1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гасови при сексуален однос

Дискусија во 'Секс' започната од black-i, 4 јуни 2010.

  1. XstrongerX

    XstrongerX Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.714
    Допаѓања:
    5.086
    Пол:
    Женски
    многу пати ...ништо посебно не сме правеле некоја си фама околу тоа ..како да не се случило
    мислам и стварно не сме приметиле :rofl: :lol:
     
  2. she-17

    she-17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    142
    Допаѓања:
    23
    дааааааааааа и кај мене така :D :D :D
     
  3. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Поради тоа и одбегнувам Doggy. :lol: Незнам ептен ме фаќа срам, и да не сум прднала звукот е ист :tmi: Еве веќе 8 месеци, сеуште се срамам од тоа а редовно си имаме односи и ни се случува цело време. :$
     
    На K.Karanfillova му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    Многу пати..скоро секогаш у Doggy style...порано се срамев ама сега не природна појава јбг. ;)
     
  5. BurstBerry

    BurstBerry Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јули 2010
    Пораки:
    834
    Допаѓања:
    1.462
    Мислам дека тоа е нормално..најчесто се случува во Doggy styleo но не обрнуваме внимание...си продолжуваме со "играта" :lol:
     
  6. aNy-to

    aNy-to Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јули 2010
    Пораки:
    1.047
    Допаѓања:
    394
    Најпаметно е така да се продолж и да не се обрнува внимание затоа што тоа е нормално :lol:
     
  7. srculka

    srculka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2010
    Пораки:
    582
    Допаѓања:
    170
    Нас ова ни се случува скоро секогаш..но првиот пат кога се случи и дечко ми ми вика:''прдна''? :wasntme: и јас устрамена фацка :$ ,ама стварно не знаев што се случува неосетно..и му викам нее...и си продолживме и це во ред и не зборевме поќе за тоа исто ко да не било.Но после тоа почна да ми се случува поначесто и тоа секогаш во доги стајл позата ..и сега тоа да ми се случи ќе се дупнам од смеење заш стварно мене мн ми е смешно, а на почетокот умирав од страм :$ :lol:

    а баш и за тие гасови сакав да прашам овде на форумов...а еве имало тема не знаев..Сакав да прашам дали се создаваат од интимните гелови што ги користиме или кога ја плакнеме вагината..јас тоа го помислив :?:
     
  8. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.559
    Пол:
    Женски
    Многу не фаќа смеа мене и дечко ми кога имам гасови при doggy style.
     
  9. Lili.87

    Lili.87 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    28
    Допаѓања:
    3
    srca veruvaj zvukot i da e ist maskoto go oseka ovoj gest od tvojata vagina najnormalna pojava
     
  10. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Од интимни гелови бе |( Аманте
    Воздух, компресија, чиста физика.
     
  11. wild-rose

    wild-rose Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2010
    Пораки:
    61
    Допаѓања:
    5
    и мене првиот пат кога ми се случи незнаев што е и останав баш :o леле што напраив...и ми беше многу непријатно ама да ви кажам и сега кога ми се случува не ми е баш смешно...не може некако да се избегне тоа?
     
  12. srculka

    srculka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2010
    Пораки:
    582
    Допаѓања:
    170
    Е ајде де..ама ете јас тоа си го мислам демек кога ја плакнам вагината некако грешно да не го нанесувам гелот,па вода да не навлегува таму внатре..па не знам шо..
    ама сепак за ова не треба да се грижиме и да паничиме не сум била само јас на сите ни се случувало ова :lol:
     
  13. Lili.87

    Lili.87 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    28
    Допаѓања:
    3
    abe voopsto ne se zamaraj so toa toa e najnormalna pojava i ako maskoto e iskusno na ova pole sigurno veke go poznava toj zvuk i reakcija od tvojata vagina ne si prvata na koja i se slucilo
     
  14. ma4ence-d

    ma4ence-d Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јануари 2010
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    8
    дааа мене ми се има десено и тоа мислам дека не е ништо срамота затоа што мојот де4ко знае дека влегуваа воздух во вагината и тој воздух мора некако да се исфрли.. оби4но кога се менува позата и кога вагината ќе се рашири ( само што звукот не е пријатен ) али на се ќе се навикнеш....
     
  15. chicka

    chicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2010
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    98
    И мене ми се случува понекогаш...Мене пак обично кога тој е врз мене и така полека влегува и излегува од мене и само наеднаш се слуша тој звук.....некогаш ми е смешно ,но не сме прокоментирале во врска за тоа.
     
  16. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    Мене не но знам дека се случува и тоа мене ми се има десено при анален секс да ми се појават такви звуци.
     
  17. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    епа тоа значи дека си прднала.....
     
    На ALISA0000 и kate21 им се допаѓа ова.
  18. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    не туку после клистрација се ствараат такви звуци и нагони а јас неможам да се опуштам при анален секс ако не сум клистрирана.
     
  19. snake

    snake Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    877
    Допаѓања:
    124
    ми се случува да испуштам вакви гасови на секој однос ништо страшно,на почетокот ми беше глупо но се навикнав
     
  20. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    за овие гасови при вагинален секс ми текна на нешто пред некоја вечер:
    се љубиме со дечко ми се љубиме...и јас врз него,и само одеднаш воздух....прррррррррррр...прррррррррррррр.....и ја не го гледам мислам не се смеее....и си продолжувам...и само пак се слуша.прррррррррррррррррр......и само го погледнувам него тој до стотка залетан во смееење......и јас ииииииииииииииииииииииии како не ти е срам да ми се смееш...и тој:
    ама мило смешно ми дојде ово оно,вака ,нака.......глупости :D