1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фатени на дело

Дискусија во 'Секс' започната од Snow-Queen, 21 ноември 2012.

  1. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.010
    Пол:
    Женски
    Во темата: Родителите фатени на дело,по идеата на
    па повелете... :lol:
     
  2. anushka85

    anushka85 Активен член

    Се зачлени на:
    8 август 2012
    Пораки:
    19
    Допаѓања:
    17
    ај да го скршам мразот пошто ја дадов идеја за темава........
    летово го начекав брат ми во мноооогу незгодна ситуација (кучешка поза) со девојка му. Среќа што беа свртени накај ѕид па не ме видоа......али жестоко беше, пискаше девојчето.....хихихихихи
     
    На zlakoo и bubamara12345 им се допаѓа ова.
  3. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Никој немам фатено на дело ,ама затоа пак нас не имаат :D Бруки живи!
     
  4. Nymeria

    Nymeria Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јули 2011
    Пораки:
    758
    Допаѓања:
    3.659
    Аууу лошо, мене со бившиот ме има фатено на дело една братучедка, ама не на сред чин туку онака се спремавме, во предигра, со голи газови (добро не само газови) :D
    Јебига, не тропна, и ние набрзина се покривме демек ајде ништо не се случува, само си лежиме, се правевме улави. А и она за додуша, демек ништо не видела. И до ден денес се преправаме дека тоа не се случило, тој ден не постои :D

    Јас никого не сум фатила на дело бидејќи културно си тропкам на врата па макар и по стотти пат да влегувам, кога знам дека има пар позади вратата никогаш ништо не е сигурно :)
    Ако се брои, сум прекинала пар на сред секс бидејќи ми требаше нешто од собата, ама се си беше уредно и културно, си тропнав, ми дозволија да влезам, немаше голи газови :D
     
    На Cecko85 и bubamara12345 им се допаѓа ова.
  5. anushka85

    anushka85 Активен член

    Се зачлени на:
    8 август 2012
    Пораки:
    19
    Допаѓања:
    17
    Што се случи со темава бе......се срамите ли или...... :)
     
    На LoneWolfGuy му/ѝ се допаѓа ова.
  6. DANIEL222222

    DANIEL222222 Активен член

    Се зачлени на:
    10 декември 2012
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    mene nikoj ne me fatil na delo
     
  7. m.maci

    m.maci Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 септември 2012
    Пораки:
    69
    Допаѓања:
    16
    Никој до сега ме нема фатено на дело :D :D :D









    [​IMG]
     
  8. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.010
    Пол:
    Женски
    Божиќни пости се сега, не се ни збори. Зато не пишуваат на темава. :lol:
     
  9. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
  10. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.010
    Пол:
    Женски
    ^лудо таа тема е за личен пример...а оваа е за сите останати. Дали ние сме фатиле некого.
     
  11. LadyIvvy

    LadyIvvy Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2011
    Пораки:
    572
    Допаѓања:
    772
    да..кога бев малечка ги видов тетин ми и тетками во онаа мисионерска поза....како вчера да беше му го памтам г**от...ха ха ха
     
    На Traveler91, Majčin, Ana.brojka и 2 други им се допаѓа ова.
  12. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.803
    Допаѓања:
    25.068
    Пол:
    Женски
    Мене ме немаат уште фатено на дело бидејќи мм ја проверува вратата 3 пута пред она :lol: а посебно ги имаме фатено родителите уште во 8-мо одд јас моите и крива бев признавам влегов без да тропнам :$ а он неговите само ги слушнал и почнал гласно да се смее :rofl:
     
    На Majčin му/ѝ се допаѓа ова.
  13. bubamara12345

    bubamara12345 Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2014
    Пораки:
    413
    Допаѓања:
    610
    Jaс лично не сум фатила никого. Мене исто така. Ама ќе ви раскажам една случка која ми ја раскажа снаами моја. Вака- Нивната куќа е на со два влеза, во едниот дел живеат тие, а во другиот нивна фамилија. Еден убав летен ден, мајката т.е стрината(фатената на дело) на снаами го оставила нејзиното дете на балкон и му ја затворила вратата да не може да влезе. Да жената си тера мерак со мажот- болно ама вистинито. Арно ама детето плачело и викало да му отворат и сето тоа го видел еден нивен комшија, таа претпоставуваше дека и комшијата ги има фатено на дело зошто тој по некоја логика би викал кај нив дома значи кај детето нели. Но тој отиднал кај снаа ми дома и и рекол да оди да провери да не по грешка оставено детето на балкон и дека плаче. Таа со трчање заедно со братучед ми се залетале накај балконот, мислеле дека е заглавено детето да му помогнат што е нормална реакција. И кога ја отвориле вратата од собата која води до балконот, така експлозивно без да тропнат на врата, сакајќи да го извадат детето од балкон ...... имале што глетка да видат. Ајде таа па и братучед ми капак. Таа кога видел апла што се вели среде бел ден се засрамила и сместа дома. Лелел сега свекор и ја прашувал што е? што е? зошто детето е на балкон. Таа не знаела што да каже и молчела. Ја викнала свекрва и и кажала нејзе.....За пусти мерак и деца на балкон се заклучуваат, ама за бељата главната врата ја оставаат отворена. После тоа таа ги избегнувала стринката и стрикото едно 4-5 дена, нејзе и беше срам- а што да се каже за другите.
     
  14. natemila

    natemila Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.533
    Допаѓања:
    8.442
    Пол:
    Женски
    Xахаха не има фатено и тоа неколку пати :$
     
    На Truesecret21 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Bebulleee

    Bebulleee Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 март 2014
    Пораки:
    4.856
    Допаѓања:
    22.254
    Пол:
    Женски
    хахаха... до сега никој немам фатено на дело ама па затоа мене ме имаат фатено.
    - имавме секс со мажот ми (2 месеци земени) и свекрвами како и секогаш нема навика да тропни ( уште живеевме заедно)
    и јас бев качена на него :$ и само свекрвами влегува иии :o <----- вака остана а јас па уште си седам на него, и вели АБЕ ШО ПРАЈТЕ ? и мажотми изнервиран и вели се ебаваме да не си кјора хахаххахаха
    и после тој ден 2 недели глајте ги вртевме настрана сите 3ца ни беше срам да зборниме хахаххахаха
    и затоа сега седиме на другиот спрат и раат сме хахахаха
     
    На Flower.D, LoneWolfGuy, Осе и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  16. Anne15

    Anne15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 февруари 2012
    Пораки:
    762
    Допаѓања:
    244
    Пол:
    Машки
    Хмм досега никој никогаш не нема фатено на дело,иако биле дома неговите.Шеткаат низ куќа ваму таму,но не не фатиле досега никогаш,а и секогаш си заклучуваме ние.
    Други освен моите родители немам фатено. :lol:
     
  17. kikitta

    kikitta Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 декември 2009
    Пораки:
    231
    Допаѓања:
    275
    Пол:
    Женски
    мене ме немаат фатено но затоа пак јас ги начекав сестра ми и зет ми .... но тропнав пред да влезам и немаше одговор и си викам ај заспале ... и кога влегов има што да видам... добро се прибрале лугето малку од малку ама сепак .... тоа е .. се заборави веќе случката :P :P
     
    На Truesecret21 и TanyaM. им се допаѓа ова.
  18. srcence1607

    srcence1607 Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2012
    Пораки:
    2.364
    Допаѓања:
    2.470
    Пол:
    Женски
    Ххахаха леле ме потсети ова на нешто. На нова година бевме во викендица со друштво. И сеа пошто бевме само два пара другите самци си се качивме по соби. Ние во една, другиот пар во другата. Е сеа нашата беше заклучена. И дур се работевме слушаме галама по скала другариве пијани се качуваат и прекинавме и такви ќутиме, чекаме да си отидат. Пробуваат кај нас-заклучено, пробуваат кај другите- Отклучено. Слушам смеа некоја и зиам ѕиркам низ клучалката што да видам :D Другариве влегле у другата соба еднале на земја се смеат и им праат муабет на паров а они се работат гајле немаат. Умрев од смеаа, среќа што бевме заклучени. После си продолживме.
     
    На CrazyGirl15 му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Александар112

    Александар112 Активен член

    Се зачлени на:
    21 август 2021
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    19
    Пол:
    Машки
    Ја имам сестрами фатено со мажоти на 69 а нас нѐ има фатено мајками, сестрами и бабами и еден другар а највеќе ми беше срам јас кога ги фатив сестрами
     
    На s.a.m.a му/ѝ се допаѓа ова.
  20. Izaabella

    Izaabella Популарен член

    Се зачлени на:
    13 декември 2010
    Пораки:
    1.303
    Допаѓања:
    7.301
    Пол:
    Женски
    Време е да си ѕвоните пред да се враќате дома. Исто клуч на врата може да е добра солуција.
     
    На Biljarkata, WildMk, prominent и 2 други им се допаѓа ова.