ТЕМА: Студентски домови

Мислење 29 Авг 2011, 02:18

Јас никаде тука не гледам дека треба жиранти да има
http://smestuvanje.mon.gov.mk/PotrebniDokumenti.aspx

И друго, дали бруцошите кое се со врски ќе бидат сместени во конечните листи на гоце и кузман?
Аватар на корисникот
Isabel

Зелено цветче
 
240209
Мислења: 674
Зачленет: 26 Јун 2011, 02:10
Life leaves a bitter taste in your mouth from time to time to wake you from the sweet daze of your illusions.
"Слушај го оној што ти обрнал внимание на недостатоците, како да ти го открил најголемото богатство" - Буда

Мислење 29 Авг 2011, 12:32

Има ли некој што знае сигурно дали треба жиранти или не треба? :?: фала однапред,оти ја се изнамачив со документиве,веќе не знам главата кај ми е! :sweat:
Аватар на корисникот
lady.N

Сино цветче
 
18683
Мислења: 136
Зачленет: 17 Авг 2011, 13:27
Nekima se čini da su sve moje pesme iste... Shvatam ih potpuno. Meni su,
na primer, one Ajnštajnove formule sve iste... Nismo svi svemu
dorasli... Đ.Balašević
Скриен текст: покажи
Слика

Мислење 29 Авг 2011, 12:49

lady.N напиша:Има ли некој што знае сигурно дали треба жиранти или не треба? :?: фала однапред,оти ја се изнамачив со документиве,веќе не знам главата кај ми е! :sweat:

Треба, ама при вселувањето, одкога излезе конечниот список.
Аватар на корисникот
DAngel

Жолто цветче
 
16781156
Мислења: 1440
Зачленет: 19 Мар 2011, 16:49
Локација: where dreams come true
Roses are red violets are blue, God made me pretty, what happened to you? :wasntme:
Драги мажи, единствен начин да ја измерите вашата машкост со сантиметри е да ја измерите ширината на насмевката на лицето на вашата девојка! :)

Мислење 29 Авг 2011, 12:59

DAngel напиша:
lady.N напиша:Има ли некој што знае сигурно дали треба жиранти или не треба? :?: фала однапред,оти ја се изнамачив со документиве,веќе не знам главата кај ми е! :sweat:

Треба, ама при вселувањето, одкога излезе конечниот список.

:tmi: Значи сега кога ќе се запишуваме не треба,а после ако не примаат ќе треба?
Аватар на корисникот
lady.N

Сино цветче
 
18683
Мислења: 136
Зачленет: 17 Авг 2011, 13:27
Nekima se čini da su sve moje pesme iste... Shvatam ih potpuno. Meni su,
na primer, one Ajnštajnove formule sve iste... Nismo svi svemu
dorasli... Đ.Balašević
Скриен текст: покажи
Слика

Мислење 29 Авг 2011, 13:13

lady.N напиша:
DAngel напиша:
lady.N напиша:Има ли некој што знае сигурно дали треба жиранти или не треба? :?: фала однапред,оти ја се изнамачив со документиве,веќе не знам главата кај ми е! :sweat:

Треба, ама при вселувањето, одкога излезе конечниот список.

:tmi: Значи сега кога ќе се запишуваме не треба,а после ако не примаат ќе треба?

Точно така. Сега кога ги носите документите не треба, при вселувањето треба.
Аватар на корисникот
DAngel

Жолто цветче
 
16781156
Мислења: 1440
Зачленет: 19 Мар 2011, 16:49
Локација: where dreams come true
Roses are red violets are blue, God made me pretty, what happened to you? :wasntme:
Драги мажи, единствен начин да ја измерите вашата машкост со сантиметри е да ја измерите ширината на насмевката на лицето на вашата девојка! :)

Мислење 30 Авг 2011, 00:27

На 30 треба да излезат листите, а утре е државен празник. Дали сепак ќе ги истакнат?
Аватар на корисникот
Isabel

Зелено цветче
 
240209
Мислења: 674
Зачленет: 26 Јун 2011, 02:10
Life leaves a bitter taste in your mouth from time to time to wake you from the sweet daze of your illusions.
"Слушај го оној што ти обрнал внимание на недостатоците, како да ти го открил најголемото богатство" - Буда

Мислење 30 Авг 2011, 10:27

какви жиранти требаат? за што требаат жиранти некој ако сака да ми објасни ве молам јас никаде не прочитав дека требаат
glamstik

Фем почетничка
 
02
Мислења: 14
Зачленет: 29 Јул 2011, 16:30

Мислење 30 Авг 2011, 11:59

glamstik напиша:какви жиранти требаат? за што требаат жиранти некој ако сака да ми објасни ве молам јас никаде не прочитав дека требаат

Има на страната на Пелагонија едно треба да спуштиш за жирантите е, ама еве погоре кажаа дека тоа ти треба за после 8ми септември откако ќе излези конечната листа.
Аватар на корисникот
Mariuccia

Бело цветче
 
1819
Мислења: 70
Зачленет: 20 Јун 2011, 23:27

Мислење 30 Авг 2011, 12:04

јас сум 1 година и се пријавив за во стив ако ме примат на први каде треба да ги однесам дукументите во стив или некаде прочитав во кузман требало да се носат ако знае некој да ми помогне :S
glamstik

Фем почетничка
 
02
Мислења: 14
Зачленет: 29 Јул 2011, 16:30

Мислење 30 Авг 2011, 12:07

glamstik напиша:јас сум 1 година и се пријавив за во стив ако ме примат на први каде треба да ги однесам дукументите во стив или некаде прочитав во кузман требало да се носат ако знае некој да ми помогне :S

Кузман
Аватар на корисникот
DAngel

Жолто цветче
 
16781156
Мислења: 1440
Зачленет: 19 Мар 2011, 16:49
Локација: where dreams come true
Roses are red violets are blue, God made me pretty, what happened to you? :wasntme:
Драги мажи, единствен начин да ја измерите вашата машкост со сантиметри е да ја измерите ширината на насмевката на лицето на вашата девојка! :)

Врати се на Образование

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Cholipam, kate89 и 27 гости