ТЕМА: Семинарска работа

Мислење 04 Дек 2011, 17:12

Да не има некој случајно семинарска за Интерпол?
Аватар на корисникот
Greenny

Сино цветче
 
3830
Мислења: 121
Зачленет: 17 Јун 2011, 14:08
Слика

Мислење 04 Дек 2011, 18:05

Женски некој нешто за Кејнз дан имат ? :)
Аватар на корисникот
AmericanWoman

Сино цветче
 
213139
Мислења: 216
Зачленет: 24 Авг 2011, 20:18

Мислење 06 Дек 2011, 17:34

Може некој да ми каже кои се правилата за правење семинарска. Тражев на уким и не можев да најдам.
Например маргините колку треба да бидат, фонт такви работи? :)
Аватар на корисникот
lovelost

Сино цветче
 
1427
Мислења: 162
Зачленет: 26 Ное 2010, 16:47

Мислење 06 Дек 2011, 18:03

Фонт 12 нормално со мк подршка ќе си работиш . Речениците јасни и смислени .Корицата пишуваш факултетот кој е после тоа семинарска работа пишуваш кој предмет . Доле од лева или десна не знам не е набитно од една страна пишуваш професор Име и презиме и изработил -Име и презиме . Датум и година би било пожелно да пишеш.
Семинарската може да биде обично ни викаат до 12 страни од 8-9 до 12. На почеток или на крај пишуваш еден лист СОДРЖИНА и користена литература ...
ааа и ова треба да напишеш бројче на страните на семинарската .
Аватар на корисникот
vendiii

Жолто цветче
 
2332454
Мислења: 1361
Зачленет: 13 Фев 2011, 15:02
Локација: Планета Земја
Слика

Мислење 06 Дек 2011, 22:13

Ми треба помош за изработка на бизнис план....
Аватар на корисникот
sanjaeva

Жолто цветче
 
1595856
Мислења: 1187
Зачленет: 03 Фев 2011, 00:37

Мислење 14 Дек 2011, 17:47

Дали некој случајно има семинарска со статистички податоци за некоја земја на пример Невработеност во Хрватска или пак Фискална политика на Србија или нешто слично само да не биде за Македонија. Ве молам итно ми е..
Аватар на корисникот
Mimi123

Зелено цветче
 
801788
Мислења: 859
Зачленет: 10 Јул 2010, 16:52
Слика

Мислење 14 Дек 2011, 21:39

Seminarski Diplomski II

Има некој искуство со овие?
Стварно изработуваат семинарски или...? :?:
Аватар на корисникот
anneyy

Жолто цветче
 
13871772
Мислења: 1281
Зачленет: 24 Јул 2010, 21:16

Мислење 16 Дек 2011, 09:03

Феминки да не ви се наоѓа семинарска работа нешто поврзано со комуникации и култура?
ПЛС контакт во ЛП.
Аватар на корисникот
LaDyDoLl

Зелено цветче
 
901578
Мислења: 688
Зачленет: 05 Јул 2011, 20:44
Локација: My favourite place is inside your hug!
Слика

Мислење 22 Дек 2011, 15:41

Некој дан има семинарска за НБРМ ??? :)
Аватар на корисникот
Crnokrak

Фем почетничка
 
02
Мислења: 9
Зачленет: 02 Ное 2011, 18:44
CrNokRak

Мислење 29 Дек 2011, 12:45

Луѓе ве молам помогнете ми, ИТНО ми треба семинарски за следниве теми ако на некој му се наоѓа нешто ..
1. Логистички трошоци
2. Канали на дистрибуција - Маркетинг канали
3. Малопродажба
4. Големопродажба
5. Канали на физичка дистрибуција
6. Залихи
7. Складирање
8. Транспорт
9. Информациски системи во логистиката
Ви благодарам оданпред :)
Аватар на корисникот
b.u.b.i

Сино цветче
 
104
Мислења: 133
Зачленет: 10 Сеп 2011, 13:57

Врати се на Образование

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 9 гости