1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Chatroulette (Чет-рулет)

Дискусија во 'Слободно време' започната од Mishela, 13 април 2011.

  1. Princess.S

    Princess.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јули 2011
    Пораки:
    763
    Допаѓања:
    652
    Хахахаха. Чекај сеа, ја коментирав, одма отварате возраст и што гледате :o и одма ви текнува текстче за да ме испокритикувате дека сум мала, бла, бла. Епа видиш ја за инат нема да се замарам! :rock: :wasntme:

    Он топик: сајтов е толку корисен за губење време со друштво! :D Прво ке некстнуваш едно 543787538 такви форевер алоун (погоре спомнати) мастурбатори, па после некоја bijach со фаца на шрек и гради на Памела Андерсон и знаеш друштвово се чуди ватфак, оваа не “збори“ со никој?! Па после некој ептен јак дечко и ке се глеате знаеш пола сат, зашто он нема срце, а ти си горда да пишеш хај, па ке кажеш епа фак ју и некст, па уште цел ред од фините погоре спомнати, па некој грк и ќе почнеш да го пцуеш како мадафака а на овој ништо не му е јасно затоа што локација ти е Џермани. :rofl: Па после ке земеш ке свртиш камера накај монитор и лепотаните/лепотиците ке се нагледуваат на својата убавина додека на мајк им опишуваш колку “се убави“ (бич за женски, пиг за машки) и така нешо ти е губење време на сајтчево. :angel:

    И после ќе се освестиш од блурот и ќе си пуштиш саглам музиче и рок он! :rock:
     
    На MaggieTatum и potterholic им се допаѓа ова.
  2. Linn1

    Linn1 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2011
    Пораки:
    1.221
    Допаѓања:
    1.935
    Седам на Чет-рулет и си викам: What is wrong with these people?! :fubar:

    Океј сега, не се сите напалени чичковци и дедовци, па и млади. Има некои фини момци што знаат да направат муабет. Ама како и да е, правиш муабет со некој асален и ништо не добиваш од тоа, се паѓа во вода.

    Сума сумарум, залудно трошење на време и разочарување што не сте му зеле фб на тој убавиот. :D
     
  3. Kristinna1

    Kristinna1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 август 2011
    Пораки:
    274
    Допаѓања:
    125
    хахаахахаххахахаххахахахахааа
    лелееееееееееееее
    замалев со овајј
    http://www.youtube.com/watch?v=YCiY1y3uJ3o

    со една другарка си измислевме нешто да направиме на јујтуб некој што зборвит и демек тој зборви.............................
    аии сеа друго измислевме да направиме нешто да се шминкааш ... а бе ќе биде јако :D :D хахаха
     
  4. potterholic

    potterholic Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2012
    Пораки:
    341
    Допаѓања:
    419
    Аау леле :D Што ли не видов на чудово. Си го трауматизирав детството :D Од чичковци и дедовци и 15-годишни што си го маваат "пилето" на камера до едни кои беа ала кловнот од Мекдоналдс, до една македонка кои ми ги покажа цицињата мене и другарка ми. Не ми доаѓа на крај на памет да се уклучам уште еднаш таму :tmi:
     
  5. theAristoCat

    theAristoCat Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јули 2011
    Пораки:
    442
    Допаѓања:
    384
    Пол:
    Женски
    порано нон стоп висев на Четрулет, секако избегнувајќи ги манијаците :lol:
    Можам да кажам дека доста пријателства стекнав од таму, а со еден дечко од Шкотска нон стоп си комуницираме и си даваме совети.
    Се на се, ако можеш да препознаеш нормален човек кој не бара голотии и сл, можеш да си стекнеш ново пријателство :)
     
  6. jloves

    jloves Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2012
    Пораки:
    289
    Допаѓања:
    219
    Пол:
    Женски
    Интересно е за губење време,ама само во друштво.. Многу манијаци има..ретко кога ќе се најде човек за муабет..глупост
     
  7. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Сајтов е ужас!
    Од 100 корисници ,сето пенис до пенис е.
    Сите бараат да видат ц*це ,полов орган и што ти не и ако не им покажеш се исклучуваат .Мизерни ,загорени ,ужасни створења со IQ влезен во -.
     
    На Anabelle.Amorette му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Jenniffer

    Jenniffer Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2013
    Пораки:
    2.375
    Допаѓања:
    7.415
    Пол:
    Женски
    Пред една година се собравме брачедите кај мене, си пуштивме чатрулет и нај малиот беше на камерата. После неколку вртења се појави овој пејачов Wiz Khalifa, сериозно тој беше.
    Си пушеше трава и зборуваше нешто, тој беше сите потврдивме.

    И таму заврши моето искуство со чатрулет. :rofl:
     
  9. tiph24

    tiph24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2014
    Пораки:
    221
    Допаѓања:
    177
    ви бара нешто со телефонски број да потврдите? :^)
     
  10. Butterfly-Girl

    Butterfly-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јануари 2013
    Пораки:
    957
    Допаѓања:
    513
    Пол:
    Женски
    Мора ли да се регистрираш? Сакав да видам како е, ама ми вика log in or sign up. Ако е како омегле подобро ич да не се регистрирам :puke:
     
  11. Marossa

    Marossa Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2012
    Пораки:
    2.398
    Допаѓања:
    6.870
    Пол:
    Женски
    Сајтов е циркуси,се и свашта има.
    Со женско друштво сме се зафркавале со момци,сме се глупирале.
    Многу напалени манијаци има,стари,млади,црнци,пакистанци :D :D Има и некои фини момци,со еден Италијанец преубав и Скајп си разменивме :D
    За реметење на фаците заедно со друштво,смешки е.Сама да седнам,тешка работа..
     
  12. Haritiela

    Haritiela Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 ноември 2013
    Пораки:
    327
    Допаѓања:
    222
    Пол:
    Женски
    Мене не ми отвара у последно време ми искачаат некои слики да селектирам кои од нив се порн демек и џабе ... :@
     
  13. cupcakeb

    cupcakeb Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 март 2013
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    121
    Пол:
    Женски
    Па интересен,но има и секакви луѓе на него.
     
  14. sugarlips

    sugarlips Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2014
    Пораки:
    672
    Допаѓања:
    761
    Пол:
    Женски
    Еднаш се имам уклучено и ми се појави еден гол дедо :rofl: Поинтересно ми е на омегле,често се уклучувам таму и некогаш ми се погодуват некои нормални. :)
     
  15. Twinkles

    Twinkles Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2014
    Пораки:
    647
    Допаѓања:
    980
    Се сложувам со sugarlips за тоа Omegle.com пошто и јас порано памтам се уклучував и си правев муабет со нормални луѓе.
    А ова четрулетов ,сега ја видов страницата..мојата прва реакција ..е .." шта речи а не заплакати.." :x
     
  16. Valerin

    Valerin Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    1.717
    Допаѓања:
    5.271
    На овој чет сум начекала само еден асален дечко од Англија кој беше навистина многу фин. Дури си разменивме и фејсбук. Се` останато беа несреќни дудлачи кои го чукаа стојко на велико, и тек-тук по некој момак што првин ти врти некој рандом муабет, па после ти бара web sex.
    Како и да е, минатата година со другарка начекавме еден човек во години кој ни рече дека лечел луѓе во психијатриска установа, а седел на чет - рулет бидејќи работел на некаков си проект. Јас и другарка ми па кога го прочитавме тоа откачивме до максимум..Почнавме да му се кривиме на чичево, р'жеме, бенгаме, и после извесно време овој како што не следеше, глеам ни пишал нешто у стил као ,,Гледам дека вие сте веќе во краен стадиум лудило'' Само на англиски. Па уште и цел таков озбилен. :rofl: Лелеее си викам у себе, овој ако ја кажува вистината ништо чудо да се најдеме на некој портал или весник.

    Друга работа што ми беше врло чудна, е што дури има и типки што сакаат лезбо акции. Јас глупа првин не сфаќав, па кога ја начекав првата (облечена) што не ми стисна некст, нешто металка беше, си помислив дека е тука само за муабет, кога оно ни две ни три таа оп ја крена маицата и испаднаа топките :tmi: Тогаш дури сфатив колку е саатот, па кликнав next.
    Сума сумарум, мојот впечаток е дека сето нездраво е збрано таму, па се чудам што уште не ја имаат укинато страницава. :^)
    Глејте го видеово!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=6brtdWClNT4
     
  17. ProudDirectioner69

    ProudDirectioner69 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јуни 2014
    Пораки:
    61
    Допаѓања:
    24
    Пол:
    Женски
    Леле поρано цело вρеме висев на ова! Ги тρолав сите еxx. Пс. пазете да не ве има на youtube, пошо на чатов снимаат со κамеρа и ве објавуваат...
     
  18. Luciferovog zlo♧

    Luciferovog zlo♧ Популарен член

    Се зачлени на:
    10 декември 2017
    Пораки:
    365
    Допаѓања:
    5.497
    Пол:
    Женски
    Да ми кажувал некој не би му верувала, имам запознаено еден многу убав и фин дечко од четов, дури и доаѓаше овде каде што јас живеам...кратко бев на тој чет, сепак баддо многу понормален чет ми изгледа и поинтересно е.
     
  19. M-14

    M-14 Активен член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2018
    Пораки:
    179
    Допаѓања:
    163
    Пол:
    Машки
    Сајтов е за луѓе без памет.
     
  20. Alexandraaa21

    Alexandraaa21 Активен член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2023
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    29
    Пол:
    Женски
    Zosto omegle tv app ne raboti? Ahahah odanmna ja nemam simnato