ТЕМА: Zgolemen vaginalen iscedok

Мислење 11 Окт 2013, 20:16

Imam zgolemen vaginalen iscedok so cuden,intenziven miris, ponekogas e gust i bel,a ovie nekolku dena e kako proziren i lepliv. Vekje dvapati mi se sluchi naednash da mi proteche,mnogu, i pomisluvam deka sum dobila menstruacija. Kje ve zamolam da mi pomognete za shto mozhe da se raboti.Zashto ciklusot ne mi e najredoven, ne sum sigurna,ama po moite presmetki treba da mi se plodni denovi.Sepak zgolemenoto lachenje me ispanichi mnogu.

Vi blagodaram odnapred!
Boobs

Фем почетничка
 
00
Мислења: 1
Зачленет: 11 Окт 2013, 20:09

Мислење 13 Окт 2013, 23:43

и мене истото ми се има случено, и како што сум информирана тоа е најнормално. кога имаш зголемен исцедок и кога наликува на жива белка од јајце тогаш ти се најплодни денови.
Аватар на корисникот
iveflower

Фем почетничка
 
1114
Мислења: 30
Зачленет: 13 Окт 2013, 23:24

Врати се на Прашај гинеколог!

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 10 гости