ТЕМА: ФМУ-Факултет за музичка уметност - Скопје

Мислење 05 Мар 2012, 19:41

Како што можам да видам,нема на форумов тема за музичкава академија.
Па така одлучив да отворам и сакам да прашам дали некој има искуство со овој факултет. Се што знае за него нека каже. Сакам да знам за катедрите, професорите и се што е интересно хахаха!

Поздрав! ;)
Аватар на корисникот
Diamondkiss

Сино цветче
 
247
Мислења: 139
Зачленет: 26 Авг 2011, 09:50
Hey Iboys :*

Мислење 27 Мар 2012, 16:30

Луѓе нема никој што студира тука?
Аватар на корисникот
Diamondkiss

Сино цветче
 
247
Мислења: 139
Зачленет: 26 Авг 2011, 09:50
Hey Iboys :*

Врати се на Образование

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 10 гости