ТЕМА: Студентски домови

Мислење 29 Авг 2011, 02:18

Јас никаде тука не гледам дека треба жиранти да има
http://smestuvanje.mon.gov.mk/PotrebniDokumenti.aspx

И друго, дали бруцошите кое се со врски ќе бидат сместени во конечните листи на гоце и кузман?
Isabel

Зелено цветче

222205
Мислења: 649
Зачленет: 26 Јун 2011, 02:10
"Слушај го оној што ти обрнал внимание на недостатоците, како да ти го открил најголемото богатство" - Буда

Мислење 29 Авг 2011, 12:32

Има ли некој што знае сигурно дали треба жиранти или не треба? :?: фала однапред,оти ја се изнамачив со документиве,веќе не знам главата кај ми е! :sweat:
lady.N

Сино цветче

18683
Мислења: 136
Зачленет: 17 Авг 2011, 13:27
Nekima se čini da su sve moje pesme iste... Shvatam ih potpuno. Meni su,
na primer, one Ajnštajnove formule sve iste... Nismo svi svemu
dorasli... Đ.Balašević
Скриен текст: покажи
Слика

Мислење 29 Авг 2011, 12:49

lady.N напиша:Има ли некој што знае сигурно дали треба жиранти или не треба? :?: фала однапред,оти ја се изнамачив со документиве,веќе не знам главата кај ми е! :sweat:

Треба, ама при вселувањето, одкога излезе конечниот список.
DAngel

Жолто цветче

16471137
Мислења: 1394
Зачленет: 19 Мар 2011, 16:49
Локација: where dreams come true
Roses are red violets are blue, God made me pretty, what happened to you? :wasntme:
Драги мажи, единствен начин да ја измерите вашата машкост со сантиметри е да ја измерите ширината на насмевката на лицето на вашата девојка! :)

Мислење 29 Авг 2011, 12:59

DAngel напиша:
lady.N напиша:Има ли некој што знае сигурно дали треба жиранти или не треба? :?: фала однапред,оти ја се изнамачив со документиве,веќе не знам главата кај ми е! :sweat:

:tmi: Значи сега кога ќе се запишуваме не треба,а после ако не примаат ќе треба?
lady.N

Сино цветче

18683
Мислења: 136
Зачленет: 17 Авг 2011, 13:27
Nekima se čini da su sve moje pesme iste... Shvatam ih potpuno. Meni su,
na primer, one Ajnštajnove formule sve iste... Nismo svi svemu
dorasli... Đ.Balašević
Скриен текст: покажи
Слика

Мислење 29 Авг 2011, 13:13

lady.N напиша:
DAngel напиша:

:tmi: Значи сега кога ќе се запишуваме не треба,а после ако не примаат ќе треба?

Точно така. Сега кога ги носите документите не треба, при вселувањето треба.
DAngel

Жолто цветче

16471137
Roses are red violets are blue, God made me pretty, what happened to you? :wasntme:
Драги мажи, единствен начин да ја измерите вашата машкост со сантиметри е да ја измерите ширината на насмевката на лицето на вашата девојка! :)

Мислење 30 Авг 2011, 00:27

На 30 треба да излезат листите, а утре е државен празник. Дали сепак ќе ги истакнат?
Isabel

Зелено цветче

222205
Мислења: 649
Зачленет: 26 Јун 2011, 02:10
"Слушај го оној што ти обрнал внимание на недостатоците, како да ти го открил најголемото богатство" - Буда

Мислење 30 Авг 2011, 10:27

какви жиранти требаат? за што требаат жиранти некој ако сака да ми објасни ве молам јас никаде не прочитав дека требаат
glamstik

Фем почетничка

02
Мислења: 14
Зачленет: 29 Јул 2011, 16:30

Мислење 30 Авг 2011, 11:59

glamstik напиша:какви жиранти требаат? за што требаат жиранти некој ако сака да ми објасни ве молам јас никаде не прочитав дека требаат

Има на страната на Пелагонија едно треба да спуштиш за жирантите е, ама еве погоре кажаа дека тоа ти треба за после 8ми септември откако ќе излези конечната листа.
Mariuccia

Бело цветче

1719
Мислења: 70
Зачленет: 20 Јун 2011, 23:27

Мислење 30 Авг 2011, 12:04

јас сум 1 година и се пријавив за во стив ако ме примат на први каде треба да ги однесам дукументите во стив или некаде прочитав во кузман требало да се носат ако знае некој да ми помогне :S
glamstik

Фем почетничка

02
Мислења: 14
Зачленет: 29 Јул 2011, 16:30

Мислење 30 Авг 2011, 12:07

glamstik напиша:јас сум 1 година и се пријавив за во стив ако ме примат на први каде треба да ги однесам дукументите во стив или некаде прочитав во кузман требало да се носат ако знае некој да ми помогне :S

Кузман
DAngel

Жолто цветче

16471137

Врати се на Образование

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Nana19, offtopic15, Piink, Smile18 и 26 гости