1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Испукајте се

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unfaithful18, 3 јуни 2010.

  1. seasopraime

    seasopraime Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 ноември 2013
    Пораки:
    347
    Допаѓања:
    98
    Пол:
    Женски
    Ако ако пишуј ми на фб дека ме сакаш (добро де не многу често ама знаеш да пишеш и се разбира не директно :envy: ),а сега сега кај си 2-3 дена ни ми пишуваш денеска не дојде ни да се поздравиме.. што ме тераш да те засакувам кога вака правиш :doh:
     
  2. Viktorijaaa5

    Viktorijaaa5 Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 октомври 2013
    Пораки:
    5.355
    Допаѓања:
    83.771
    Пол:
    Женски
    Значи додека невидам со свои очи неможам да размилувам што да променам и како да уредам една соба,аман веќе колку и да ми се кажува тоа неможаам,сакам да видам да си напраам сама план а не други да се замараат за тоа ]:)
     
  3. simonna.a

    simonna.a Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 февруари 2013
    Пораки:
    4.449
    Допаѓања:
    32.734
    Пол:
    Женски
    Од радост шо поправив оценка и друга е на пат за 5...си испуштив гасови...ама не така цвиу цвиу..така лежерно,тивко и то на час.Абе пуста радост,мораше на час? :@ Добро,барем парфемот не беше просторно раширен....Како онаа песната од Чорбата сум...јер тааааад...тад сам била будалаааа..ова млад :D
    Грлото ме скапа,епа и јас ќе те скапам сега бе!Ќе сркнам една супа од гојдо па ќе видиш ти убо...има на цел глас мууу да викаш ако треба шо треба...тттт како шо си кажав,јер таааад...тад... :emo:
     
  4. srhsejbsk

    srhsejbsk Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2014
    Пораки:
    1.593
    Допаѓања:
    9.361
    Пол:
    Женски
    Добро бе ќе имаш ли ти некат пари за мене?Ќе може ли еднаш да кажеш друга реченица освен тоа немам пари?Ми се смачи трпам од јуни но ти никако да дојдеш при пари ти за мене си банкнотирана а за други се раздаваш како да пливаш во пари.Камо да можев јас сама лебов да си го вадам без тебе без никој сама, да имам што сакам да не те слушам дека немаш пари зошто за мене немаш скшен денар а за кој било друг ти си банкомат но и мене ќе ми пукне филмот па ќе те видам тогаш. :@ :@ :@
     
  5. Sunshine.Sunshine

    Sunshine.Sunshine Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јули 2014
    Пораки:
    1.202
    Допаѓања:
    2.564
    Пол:
    Женски
    Подготвив се за новата тема, само ми се појави дека имам премногу линкови во мислењето и само што сакав да отстранам неколку се ми се исклучи. АМАААН!! :@ :@ :@ :@
     
  6. simonna.a

    simonna.a Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 февруари 2013
    Пораки:
    4.449
    Допаѓања:
    32.734
    Пол:
    Женски
    Зошто бе?Зошто изгубивте бе од Голден Стејт?Зошто онаму 76 бапнавте кога можите и знајте за 100 и кусур?Зошто бе?И то на пријателска,ами шо ќе прајте од 28 натака бе?Прстенот оваа година мора да го земите!Лејкерси 4 год без титула не бива!Слушате копуци?Да ми победите следниот пат.Фала. :@ :fubar: :swear:
     
  7. Sfera

    Sfera Популарен член

    Се зачлени на:
    14 септември 2014
    Пораки:
    479
    Допаѓања:
    2.416
    Аман веќе од срањата со кои т.н. "медиуми" секојдневно ни ги перат мозоците :!:

    Од татко го тепа своето месечно бебе, и извадиле пијавица од нос, детска проституција, татко си ја силувал годишната ќерка... Има ли крај?
     
  8. JustFun

    JustFun Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 септември 2014
    Пораки:
    1.027
    Допаѓања:
    2.774
    Во пмс сум... Па се ме нервира овие денови. :devil: Би користела пцовќи да си олеснам но подобро не. :D
     
  9. ddevojce

    ddevojce Популарен член

    Се зачлени на:
    25 јуни 2013
    Пораки:
    3.492
    Допаѓања:
    4.547
    Nesto bev na nervna baza deneska :emo:
     
  10. nevermet18

    nevermet18 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 мај 2014
    Пораки:
    5.209
    Допаѓања:
    13.044
    Пол:
    Женски
    Не сум совршена. а училиште имам и петки и единици. Не излегувам често. Постојано слушам музика. Постојано се допишувам со некого. Не се облекувам по последна мода. Немам Ајфон. Немам убава тинејџерска соба. Немам голема домашна библиотека. Немам купови шминки. Немам дечко. Немам плави очи. Немам секогаш испеглана коса. Немам вештачки нокти. Немам перфектно средени нокти.

    А вие што од надворешноста сте совршени, каква душа имате? Дали сте среќни со тоа што мислите дека светот е совршен и вие сте совршени? Совршенството не постои, доста е веќе!
     
    На galapce, Play, shz и 2 други им се допаѓа ова.
  11. simonna.a

    simonna.a Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 февруари 2013
    Пораки:
    4.449
    Допаѓања:
    32.734
    Пол:
    Женски
    во таа соба за мака
    тебе ќе ти летни рака
    помеѓу врати и прозорци
    ти каде ќе бегаш?
    тука се моите чекори
    но тебе како слон ќе ти тежат
    сите си мислат дека се глупирам
    нема да пројдеш така ти
    тебе ако те боли нема мене да ме боли
    :punch:
     
  12. AziskaStrslenka

    AziskaStrslenka Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2014
    Пораки:
    412
    Допаѓања:
    3.509
    Пол:
    Женски
    Абе,дебели...
    Ме фаќа и мене љубомора,и тоа повеќе од ти што ме фаќаш. И не,не е убаво! :!: Се осеќам како Шрек да ми се испрдел у фаца.
    Демек,си правел така само за да видиш како ќе реагирам. |( Тибам проучувачот на женски реакции тибам.
    Јас можеби вака ти личам на искулирана девојка,ама и јас имам типично женски жути минути понекогаш. А во ПМС да ме фатиш со такви глупи експерименти,е тогаш ќе го видиш Дедо Мраз.
     
    На SimonaTino, SV1911, LadyVamp и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  13. Marossa

    Marossa Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2012
    Пораки:
    2.398
    Допаѓања:
    6.870
    Пол:
    Женски
    Да ви е*ам образовен систем и се по ред :swear: :swear: :swear:
    Кај се видело,ѓубриња едни да се менува распоред на колоквиумска веднаш пред колоквиумска и да ми ја лупнете следната недела?!
    Кај го има тоа гомна невидени,ве колнам секој ден,аир да не видите од такви далавери.
    ПРво не сакате предавања да држите,сеа ни натрупавте еден куп материјал и ние треба демек да го научиме..
    Ма све је то таму неписмено,јас да бев со метла ќе ве исчистев.
    ДЕГЕНИ,КРЕТЕНИ,ГЛУПАВИ,РЕТАРДИРАНИ :@ :@ :@ :@ :@
     
    На SV1911, LadyVamp, malata59 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  14. simonna.a

    simonna.a Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 февруари 2013
    Пораки:
    4.449
    Допаѓања:
    32.734
    Пол:
    Женски
    Морам некаде да се испукам од смеење..па ајде за жртва оваа тема ќе си ја одберам :D
    Дај ми дечко бе :D
    Ерор 404:Дедо Мраз не е пронајден
    [​IMG]
    И така ви викам....ај сега да го остајме белио човек настрана тро....
    Абре со кој ум бе тестови глупости бе?
    Од пон до пет само пон слободен све тестови!Тесто по она,тесто по ова...Цело тесто шо сте!
    Арно си правеше Ајнштајн,не си учеше и стана да смарт уан мен.... :swear:
     
    На SV1911, LadyVamp и tessie им се допаѓа ова.
  15. Saraa

    Saraa Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2010
    Пораки:
    2.482
    Допаѓања:
    7.539
    Пол:
    Женски
    Што се случува кој да знае. Барам и барам работа, се утепав од пуштање сивија на сите страни, ваму аплицирај, таму аплицирај, за ваму имало оглас и за таму имало и јас секаде си праќам сивија ама изгледа тоа ми е работата, само уште да има кој да ме плати. И конечно ти се јавуваат за на интервју и ти целиот работен еве шанса ќе се докажам сеа вака така и одиш таму и на таа неззззз како да ја наречам што треба да ме интервјуира и се јавуваат на телефон и она си збори пред мене ајде ќе забележам да да ја има во пријавените, а тебе што ти е, ти ја познаваш така, ти гарантираш за неа ок ок ќе запишам нема проблем, примена е. И јас зошто седам таму, ми дојде да станам да си одам и да и речам абе алоооо кога вака примате на работа што ме малтретирате да доаѓам кога огласот и онака веќе е завршен.
    Да почне човек да се чувствува неспособен, не за друго туку дека немам врска ама ич за никаде. Па идете у ку*** беее, каково е ова општество. Се убивам од барање работа и нема, епа нема за мене за тие таквите наивните, поштењаците. Глупава една кога ти викаат ова она оди прај изглеа денес треба само нечесни работи да правиш за да успееш, не ми се лутете вие исправните ама мн сум револтирана, одиш на друго интервју тој те прашува со кој живееш, кој ти плаќа кирија, дали ова мене ми се случува или секаде е така неззззз. Будала работа, немаше каде па овде се изнапишав све и свашта ај сеа чао.
     
    На SimonaTino и Kala22 им се допаѓа ова.
  16. ddevojce

    ddevojce Популарен член

    Се зачлени на:
    25 јуни 2013
    Пораки:
    3.492
    Допаѓања:
    4.547
    Epa mrazam koga posle gosti treba da dzogiram zasmrden laminat na nozi. :envy: So mi se sobuvas, sedi ubuen :swear:
     
    На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
  17. Ketnis

    Ketnis Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 март 2013
    Пораки:
    212
    Допаѓања:
    238
    Пол:
    Женски
    Ова веќе е претерано. Колку и да ми беше другар сега го мразам, неодговорно суштество, глупак, на ништо веќе ова не личи. :swear: :swear: :@ :@ :@ :@ :devil: :devil: ми го уништи целиот ден
     
  18. friendy

    friendy Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 април 2012
    Пораки:
    4.338
    Допаѓања:
    51.766
    Пол:
    Женски
    Сакам гости, па и на поседелка, седете си една недела како што си седите, макар и две, ама не ми се јавувајте од граница, демек ќе спиеме во хотел, а знаете дека нема да ве пуштам.
     
  19. zalosna

    zalosna Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 декември 2011
    Пораки:
    4.742
    Допаѓања:
    78.090
    Пол:
    Женски
    u p.m koj go izmisli ova kuvajnevo |( sekoja e.. den da se kuva 2 sati nat spore za 5 min.jadejne i posle to cel sat nad cesma da dremis..mi se snearni ni kuvam ni jadam pojce :@ :@ :@ :@
     
    На SimonaTino, joy1, mareane и 5 други им се допаѓа ова.
  20. xxAngelxx

    xxAngelxx Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јуни 2010
    Пораки:
    1.516
    Допаѓања:
    968
    Пол:
    Женски
    Глупачо исфрустрирана и искомплексирана, надвор од мојот живот!! Не го заслужуваш повеке моето внимание. АУТТТ!!! :devil: