1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Испукајте се

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unfaithful18, 3 јуни 2010.

  1. GirlLove

    GirlLove Форумски идол

    Се зачлени на:
    4 јануари 2010
    Пораки:
    5.138
    Допаѓања:
    14.390
    Пол:
    Женски
    Добро,јас сум будала што ги викатм сите за дружење или шо е работава?
    Женски,дајте ајде да одиме некаде на пешачење,да повозиме точак...видете шубо е времево...
    Женски,шо прајме за на одмор?Ајде да одиме,ако не одиме сеега кога?сите од ко ќе се испомажиме?Децата ко ќе ни плачат ќе се собираме?
    Младиноооо,до кога вака??ЈАс стварно не знам...сите дома седат,на ова златно време..јас пукнав :@ не можам да издржам...сите си праат како што сакаат...ни за Илинден не се собравме...нз шо е работава?
    На 20 години и кусур дома затворени...
    Мајка ми оди сама..е сама?шо е интересно сама?
    Не можам вака...одам да пешачам,да возам точак....
     
    На N1ky му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Aleksandra-Kukla

    Aleksandra-Kukla Активен член

    Се зачлени на:
    21 мај 2014
    Пораки:
    78
    Допаѓања:
    16
    Идиотттттттттттттт :@ :@
     
  3. simonna.a

    simonna.a Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 февруари 2013
    Пораки:
    4.449
    Допаѓања:
    32.734
    Пол:
    Женски
    ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,0
     
  4. anneyy

    anneyy Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јули 2010
    Пораки:
    1.280
    Допаѓања:
    1.421
    Факинг несоница... Сега ќе се пукам.

    Од секогаш сум имала впечаток како на некои луѓе им делувам препотентно и претенциозно, ги нервирам без да имам намера или повод за тоа. Онака додека зборувам самоуверено во нивно присутсво имам впечаток дека очите им достигнуваат Земјина револуција во рок од три секунди, дека издишуваат длабоко и си мислат „Кај се најде ти да зборуваш?“ (иако можеби на нешто трето мислат во моментот)...
    Немам комплекс да мислам дека на секоја втора личност сум и одбивна. За поединци се работи.
    Можеби и стварно е така како што мислам. Или можеби ме обожаваат, ама од преголема толеранција на одбивноста што тие ми ја ствараат сум добила таков впечаток за нив? :?
    Или можеби само содржат во нив негативна енергија од која околината пати повеќе од нив самите!?
     
    На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Sara123

    Sara123 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 мај 2011
    Пораки:
    3.279
    Допаѓања:
    2.305
    Пол:
    Женски
    Зошто секогашшшшшшшшшшшшшшшшш јааааааааас а не мора да биде такаааааааааа
    добро еве конечно си легнувам у 6:21 и ветувам нема да тролам колку да си ја исфрлам нервозата.
    Ај чао
     
  6. Just.you

    Just.you Активен член

    Се зачлени на:
    10 јуни 2014
    Пораки:
    61
    Допаѓања:
    23
    Излезете од мене ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
     
  7. Cvekjence

    Cvekjence Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 септември 2010
    Пораки:
    175
    Допаѓања:
    201
    си ја мрзам работава!!! :doh:
     
  8. nat17

    nat17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2014
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    138
    Пол:
    Женски
    идиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииот :yawn:
     
  9. sweet-star

    sweet-star Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2012
    Пораки:
    1.524
    Допаѓања:
    1.738
    Пол:
    Женски
    Ќе се стопиш од сонцево или знаеш, круната ќе ти падне принцезо. :@ Аман од вакви разгалени и лигави околу мене, ама ја нека си бидат такви но и мене ме ставаат во непријатни ситуации!Мама тато, мама тато.....
     
  10. black-angel

    black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    2.635
    Допаѓања:
    4.456
    Пол:
    Женски
    имаш своја соба .... која уствари никогаш не е ни твоја ... сите дремат у нејзе .... па да му се плукнам има денови кога сакам сама да си седам и да си дремам во мојата соба .... не ко теле некое у кујна да седам зашто им се глеа тв на голем телевизор , абе ајде ! Од сабајле до вечер клапнати ! Не моеш ни да се пресоблечеш ко човек аман ! Контрол фрик ! Се да види се да знае се да чуе ! Е преку таквата ми е !
     
    На Sara123 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. fighter

    fighter Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    1.249
    Допаѓања:
    2.485
    Како бе може некој да седи ЦЕЛ ДЕН и да се замара, кој кога влегол, излегол, зошто рекол, што рекол...како рекол.................... :@
    Како може некој тазе зелен у тоа главата, да трча по пари како од небо да ќе паднат...и да замара...замара дека другите имаат пари и се среќни и да се чуди како тоа...иако не знам зошто мисли дека сите што имаат пари се среќни?! :@
     
  12. kikikikirika

    kikikikirika Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2011
    Пораки:
    2.013
    Допаѓања:
    4.485
    Пол:
    Женски
    Па комши ненормална си, искомплексирана, исфрустрирана и умоболна!!! :devil: :devil:

    Тоа дека те мрзи да одиш на работа ко цел нормален свет дека ни една работа не ти се погоди на веков (не се ни потрудила да најдеш) не значи дека треба во 5 и пол сабајле да чукаш теписи и да не вознемируваш сите.

    Во соседството има млади луге што синока до касно беа на прослава, мало бебе, има жени што вчера работеа втора и трета смена во конфекциите, има и една болна бабичка сигурно сака мир во тоа време.

    А и мене мори козо ми го уништи денот цел ден ке дремам сега.

    Туку од кај да знаеш ти па како е што се луге со обврски и нокен живот, тебе моментално теписите ти де најбитни (да те роловам во нив и да те запалам).

    :clap: :clap: :clap: АПЛАУЗ!!! сабајлево на цела маала ни покажаколку си вредна
     
  13. Saraa

    Saraa Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2010
    Пораки:
    2.482
    Допаѓања:
    7.539
    Пол:
    Женски
    Ниту една твоја насмеана слика, на која си насмеан со сила патем, ниту една твоја постапка која ја правиш за да видам или слушнам ЈАС колку си ти „СРЕЌЕН“ не е доказ за твојата „СРЕЌА“. Кога некој човек е среќен, вистински среќен нема потреба од тоа да покаже дека е среќен, тоа се препознава тоа зрачи од него, не си го троши времето да ми ставаш до знаеење дека си среќен, баш ме заболе за тебе дали си или не си. Се најдобро ти/ВИ посакувам, само гледам дека работите си идат на место се врти да биде така као што сакам да биде, можеби некој ќе рече дека сум сурова, но ти беше ужасен кон мене. Ете така да си знаеш, ако си навистина среќен зошто ме гледаш цело време ко да не си видел ниту една друга девојка, зошто си објавуваш песни кои покажуваат дека таа што си ја одбрал не те засега, песни во кои се пее за твојата непреболена љубов, зошто кога ќе ме видиш некаде поминуваш милион пати покрај мене затоа шо онака ти текнало ајде те молам, помина мандатот твој кај мене, знаеш дека ме изгуби засекогаш, зошто кај други луѓе прашуваш како сум, тоа не е твоја работа, и да за твоја информација супер сум, убаво ми е најубаво ми е посреќна не сум била никогаш. Зошто на та што ја имаш не и објасниш дека не ме интересираш, зошто не и објасниш дека нема причина да ме гледа попреку, јас ништо не сум ви направила ниту тебе ниту на неа, патем јас прва избегав од тебе, јас те напуштив. Ако сакаше да ме имаш покрај тебе требаше неколку работи да промениш кај себе и се ќе беше поинаку. Да да, знам дека и на денот на твојата свадба си се сеќавал на мене, си замислувал дека требаше јас да стојам до тебе, се беше испланирано како треба да биде ама ти се уништи. Епа сега собирај си ги плодовите од тоа што го посеа, а на твојата женичка и посакувам многу среќа, многу нерви затоа што тоа ќе и треба. Поздрав и дај боже никогаш да не ми се испречиш на патот ниту ТИ ниту таа твојата!
     
  14. lovemme

    lovemme Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 октомври 2013
    Пораки:
    2.922
    Допаѓања:
    81.318
    Пол:
    Женски
    Уште ме држи нервозата од вчера и ќе ми пукне глава...
    Оваа мајками до кога ке ми избира блузи ?!?
    Добро жено пораснав ало?!?
    Аман веќе аман... Балетанките убави ти се ама па крем се купи розе боја-.- , па што ако се бре што ?!?
    розе ако купам ќе ги дупнам од носење а ?!? Ах и јас нз што одам со неа да пазарам незнам , оди си сама што со неа
    Па за инает мој купи ташна од 1200 а мене ми бара пари за што сум направила сметка 900 ден ...
    ќе ми пукне од тебе главата жено!!!!
    Разбираш или не , не сум ти кукла бре !!!
    Ах тешко мене со тебе...
     
    На Valerin му/ѝ се допаѓа ова.
  15. katakomba24

    katakomba24 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    614
    Допаѓања:
    533
    Да би аир не видел жабо една смердена. Ќе ти дојт и тебе крајот не си ти вечен!! :@
     
  16. natemila

    natemila Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.533
    Допаѓања:
    8.442
    Пол:
    Женски
    Прост народ, до кога само ке ги гледаат тугите животи. До кога ке се ситат на туѓата несрека и само гледаат да повредат и да навредат некој, а самите не се погледнале. Доста е веке, нема да кутам на никој, секој ке си го добие она што го заслужува :devil:
     
    На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
  17. honey95

    honey95 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 март 2012
    Пораки:
    142
    Допаѓања:
    68
    Пол:
    Женски
    Среќа што после неколку саати го пишувам ова иначе ќе беше реферат.
    Зашто мора да е таква државава? неможе секој да го учи тоа што го сака? глупа работа..со врски ми се напикале таму шо нема ни еден месец да издржат. ма ебете си матер више ми се гади од такви како вас! :puke: викаат учете сите и факултети и све а предност имаат странци?? или да идам на приватен?! платете ми го пичка ви матер смрдлива
     
  18. broken1

    broken1 Активен член

    Се зачлени на:
    26 февруари 2014
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    7
    Зоштоо ми викаш че одиме на одморр се спремав и во крај ми откажиш тато зошто секогаш мораш пијан да сии ???? не ја имам осетено лјубовтаа од таткоо ..зошто ова му го прајш на мајками секоја вечер пијанн секоја вечер да се каратеее незнам кога последно смее биле на одмор не памтам вечее неее...не сме семејствоо не смеее нишоооо....Зошто не си како другите татковции ниту роденден ми честиташ, ми ги фрли паритеее самоо ...не сакам ни пари ни нишоо тебе те сакамм сакамм да ја осетам лјубовтааа од татко ...не ми требаат пари ;( ;(
     
    На Daleron му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Saraa

    Saraa Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2010
    Пораки:
    2.482
    Допаѓања:
    7.539
    Пол:
    Женски
    Не да се испукам ќе експлодирам. Како бе може да се замарате толку сотуѓи животи, што ви е на вас, шо ви се случува, седевте пиевте кафе и немавте шо да си кажете за сопствените е*ани животи па најдовте мене да ме правите муабет, толку голем простотилак има кај луѓево шо не ми е јасно како бе толку ве интересира туѓиот, да вашиот е во потполн хаос па зафетени со туѓите животи немате време за сопствениот. Кретенизам идиотизам само некому да се наштетело, ако му е убаво на човек, ако оди напред а вие неможете да се помрднете од вашиот простотилак и преокупираност со туѓи животи никој не ви е крив. Дајте оставете е да си уживаме и престанете да ми водите есап кај сум била што сум правела, што сум носела, со кој сум седела, која ми била другарка, која не, болни едни. Душегрижници имам еден куп, ако е така дајте да ви ги дадам моите проблеми и грижи па нели толку ве интересира слободно земете и решете ми ги.
     
  20. sweet-star

    sweet-star Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2012
    Пораки:
    1.524
    Допаѓања:
    1.738
    Пол:
    Женски
    Гонете се во пеколот, безобразни и глупави створења!Ако сакате ќе ве испратам, само вие безбедно да стигнете!ајксскдмнсдммммдднсн
    [​IMG]