ТЕМА: Барам цимерки

Мислење 08 Сеп 2012, 18:02

Сеуште се бара цимерка за стан во Карпош 1!
^_^
Аватар на корисникот
Nixe

Фем почетничка
 
74
Мислења: 13
Зачленет: 01 Сеп 2012, 18:39

Мислење 09 Сеп 2012, 16:02

Бараме една или две цимерки за стан во Скопје, строг центар. Итно е. :)
Аватар на корисникот
MissPagane

Бело цветче
 
1521
Мислења: 74
Зачленет: 12 Фев 2010, 16:10
And no one sings me lullabies
And no one makes me close my eyes
So I throw the windows wide
And call to you across the sky.

Мислење 09 Сеп 2012, 20:05

Nixe напиша:Сеуште се бара цимерка за стан во Карпош 1!
^_^

Eve jas baram cimerka za vo karpos ajde podetalni informacii na lp ke ti ostavam br ili ostavimi pozz
bmila

Фем почетничка
 
00
Мислења: 12
Зачленет: 04 Сеп 2012, 06:14

Мислење 09 Сеп 2012, 22:13

итно се бараат една или две цимерки за карпош 1 :)
mylie

Фем почетничка
 
20
Мислења: 6
Зачленет: 09 Сеп 2012, 22:07

Мислење 10 Сеп 2012, 01:12

bmila напиша:
Nixe напиша:Сеуште се бара цимерка за стан во Карпош 1!
^_^

Eve jas baram cimerka za vo karpos ajde podetalni informacii na lp ke ti ostavam br ili ostavimi pozz

Пиши ми бројче во инбокс те молам :)
Аватар на корисникот
Nixe

Фем почетничка
 
74
Мислења: 13
Зачленет: 01 Сеп 2012, 18:39

Мислење 12 Сеп 2012, 20:47

Nekoj da ne bara cimerka za stan vo Aerodrom, Kisela Voda ili Centar? Bilo kade vo blizina na praven fakultet.
ellenn

Фем почетничка
 
00
Мислења: 1
Зачленет: 12 Сеп 2012, 20:21

Мислење 13 Сеп 2012, 10:14

Ako bara nekoj cimerka za vo blizina na gradezniot fakultet neka mi pise
malaaa94

Фем почетничка
 
01
Мислења: 8
Зачленет: 10 Сеп 2012, 21:01

Мислење 13 Сеп 2012, 16:43

malaaa94 напиша:Ako bara nekoj cimerka za vo blizina na gradezniot fakultet neka mi pise

јас ти пишав лп ама не знам дали воопште стигнуват. Јас сум за градежен и барав стан. Ти имаш ли веќе најдено? Ако да колку е киријата и има ли и др цимерки?
Hakerka

Бело цветче
 
70
Мислења: 59
Зачленет: 12 Сеп 2010, 02:37

Мислење 13 Сеп 2012, 18:58

Бараме 4та цимерка.Станот е кај Кисела вода-Стара рампа 70м2 (250Е).Заинтересираните нека пишат ЛП во најбрзо време.
angelina1

Бело цветче
 
16310
Мислења: 69
Зачленет: 13 Авг 2012, 23:02

Мислење 13 Сеп 2012, 21:35

Jas sum prva godina na farmacija. Baram cimerka za vo stan sproti drzavna bolnica. Ako e nekoja zainteresirana neka pise vo LP :)
Daaciii

Фем почетничка
 
00
Мислења: 1
Зачленет: 13 Сеп 2012, 20:46

Врати се на Образование

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: godina, Iv.girl55, Luciano, MoNaA.CeCe, star789, Yahoo [Bot] и 37 гости