ептен е интересно.Плус мајка ми си живее со баба му и имаат идено кај нас ногу пати.И си идам јас од град и го гледам седнат на скалите покрај една продавница а до него имаше бебешка количка.А јас на 10тина метри оддалечена.И му викам ЕЈ ***** кај си бе? Детево ме гледа со фаца шо и на оваа :^) :^) Оно тоа да ти биди друго дете :headbang: :headbang: И шпринт дома да ме нема :rofl:
     
    На Amona му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Stefiks

    Stefiks Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јуни 2014
    Пораки:
    129
    Допаѓања:
    47
    Епа вака... 1 ден пред да одиме на одмор јас се качив горе во спалната кај мама и тато да ги пробам купаќите. И ги облеков и се гледам на огледало ( отидов во спалната бидејќи има поголемо огледало и да можам поубаво да се видам) и едно време тато влегуваа :o :tmi: И ми вика ее шо праиш?? и Јас ваква :wasntme: и му викам ее еве тато ги пробувам купаќиве :@ :^) КОЈА БРУКА ЕЈЈ :x Тоа беше навистина ЗИНИ ЗЕМЈО ГОЛТНИМЕ!

    Mи текна на уште една случка.. Бев во продавница и си купував смоки СТОБИ ФЛИПС.. и продавачов ми вика 10 ден. и јас му давам 1 денар :fubar: не сум ги видела парите (зашо имав и поситни и наместо) 10 ден. јас 1 ден. И си ги земам смоките и си излегувам од продавница и продавачот ми викаејј девојче овде има 1 ден.и јас ваква |( и одам и вика ејј лелее извинете многу по грешка сум ви дала бла бла.. ахахаха абе бруки невидени.. Испадна како намерна да му имам дадено 1 ден и си заминав :swear:
     
  7. Valerin

    Valerin Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    1.717
    Допаѓања:
    5.271
    Ах темава како створена за мене. Пуно дешавки од типот ''Зини, земјо голтни ме'' се случија таа незаборавна ноќ. :D

    Значи се сеќавам сеуште беше 2011 година, два дена пред Нова. И се собравме друштво во еден кафич по повод роденденот на другарка ми кој баш тогаш се погоди.
    Стасавме, и ги дадовме подароците, и нарачавме по некое коктелче. Го испивме мислејќи дека е дозволено само толку, но забавата всушност почна дури тогаш откако од локалот ни соопштија дека имаме дозвола да нарачуваме неограничено!
    Сепак, таа вечер беше многу голема гужва.. Може бевме околу 20 и кусур души собрани и набутани во локалот, па сега вие направете ја калкулацијата колку уствари се испило.
    Значи буквално не се знаеше кој кај тера...
    Едно котелче, второ, па чашка водка, винце и така за неполн час се сторивме дрва неделкани.
    И нели кога си пијан под дифолт сите песни ги знаеш напамет и тука нема промашај! Дури и оние кои никогаш не сум знаела дека постојат ги пропеав како славеј пред зорт. :tmi:
    И ај бидна што бидна.. Изигравме едно чудо песни качени на маса сите, од ќоро до сакато. Па и тие што никогаш не пробале алкохол, и до пред неполн саат време не озборуваа, откако се начукаа и тие се придружија.
    Заврши што заврши роденденот, се раштракавме секој по свој пат.
    Се сеќавам дека во таа гужва со најмалце четири особи се поздравив мислејќи дека се некои други. Најтрагичното беше што дури и тие јадните не приметија. :rofl:
    А за ситуацијата да биде уште по драматична, не знам како испадна јас и еден школски другар што органски не можевме да се поднесеме дотогаш во средно, а е геј, уствари да испадне јас и тој да се фатиме рака под рака, и уште со неколку другари да завршиме кај него во стан.
    Среќа што со мене беше и најдобрата другарка, со која дотогаш никако не можевме да се најдеме во гужвата, ама битно во таксито откако се видовме се изгушкавме во солзи небаре петсто години не сме се виделе!
    И сега пазете момент! Стасуваме кај другарчево дома, пуштаме радио и кај се погоди баш онаа песната - макарена! Па кога сме опнале еден чочек на - 10 степени на тераса, така денсавме небаре поплавата го исфрлила вишокот од длабочините.
    И тогаш чинам цел комшилук излезе по терасите да не гледа...
    Па јас уште и велам на другарка ми... мори Мацо види и публика имаме. И оваа ни две ни три ми враќа - Не бе Вале, не не гледаат нас, искочија да ја чујат новата песна од Битлси на радио. :D А оно какви Битлси какви бакрчи. Тие се распаднати од шеесдруга шо се вика, дел од членовите и умрени, пцовисани..
    Како и да е, натака не се сеќавам баш што прававме, и ден денес имам дупки во мозокот, и не можам да ги сврзам настаните. Ама затоа пак кристално јасно се сеќавам на пладнето кое ми беше нај ударно!
    Значи ги отварам јас бавно очите, сеуште видно мамурна поради огромна доза на алкохол у крви, и наместо во кревет дома се наоѓам себе си испружена долу на паркет. Кога ќе погледнам околу себе имам што да видам луѓе, шок! Другаркава ја гушнала накитената елка сосе лампиони на креветот, другар ми легнал до скршените чаши со истурено вино, а ова геј другарчево со кое не можевме да се поднесеме нашминкан со кармин по лицето и усните, со роденденска капа од славеничката на која ни мање ни више пишуваше со големи букви ''I'm hot queen and I know it'' И тоа неоти беше убаво напишано, туку крш али битно се разбираше пораката. :rock:
    Од другиве што дојдоа со нас немаше ни трага ни глас, дури отпосле дознавме кај залутале. :D
    И ни требаше долго време дур онака дојдеме при себе, свариме кафе и средиме впечатоци.
    Значи се сеќавам дека во колку саат минатата вечер заминав од дома, во точно истото време се вратив другиот ден. :D Ама вредеше! Башка беше и ден пред Нова Година, така да ние уште порано почнавме со славење. Секако со истата екипа со која направивме р'шум и следниот пат си пројдовме уште подобро откако се организиравме каде да продолжиме. Кога ќе се сетам кои дечишта сме биле се смеам како удрена со мокра чорапа. :D
    А со другарчево патем, со кое не се поднесувавме, оттогаш па навака сме најдобри пријатели. ;)
     
    На Amona, alexa_dimoska, blady и 8 други им се допаѓа ова.
  8. Stefiks

    Stefiks Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јуни 2014
    Пораки:
    129
    Допаѓања:
    47
    Mи текна уште некои.

    Еднаш на школо, на час по физичко игравме фудбал.. И сеа топката иди на кај мене и јас забрзана со сета сила ТРАААСС по топката и ми летна патиката и дирек во наставникотв лице :D :D Леле кој срам беше тоаа.. И му викам наставниче извинесе многу несакајќи беше и он вика нема ништо ( а се држи за лице, поцрвене) одам јас да се измијам лице вие продолжете.. :rofl: И кога замина наставникот коа зркнаја да се смеат 32 деца на цел гласс :tmi: :tmi: И на одмори ми викаја еве ја фудблекрава хахахахах :D

    Друга случка. Во мојот клас има едно дете и многу се плаши од жаби. И сеа се договоривме со другаркиве да ја излажиме дека имало жаба во училницата :lol: И јас ко зедов да се дерам АААААА ******* (името на девојчето) има жаба под твојата столица и оваа ко рипна од столица, истрча и излезе надвор, а јас се праам демек ств имало жаба и се качив на клупа и врескам.. И доаѓа едно време наставничката и ми вика што правиш? и викам ее наставничке имаше жаба па ја бркавме хахах..

    - Во клас имаме малце по глупичко машко дете.. И сеа и викам да другарк ми ај да го зафркаваме и оваа вика ај.. И му викам на детево ај прашај го наставникот на англиски што значи SHIT :P И детево крева рака и му вика на наставиков може да ве прашам нешто? И наставников вика може и детево вика што занчи на англиски SHIT? АХХАХАХААХА кога зедовме цел клас да се смееме а апо нас наставникот ахахха и наставникот му вика на детево: Кој ти рече да ме прашаш? И детево вика ******* и ***** ( името мое и на другарка ми) И наставникот се врти на кај нас и вика бидете малце по внимателни бла бла бла аххахахахах И после на одмор детево си доби чотек од нас хаха .. ЗИНИ ЗЕМЈО ГОЛТНИ МЕ!
     
  9. WildForTheNight

    WildForTheNight Нов член

    Се зачлени на:
    27 август 2014
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    2
    Аууу колку има вакви случкииии :lol:
    Си шетав со една другарка низ маало и го видов тој што го сакам,а си пишувавме веќе неколку месеци..И сега јас смислувам начини како да го заведам,да му се насмевнам,да му намигнам бла бла :D и таман помина покрај нас ми рече здраво и ко дувна еден силен ветар,мене целата коса преку лицето ми појде :devil: Тој само се поднасмевна,а јас не стасав да му возвратам..Сум го пуштила најбрзиот чекор и да ме нема ...
     
    На Amona му/ѝ се допаѓа ова.
  10. chicaboom3

    chicaboom3 Активен член

    Се зачлени на:
    11 август 2014
    Пораки:
    67
    Допаѓања:
    33
    Пол:
    Женски
    Отворија нова дискотека во нашиов крај и јас и другарка ми викенд беше се договоривме ќе одиме и само што влеговме гледавме право да видиме како изгледа местото, а сите испоседнати :@ и глупа работа гледаат кој влегува излегува и слично и пред нас имаше скала, а ние не ја видовме и другарками се сопна ама не падна јас да ја задржам, а без да приметам што има пред мене паднав на земја и сите се смејаа а јас дур се свестам што ми се случило па дур ми текне дека треба да станам сите ме видоа и другарками ми помогна да станам и си седнав смеејки се и тамам што подзаборавив на случката доаѓа еден типац кој и прв пат го гледам ми вели " како си, многу брзо ти помина болката во коленото, немаш ли рана или маст си стави" а јас во себе си реков зини земјо, голтни меееееее :tmi: :$
     
  11. Cat-Lover

    Cat-Lover Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 август 2014
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    14
    Бев на роденден кај другарка ми, а го имаше покането и тој што ми се свиѓаше. И аје јас се правам ке се сликам со телевизорон, изгубив рамнотежа и паднав на масата, се спружив колку што сум долга, а тој ќе пукнеше од смеење, јас во тој момент се правам ај ништо не ми е ова она, а тоа јас целата засрамена. Среќа таа маса беше празна инаку се јадење пиење ќе отидеше. Потоа другарка ми и кажала за тоа на сетра ми и таа ми викаше (сестра ми) добро момиче, ти планираше да им ја урниш куќата? Срамој невидени. Затоа ум за друг пат да не биде пак зини земјо, голтни ме.
     
    На Amona му/ѝ се допаѓа ова.
  12. YoungandBeautiful

    YoungandBeautiful Популарен член

    Се зачлени на:
    8 јули 2014
    Пораки:
    1.338
    Допаѓања:
    7.618
    Пол:
    Женски
    Пред еден месец јас и уште 3 другарки Охрид, на Куба Либре плажата зедовме педалинка. И јас се истепав да возам и да вртам на тоа воланот, зошто сум „искусен“ возач на педалинки. :emo: И дојде време да ја оставиме педалинката помина еден саат и вртам на кај плажата педалинката право си одеше. Никако несакаше да се сврти. Другарките вриштат по мене, јас се дерам ВРТАМ НЕ САКА ДА ОДИ и кога сме се зацапале втрски.
    Тој човекот од кај што ја зедовме викаше на цел глас педалајте, вртете, јас вртам педалам, НЕ СЕ ПОМРДНУВАШЕ!!!!!! :swear: Сите луѓе што беа на плажата станаа во нас гледаа. И успеавме некако, ја оставивме педалинката и кога си одевме луѓето мислев ќе попрскаа од смеење.
    Тоа ми беше НАЈГОЛЕМ срам до сега! :sweat:

    Зимата одиме со мајка ми до продавница да купиме нешто. И зошто имав во мене најлони од друга продавница и реков дека ќе ја чекам надвор. А јас: тренерки, патики, бундата зимска на мене престегана, а под неа 16 блузи зошто се премрзнав, косата мрсна, профатена како било во репче... И од продавницата излезе погодете кој? ДЕТЕТО ШТО ГО СВИЃАВ!!! :sweat: Дојде ме изгуши, ме баци на образ и 15 минути стоевме тука, правевме муабет. Мајка ми најверојатно заглави низ рафтовите внатре. :@ :@ :@ Кога сум средена никаде го нема, кога сум ко зомби, ќе се појави од некаде! :swear:
     
    На Amona и Dreams.678 им се допаѓа ова.
  13. ColoursOfTheRainbow

    ColoursOfTheRainbow Популарен член

    Се зачлени на:
    23 март 2012
    Пораки:
    1.187
    Допаѓања:
    2.411
    Пол:
    Женски
    Само што си помислив „Зини земјо голтни ме“.
    Си седам јас во собата, со музика на најгласно и уз пат и пеам на цел глас.
    И од ходниот го слушам гласот на комшиката, на гости дојдела :|
    Добро, еден фан повеќе :rofl:
     
    На blady, mileystar, Anabelle.Amorette и 4 други им се допаѓа ова.
  14. IamSexyAndIKnowIt

    IamSexyAndIKnowIt Популарен член

    Се зачлени на:
    18 април 2012
    Пораки:
    1.547
    Допаѓања:
    2.775
    Пол:
    Женски
    Кога бев мала татко ми ме носеше на стадион да гледаме фудбал, а јас неможам да седам на едно место црвци имам во г*зот :lol: и така си избегав почав да си шетам да вртам кругови околу стадионот.. почнав да барам wc и видов една врата мислев дека е wc иако не пишуваше. Јас онака залетано си влегов внатре и шо да видам, фудбалери, батковци скроз голи, се пресоблекуваат, буквално СЕ им се гледаше :rofl: :$ :$ и од срам се завртев 360 и бегам по едни скали, ни 5 ни 6 се струполив по скалите од што трчав брзо и дојдоа двајца полицајци ме дигнаа и ме однесоа кај татко ми па се му раскажаа. :lol: Оваа случка цел живот ќе ја памтам..
     
    На sugarlips, mynameislove, Umbrella22 и 8 други им се допаѓа ова.
  15. ristovska123

    ristovska123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 мај 2014
    Пораки:
    214
    Допаѓања:
    64
    ХАаххахахахаха се симнувам од автобус во прво оделиние изгледа беше и паднав и си го скршив на пола еден зап и така ми беше едно делче немаше сега се познава само малку :P
     
  16. ristovska123

    ristovska123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 мај 2014
    Пораки:
    214
    Допаѓања:
    64
    Извинете одговор еден по друг ама морам ова да го кажам сега се сетив.Во 3 или 4 одд незнам кога беше не се сеќавам точно.Отидовме на екскурзија во Скопје и бевме во заолошка и сега отидовме сладолед да си купуваме и ние 3-4 деца до дека да купиме наставникот си отидел со другите деца а нас не заборавиле.И ние си бираме сладолед и гледаме нема ги нашите. :D :D :D :D Среќа што едно дете го имаше бројот на наставникот инаку ќе си останевме во Скопје :rofl: :rofl: :rofl: :lol:
     
  17. BBelieber

    BBelieber Нов член

    Се зачлени на:
    20 август 2014
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    2
    Кога ми дојде менструација прв пат во училиште! ЛЕЛЕ ХОРОР! Бев запознаена со се во врска со влошки и такви работи,и одам јас на школо и на фзо трчам,абе Усаин БОЛТ,кошарка до бескрај играње и се додека една моја школска не дојде и вика,имаш крв меѓу нозете,лееле кога почнав да плачам -_- И потоа моите другарки ме носеа до дома :( ужас,најлошиот ден во животот! :tmi:
     
    На Amona му/ѝ се допаѓа ова.
  18. ristovska123

    ristovska123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 мај 2014
    Пораки:
    214
    Допаѓања:
    64
    Како помала сум била мирна ама не до толку :devil:
    Еднаш на летниот распуст со една другарка останавме кајј бабите(нејзината баба беше комшивка со мојата)и ние немавме што да правиме и зедовме покани ги поканивме друите комшии и ќе правеме роденден на другарката(а нема што на неа не и е роденден) и вечерта доваѓа едно мало дете кое што го поканивме! и ни носи поклон(ние помислевме никојј нема да дојде)Леле детето се дотерало,на роденден нели ќе оде.Од тогаш не сум помислила да направам такво нешто :D :D
    А пак еднаш за 1ви мајј јас правев ролат од калл :D и доваѓаат едни пријатели на моите и јас зедов во чинијата и ставив неколку парчиња и им викам земите си :$ и жената вика си земав.Јас викам нека земи си уште :lol: :lol: ако ми текнат на други ќе пишам имам многу вакви лудории :$ :D
     
    На Amona му/ѝ се допаѓа ова.
  19. RockNroLLGirL

    RockNroLLGirL Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2014
    Пораки:
    1.577
    Допаѓања:
    5.706
    Пол:
    Женски
    ова ми се случи денес [​IMG]
    за првиот дел имам пишано што ми се случи пред една недела во СДК , еве ви ја цела приказна [​IMG]

    да почнам од почеток :D [​IMG]

    почнавме августот на школо и имав некои прашања во врка со класовите , појдов да прашам во офисот и ми викаат : за ова ќе мора да и пратиш е-маил на главната директорка .. и јас викам добро супер.. и одам дома си пуштам компијутер , тап на gmail и пишувам .. составив писмо де за 5ка+ [​IMG] [​IMG] [​IMG] и стегнав send.. И готово пратено .. КОГА СВАТИВ ДЕКА ГО ИМАМ ПРАТЕНО Е-МАИЛОТ ОД АКОУНТ ПО ИМЕ rock rose .. тој акаунт ми е за на јутуб и не го користам за ништо освен да коментирам на видеа .. во акаунтот имам целосно име и презиме ( може одма да види која сум ) [​IMG] требаше да и го пратам од официалниот школски акаунт , ама јас сум заборавила да се одјавам од мојот и да ги сменам[​IMG] [​IMG] [​IMG] умрев дома .. и викам што да правам , се уклучив на тој што ми е за нашколо и и го препратив ..
    е сега сето ова беше пред неколку недели
    додека денес..
    си одам на јутуб со тој акаунт и нели ова ново им е google + кај што мојш со пријатели песни да си праќаш и такви работи .. и пред неколку дена јас кликнав на една љубовна песна , сакајќи да ја споделам со моите пријатели на google + и наслов ставив во description : someday love will find you <3 ( тоа беше текст на песната ) .. и тап си кликам на сите пријатели и SHARE .. и денес ја гледам листата на пријатели И КОГА ГЛЕДАМ ДИРЕКТОРКАТА НА ЛИСТА хахахах [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] умрев луѓе незнаев дали да плачам или да се смеам [​IMG] некако дека и пратив е-маил од мојот акаунт тоа си ја ставило неа во мојата листа на пријатели
    ..
    и сега таа има добиено порака со мое име и презиме .. линк од песна и наслов : someday love will find you <333 ( и тоа срце сум клала на крајот [​IMG] )
    ИСПАНИЧИВ .. УШТЕ СЕ СМЕАМ
    СО ДИРЕКТОРКАТА .. УШТЕ НЕ СУМ СВЕСНА .. someday love will find you <3
    ЗИНИ ЗЕМЈО ГОЛТНИ МЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ


    100% го има прочитано , сите емаили таа ги чита и ти враќа одма
    ќе се убијам :rofl: :rofl: :rofl:
     
    На Amona, iloveyou29, 1209 и 3 други им се допаѓа ова.
  20. ColoursOfTheRainbow

    ColoursOfTheRainbow Популарен член

    Се зачлени на:
    23 март 2012
    Пораки:
    1.187
    Допаѓања:
    2.411
    Пол:
    Женски
    Пред една личност два пати се обрукав.
    Го има еден популарен, низок, со мусклули, вози мотор и сите девојки лудуваат по него. Неговиот став е „Можам да ја освојам секоја“ и ѝ се пушта на другарка ми и уште на 50 женски, а јас таквите ги мразам.
    И како и да е, бевме на роденден и еден другар доаѓа до нас и ја гушка само другарка ми, а мене не (обично кога сме две и двете не гушне) и јас таква занесена ја ставам раката на неговото рамо (среќа што не го гушнав) и кога да видам поубаво тоа да ти биде овој популарниот што ѝ се пушта на другарка ми а не другарот. Пропаднав во земја :| Па не го познав во темното :rofl:
    И утредента одиме на школо и ѝ раскажувам за мојот срам на друга другарка и само се дерам на глас „Добро бе само на мене ли не ми се свиѓа *името на тој популарниот*“ а тој пред мене :| :devil: Е сега сериозно ми се иде да се закопам во земја :@ :rofl:
     
    На Amona, Oscar Lady, angelche16 и 1 друга личност им се допаѓа ова.