ТЕМА: Домашни порно филмови

Анкета: Сте снимиле ли домашен порно филм со партнерот?

Да
67
29%
Не, нема шанса
102
43%
Не, но би сакала
66
28%
 
Вкупно гласови : 235

Мислење 24 Јул 2010, 00:35

аматери ајде колку не има ..и дали не има воопшто ?! :rock:
а за останатите кои не го направиле тоа , да дебатираме за или против :wasntme:
Аватар на корисникот
XstrongerX

Жолто цветче
 
28711077
Мислења: 1575
Зачленет: 07 Јул 2010, 21:52
Локација: In the sky with diamonds
Material girl

Мислење 24 Јул 2010, 17:07

XstrongerX напиша:аматери ајде колку не има ..и дали не има воопшто ?! :rock:
а за останатите кои не го направиле тоа , да дебатираме за или против :wasntme:

Лично јас, не би се снимала додека имам односи со дечко ми, од причина што не ми претставува некакво задоволство :) Меѓутоа не сум против тие што го прават, затоа што ако тоа некого го исполнува и му е добро и му ја зголемува возбудата во сексот, не гледам зошто да не го прави :D
Аватар на корисникот
Bokicka

Зелено цветче
 
648568
Мислења: 691
Зачленет: 15 Мар 2010, 18:51
Локација: Stuck in the middle

Мислење 25 Јул 2010, 00:01

Не сум се снимала како имам секс со дечко ми и не би сакала да се снимам.
Аватар на корисникот
SummerGirl

Црвено цветче
 
6000
Мислења: 5291
Зачленет: 10 Мар 2010, 20:43
Локација: Скопје

Мислење 25 Јул 2010, 11:27

До сега не сум се снимала :emo: Но, би сакала :hai: why not ;)
Аватар на корисникот
shiningstar

Зелено цветче
 
226183
Мислења: 623
Зачленет: 07 Дек 2009, 23:26
Локација: на пуст остров
Понекогаш луѓето плачат - не затоа што се слаби, туку затоа што биле јаки предолго време.

Мислење 25 Јул 2010, 11:32

хм се имаме снимано и со апарат и со телефон но после уживањето сме си ги изгледале и сме ги избришале. бар што се однесува за клипчиња. а за слики знаеме да си правиме често од различни пози и си стојат во телефон. опс да еднаш му се изгуби картичката од едниот телефон хахахах првин што ми текна леле сликите хехехе среќа ден денес не сум видела ништо мое :lol: :lol: :lol: сепак ме возбудува кога си се снимаме и сликаме баш сум за и мислам дека доколу имате доверба во вашите партнери дека тие слики и клипови се само за вас тогаш направете го тоа. да не излезе после другај еј види кој фраер сум. значи правете го тоа кога сте во сигурна и долга врска а не во врска за една ноќ
Аватар на корисникот
karak

Жолто цветче
 
24162264
Мислења: 2791
Зачленет: 11 Апр 2010, 17:09
понекогаш и празниот лист кажува многу
Слика

Мислење 25 Јул 2010, 11:33

Незнам не би сакала да снимам додека имам имтимни односи со дечко ми а за тие што го праваат тоа немам ништо против ако узиваат во тоа слободно :)
Аватар на корисникот
girl12

Зелено цветче
 
2516
Мислења: 649
Зачленет: 16 Јун 2010, 15:38
Доволна е една глупост да те однесе на врвот.. но потребни се многу паметни потези за да останеш таму

Мислење 25 Јул 2010, 13:33

Се имаме снимано по иницијатива на дечко ми. после тоа го изгледавме клипчето и Delete :lol: ок е постапката-ја крева атмосферата и страста ;) оправдувам таква постапка во долги и стабилни врски и врска со зрела,иживена, личност.
Аватар на корисникот
newring86

Сино цветче
 
1513
Мислења: 376
Зачленет: 22 Ное 2009, 14:49
Во животот немора да трчаш - доволно е да тргнеш на време !

Мислење 25 Јул 2010, 13:45

да се имам снимано на дигиталниот апарат...ама после одма го избришавме ама додека го гледав се пукнав од смеење за мене...а кога го гледав дечко ми како ме љубе се возбудив ептен некако ми беше секси :$
Аватар на корисникот
annnni

Жолто цветче
 
555515
Мислења: 3026
Зачленет: 27 Мар 2010, 17:47
Локација: lost in my love location with my honey....
Слика

Мислење 25 Јул 2010, 13:51

Уууууу интересна идеа, а не сум се сетила досега :rock: Само нека оздрави, ја облекувам секси долната облека и правец кај него. Ќе му речам да се снимаме баш ме интересира како изгледам :lol:
Аватар на корисникот
Offspring

Црвено цветче
 
89684369
Мислења: 5776
Зачленет: 14 Јун 2010, 13:20
Сакаш било каде, ама и таму нема место...

Мислење 25 Јул 2010, 17:41

Darki напиша:Уууууу интересна идеа, а не сум се сетила досега :rock: Само нека оздрави, ја облекувам секси долната облека и правец кај него. Ќе му речам да се снимаме баш ме интересира како изгледам :lol:

:lol: :lol: :lol: луда си! не сме се снимале, но можеби некогаш ќе се случи! ама сме се сликале неколку пати. И многу слики има од мене во долна облека!
OzzyAngel

Жолто цветче
 
11731065
Мислења: 1884
Зачленет: 17 Мар 2010, 23:30
Локација: On a Stairway to Heaven...
I thought you were so strong
You'd make it through whatever
It's so hard to accept the fact you're gone forever

-To my Dad


Слика

Врати се на Секс

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: tinna-biebs и 13 гости