1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс во автомобил или во природа

Дискусија во 'Секс' започната од 09101986, 4 јануари 2010.

  1. 09101986

    09101986 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 декември 2009
    Пораки:
    32
    Допаѓања:
    9
    kolku i da izleda ponizuvacki ili najozboruvano za drugite od strana,no spored mene takvite iskustva se pametat osobeno so vistinskata licnost na vistinskoto mest. me interesiraat vasite mislenja na ovaa tema. pozdrav4e
     
  2. shiningstar

    shiningstar Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    307
    8) Pa imam probano...ama ke kazam krevet si e krevet :) spored mene :lol:
     
  3. 09101986

    09101986 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 декември 2009
    Пораки:
    32
    Допаѓања:
    9
    abe ok jas znam deka krevet si e krevet ama ponekogas kolku za promena treba nesto drugo daa se proba.Sto krevet... krevet sekoj den :) a za vo kola ili za vo priroda jas i deckomi si gi pamtime tie denovi do detal a vo krevet so ke pamtis? samo prviot pat.:) neli?
     
  4. shiningstar

    shiningstar Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    307
    Ne be cuci, ako ne e dobar e**c i na mesecinata kaci se pa nisto.Ubavo e da se proba segde ama klasika si e klasika :P
     
    На sj *O*, RandomSlut и sangvik им се допаѓа ова.
  5. WomanInLove

    WomanInLove Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    716
    Допаѓања:
    267
    Пол:
    Женски
    mmmm imam probano i vo avtomobil i vo priroda, bese super i sekako deka ke se pamti :))
     
  6. lovely91

    lovely91 Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2010
    Пораки:
    1.294
    Допаѓања:
    3.102
    Пол:
    Женски
    pa ako veke treba da se bira ke recam podobro vo priroda..a i poveke romanticno e vo priroda hehe
     
  7. mina

    mina Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    1.260
    Допаѓања:
    637
    vo kola vodevme ljubov so decko mi dosta dolgo vreme! i pametam nezaboravni migovi oseobeno koga nadvor vrne dozd ili sneg a nie na toplicko vo kolata si se ... :oops: uste kopneam za tie migovi koi sega veke se zamenti so migovi pominati vo negovata soba, pokraj kamince i so podolga predigra a bogami i pogolema udobnost na mekoto negovo krevtce! kako i da, so voodusevuvanje si se prisetuvam na pocetocite od mojot seksualen zivot i toa vo negovata kola! no ako sega treba da se odlucam za edna od dvete ,,lokacii,, sepak bi odbarala krevet, zaradi sigurnosta i privatnosta! znam deka nikoj ne moze da ne vidi vo negovata soba!
    za seks vo priroda ne sum kompetentna da pisuvam no imam edno iskustvao, na plaza, vo golema temnica, samo jas i decko mi davavme znaci na zivot :lol: , se razbira i moreto koe samo ja razbivase tisinata :oops: I se sekavam deka poveke mi bese strav otkolku sto uzivav, sepak so decko mi bi se seksala i vo najnepovolnite uslovi od ednostavna pricina sto sakam sE da pravam so nego :)
     
    На sj *O*, Salvatore'sGirl и dzeneta им се допаѓа ова.
  8. Victorya

    Victorya Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2010
    Пораки:
    1.398
    Допаѓања:
    508
    Сум имала во природа, на место каде што тој има викендица, а таму нема луѓе... беше прекрасно искуство... тревата, цвеќињата, потоа ги гледавме ѕвездите...
     
  9. Katja.efremova

    Katja.efremova Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    89
    Sum imala seks i tamu i tamu i vo priroda mi s epoveke dopaga seta taa ubavina kako da se stopivme so nea :)
     
  10. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    341
    Sum imala poveke pati sex vo avtomobil,no samo na pocetokot. :lol: Sega veke mi e strav da ne ne vidat,a togas nemav gajle.Sme imale sex vo edna tesna ulicka vo sred grad :oops: cccccccccc sega veke ne bi go napravila toa
    a za vo priroda isto taka imavme dvapati:
    1.vo park vo edna naselba vecerno vreme
    2.pokraj reka,sred bel den,a nie cisto goli,by the way imase okolu mnoguuuuu vili :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    mislam deka poveke ne bi go napravila ova
     
  11. brinett

    brinett Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    2
    temava mi razbudi spomeni :D
     
  12. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.751
    Допаѓања:
    65.207
    Пол:
    Женски
    Pa dobro seksot vo avtomobil e nekako iziveana rabota...ama sepak krevet si e krevet:) da si imas prostorce:D a za priroda pa nemam probano(vo javen prostor samo vo vlez na zgrada :oops:) ama se nadevam ke probam i vo priroda...
     
  13. len4e

    len4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 декември 2009
    Пораки:
    174
    Допаѓања:
    60
    krevet si e krevet,ama za krevanje na adrenalin interesno e i vo kola, do vas druga kola i tie se e..., strav da ne te fatat e toa te vozbuduva najmnogu. A za najotkaceniot sex, vo bazenot vo k voda, otvoren,drugar na maz mi go drzese pa edna vecer go iskoristivme maximalno:vo voda, na lezalki, na shank so upaleni svetla, na koklica, baska stanarite od zgradite mislam deka ne vidoa ama toa e .Isto vo priroda na ezero, polno narod vrie,nie vo voda si se opustame ehhhh dobro e sto uste praktikuvame lud i nezaboraven sex
     
  14. soledad

    soledad Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    418
    Допаѓања:
    251
    eeee da krevet si e krevet a vo avtomobil interesno ama malku i neprakticno tuku pred nekoja nedela bas sred rabota i gledam nekoi zirka :twisted: pa nervata mi se krena 5012541458521 i smesno mi e pa plus :lol: najtragicno e sto izbega ne vidovme koj e se vrativme po nekoe vreme so druga kola ama ne dojde ko za belja.i ova mi se sluci po vtor pat pred dve godini na istoto mesto isto bese samo sto togas ne pravevme nisto samo si sedevme a sega :?
     
    На abvgd77 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. mazena

    mazena Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јануари 2010
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    1
    mislam deka podobro si e vo priroda a inaku imam praveno i vo park kaj sto ima mnogu narod ama sami si sedime na klupa i temnica e pa ne se gleda direkno i ubavo mi bese i toa cesto go pravev dodeka bev pomlada i sama a sega mora da se vnimava.
     
  16. peperutkaa

    peperutkaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    942
    Допаѓања:
    618
    Пол:
    Женски
    Vo priroda na 1vi maj nie ko lugi ponapaleni(a jas trudna 5mesec) i ajde otidovme ne edna sirinka kaj sto nemase bas narod i si se iznauzivavme i posle taka fino si se vrativme nazad, uffff prekrasnoo i vo ezero polno luge ti onaka opusten ponastrana od site si uzivas si se lulass ......ubavinii. Eh i vo kolata na sred sneg toj si vrni ti si se galis na toplo ... ee spomeni spomeni a sea u spalna i toa da se vnimava bebusot da ne se razbudi ;) :D :D
     
  17. butterfly89

    butterfly89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    62
    Допаѓања:
    103
    dali ke e vo kola ili priroda i na dvete mesta e nazaboravno i mnogu povozbudlivo ednostavn ti se kreva adrenalinot.....:)
     
  18. Lacrymosa

    Lacrymosa Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 јануари 2010
    Пораки:
    119
    Допаѓања:
    90
    еј па вие со тоа кревет си е кревет.. мене од тој кревет ми е преку глава... ептен ми е пензионерски станато...
    во кола и на такви места ми е троа страв пош сум прилично паничар: а што ако не видат, а што ова, а што она... инаку во природа ако се рачуна во езер природата да.. и беше прилично тешко и сложено и ништо посебно
     
  19. Maja85

    Maja85 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    22
    Leleee temavaa..seks vo avtomobil da vi kazam bas primetuvam site ste nekade 20 i nad i ne mi e jasno edno....kako moze da imate seks vo kola posle toa sto moze da fatite nekoja infekcija?dali vie ste razmislile kolku luge sednale pozadi i kolku e necisto tamu?Pa uste da zamislam so gola ***** da sednam sto se vika na sedisteto ili eve da go pravime toa na onoj nacin da ne dopirame nisto...pa toa ne e mozno..kola nesto bljak..Moze da se razmisli za opcija cisto kebe odozdola ali ipak..Citam deka i vi vraka spomeni ili seks vo kola e nesto sto ke go pamtite ali jas mislam deka bas pogotovo sto citam na forumov deka ima mnogu devojki so razni bolesti 'dole' sto ni 25 godisni(primer) neznaat sto im e e bas radi taa nehigiena i imanjeto seks na vakvi mesta radi "dobri spomeni" koi moze da ve dovedat po lekari i apcinja i neznam si sto tamu radi uzivanje od 30 minuti..pa tek togas kakvi spomeni se ragaat.Kako i da e ne se samo maskite sto se osvastuvaat pokasno tuku i zenskite....ipak ke ragame nekoj den...
     
  20. Augustina

    Augustina Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    43
    Допаѓања:
    36
    Seks vo priroda, potocno na plaza e mnogu pointeresno odkolku seks vo kola, poinakvo e cuvstvoto, samta atmosfera go pravi seksot poseben...Mnogu cesto imam praktikuvano i seks vo kola, a so segasniot decko sekogas imame seks vo domasna atmosfera, zivee sam i najdobar del od seksot e raetot sto se ima otkako ke zavrsi samiot cin..potoa sleduva uzivanje, lezenje, guskanje, baknuvanje....