1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте задоволни од вашиот партнер?

Дискусија во 'Секс' започната од gjavolceto, 23 август 2010.

  1. gjavolceto

    gjavolceto Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    15
    Дали сте задоволни од вашиот партнер? Дали знае како да ве задоволи во кревет? Дали имате некакви сексуални проблеми? Дали сакате нешто да промените? Што ви смета..?
    Тука можете за се да пишувате, за вашиот сексуален живот, вашите проблеми и вашите задоволства. И се разбира да побарате помош, а ние колку што можеме ќе ви помогнеме ;)
     
  2. lavica24

    lavica24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    5
    PREPREPREPRe Prezadovolna sum od nego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ne postojat zborovi sto mozat da opisat kolku sum zadovolna od mojot decko...ne samo vo seksot,tuku i za druzenje, i za sovetuvanje, i fizicki i za se drugo..toj e sovrseniot za mene!!!!!!!!!
    GO OBOZAVAM!
     
  3. gjavolceto

    gjavolceto Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    15


    И јас сум задоволна од мојот партнер, во секој поглед.. Во ред малку во сексот не сме совршено усогласени зашо ни двајцата немаме мн искуства.. али сепак се трудиме .. :)
     
  4. lavica24

    lavica24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    5
    ehhh..pa gjavolche koj se rodil iskusen taka??:D
    se vo svoe vreme...se si e do praksa...
    ke se naucis...poleka no sigurno ke vidis deka so tek na vreme ke vi stanuva se poubav i poubav seksot..
    mene decko mi mi e prv...i ja bev tabula rasa...no so tek na vremeto stanuvame poiskusni , istrazuvame megusebno, se so cel da bideme sto pozadovolni dvajcata:)
    i jas imam uste mnogu za ucenje...:Dtaka da...:D
    se nadevam deka i ti i decko ti zaedno ke se obidete da vi e sto poubavo:)
     
  5. gjavolceto

    gjavolceto Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    15

    И мене дечко ми ми е прв, а и јас на него сум му исто така... хахаха А имаме односи од неодамна така штоо.. хаха имаме уште мноогу да учиме :D
     
  6. lavica24

    lavica24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    5
    :))) epa cim neodamna ste pocnale ne se sekiraj...ehe ima pred tebe uste mnogu:))
    mozete da prebaruvate na internet...pozi i takvi raboti...i se so ne vi e jasno..jas i decko mi na pocetokot(bidejki i dvajcata bevme neiskusni) na site mozni nacini se informiravme:)
     
  7. gjavolceto

    gjavolceto Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    15

    Ае ќе се подобрат работите, не се секирам за тоа.. се се учи.. :) Здравје, има време за се.. :D
     
  8. doktorka-an

    doktorka-an Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 мај 2010
    Пораки:
    1.078
    Допаѓања:
    344
    презадоволна сум од мојот партнер во секоја смила на зборот.не да се фалам ама стварно е така и среќна сум што го имам него како дечко,ругар,брат и најблиска личност....го сакааааааааааааам
     
  9. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Па задоволна сум зошто го исполнува тоа што му го кажувам . Мада би можел малку подив да биде :lol: :$ Добро почетници сме може да се каже , за некои работи и млади сме , има време :) Мислам дека со некој што се сакаш и се согласуваш , не може да ви е лошо во кревет :)
     
  10. chicka

    chicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2010
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    97
    Ау да задоволна сум.А и се што научив научив од него.Негово дело сум :lol:
    Сума сумарум одличен е!
     
    На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
  11. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    341
    Па да задоволна сум :D само понекогаш не сум,кога јас не не можам да успеам да свршам..
    Инаку гледа на секој начин да ме задоволи и се ттруди што е најбитно :D
     
  12. happygirl

    happygirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    4.244
    Допаѓања:
    21.649
    Пол:
    Женски
    Презадоволна сум од дечко ми :lol:
    Ме исполнува на секој можен начин :lol:
    Не само во кревет, туку и онака сме блиски,ни оди муабетот,имаме слични размислувања,можам да сметам на него буквално за се :)
     
  13. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Паааа... за тоа не можам да се пожалам! :$ ретки се патите кога не сум свршила! И во последно време многу ми е повозбудливо... Задоволна сум засега од него!
     
  14. gjavolceto

    gjavolceto Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    15

    хаха, знам како е..и јас многу ретко успевам да свршам.. али битно е што се трудат да не задоволат :) ;)
     
  15. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    645
    екстра задоволна.......................само 100 посто тој не е задоволен од мене..... :$ама се трудам тоа да се смени да не ме кара сесилија................... :!:
     
  16. gjavolceto

    gjavolceto Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    15
    Хехе битно се трудиш, зар не?! А тоа е и најбитното ;) :)
    И јас се трудам премногу, а колку и како е задоволен од мене, искрено не знам..
    Се надевам не е разочаран, поради тоа што правиме муабети за оваа тема, што и како ни смета и што сакаме а што не сакаме да си правиме меѓусебно :)
     
  17. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.594
    Ни небото не е граница колку сум задоволна! :inlove: :l:
     
  18. princezzza

    princezzza Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јули 2010
    Пораки:
    68
    Допаѓања:
    31
    Пол:
    Женски
    па дечко ми е срцуш :inlove: јас сум малку козичка :lol: но во принцип си се задоволуваме еден на друг :rofl:
     
  19. aNy-to

    aNy-to Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јули 2010
    Пораки:
    1.047
    Допаѓања:
    394
    Гледано во целина сум задоволна од мојот дечко.За секс неможам да се пожалам,знаеме што сакаме и двајцата така да тука нема никаков проблем.Секогаш знае да ме расположи,да ме задева и да најдеме за што да разговараме.Значи не само добар љубовник туку и добар другар е.Понекогаш знае да са биде идиот,да се преценува за некои работи....но ок е,го сакам таков каков што е,сум ги прифатила неговите позитивни а и негативни страни,но и тој моите :)
     
  20. plavusha

    plavusha Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 август 2010
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    124
    презадоволна сум од него и не би променила ништо во сексот ;)