ТЕМА: Омилена детска песна

Мислење 01 Апр 2010, 14:48

Леле детство :clap: :clap: Се ежам кога си ги пуштам понекогаш
Аватар на корисникот
Boyfromtown

Сино цветче
 
620
Мислења: 411
Зачленет: 17 Фев 2010, 18:44
SEX je kao NOKIA (connecting people)..kao NIKE (just do it)..kao PEPSI (ask for more)..kao SAMSUNG (everyone is invited)..kao GUARANA (no sleep)..kao RED BULL (daje ti krila)..kao COCA-COLA (enjoy)..kao WINSTON (uqs slobode)..kao PARDON (samo izwolite)...

Мислење 01 Апр 2010, 15:19

Не знам која би ја одбрала... ама ги има многу :D :D :D
На пример АНА од СиДо 1993, а од тогаш и Заради тебе Зоране 8-) ...

Потоа, Во светот на бајките, Прва љубов, На една клупа стара дрвена, Наташа од трето три и многу, многу други...
Annath

Црвено цветче
 
549410414
Мислења: 5334
Зачленет: 09 Јан 2010, 16:01

Мислење 02 Апр 2010, 13:39

Аватар на корисникот
Wild.Child

Црвено цветче
 
65882432
Мислења: 5574
Зачленет: 12 Јан 2010, 20:09
Things you own, end up owning you.

Мислење 02 Апр 2010, 14:22

^ :lol: :lol: ...Да бегам и прескокам ѕидови, да ме лаат и кинат твојте кучиња, да ме пцуе и колне татко ти со твојте седум-осум братчиња... :lol: :lol: :lol:
Аватар на корисникот
Hipica

Виолетово цветче
 
1072817648
Мислења: 13850
Зачленет: 31 Дек 2009, 00:34
Локација: Таму кај што топол ветер прави плетенка од моите кадрици.
I just want you to know who I am.

Мислење 07 Апр 2010, 15:56

Аватар на корисникот
emce-kremce

Жолто цветче
 
720
Мислења: 1163
Зачленет: 03 Дек 2009, 13:48
...ДОСТОИНСТВОТО е најпривлечно од сите квалитети...

Мислење 08 Апр 2010, 00:30


михајло микица
незнам што ми текна на оваа песна :D :D :D здраво генијалци... двојче двојче смешно бројче.. :D :D :D
Аватар на корисникот
Mila04

Сино цветче
 
4452
Мислења: 188
Зачленет: 26 Фев 2010, 23:02

Мислење 08 Апр 2010, 00:34

Боби, баш ми е гајле... Бев заљубена во еден Боби во тоа далечно време :lol: :lol: :lol:
Аватар на корисникот
Bokicka

Зелено цветче
 
648568
Мислења: 691
Зачленет: 15 Мар 2010, 18:51
Локација: Stuck in the middle

Мислење 21 Апр 2010, 21:45

skopje radost ti ke bides :) marionka :) duvna vetre razvigorce :) e toa se penicki lele na vremeto imalo top pesnicki sea se se krs pesni
Аватар на корисникот
karak

Жолто цветче
 
24162264
Мислења: 2791
Зачленет: 11 Апр 2010, 17:09
понекогаш и празниот лист кажува многу
Слика

Мислење 21 Апр 2010, 23:59

Оваа е најубаватаааааааааааааа
Сини очи има Јана сини трепки нема мана...глас на птица има Тања...како срна гази Сања..... :rofl: :rofl: лелееее колку е убава....
Аватар на корисникот
enca.69

Жолто цветче
 
33532705
Мислења: 1708
Зачленет: 25 Дек 2009, 16:16
If u wait to do something untill you`re complitely sure...you probably won`t do much in your life

Мислење 22 Апр 2010, 00:34

Ааа Енче...ќе ти го крадам песнево,знаеш за кое именце! :D
Аватар на корисникот
Lilit

Црвено цветче
 
223622826
Мислења: 5614
Зачленет: 25 Ное 2009, 22:51
Локација: Зрно грашок

Врати се на Музика

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 2 гости