ТЕМА: Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Мислење 19 Авг 2010, 23:21

skyAngel напиша:Сама не сум се задоволувала хммм а пред од овој дечко со друг не сум била така поинтимна ... па мислам дека од кога сум со овој се имам така почуствувано најзапалено , највозбудено...има само еден месец од кога сум сексуално активна. :worried: оргазам нз дали имам почуствувано :worried:

ooo srcence kako nemas pocuvstvuvano orgazam mislam greota e uste na pocetok da se iskompleksiras vo smisla deka nemozes da dozivees orgazam i moj sovet ti e ako na deckoti ne mu teknuva ili e neiskusen neznae za predigra obavezno toa da go vklucite bidejki ti si neiskusna a izgleda i toj i prebrgu svrsuva i zatoa nemoze da te dovedetebe do orgazam.
zatoa treba pod itno da ja vovedete predigrata nemora toa da bide lizenje i pusenje ako toa vi e neprijatno no dolgo galenje po genitaliite baknuvanje po celo telo itn ke ti pomogne i ti da go pocuvstvuvas toa prekrasno cuvstvo nareceno orgazam a i treba ponekogas i sama da se zadovoluvas zatopa sto na toj nacin go istrazuvas sopstvenoto telo i gi zapoznavas svoite erogeni zoni t.e ona sto te pali a sto ne.
martina-srcus

Сино цветче
 
71
Мислења: 255
Зачленет: 18 Авг 2010, 01:02

Мислење 19 Авг 2010, 23:24

Лелелелел па мене :$ ... во уста најчесто (порано голтав неколку пати веќе не), на газе, во газе, на стомак, многу често на гради па си се мачкам :D , внатре само со кондом, на лице не, многу ми е убаво кога свршува на него на стомак :inlove:
Аватар на корисникот
Moja

Бело цветче
 
105
Мислења: 79
Зачленет: 09 Авг 2010, 11:21
Слика

Мислење 19 Авг 2010, 23:28

martina-srcus напиша:
skyAngel напиша:Сама не сум се задоволувала хммм а пред од овој дечко со друг не сум била така поинтимна ... па мислам дека од кога сум со овој се имам така почуствувано најзапалено , највозбудено...има само еден месец од кога сум сексуално активна. :worried: оргазам нз дали имам почуствувано :worried:

ooo srcence kako nemas pocuvstvuvano orgazam mislam greota e uste na pocetok da se iskompleksiras vo smisla deka nemozes da dozivees orgazam i moj sovet ti e ako na deckoti ne mu teknuva ili e neiskusen neznae za predigra obavezno toa da go vklucite bidejki ti si neiskusna a izgleda i toj i prebrgu svrsuva i zatoa nemoze da te dovedetebe do orgazam.
zatoa treba pod itno da ja vovedete predigrata nemora toa da bide lizenje i pusenje ako toa vi e neprijatno no dolgo galenje po genitaliite baknuvanje po celo telo itn ke ti pomogne i ti da go pocuvstvuvas toa prekrasno cuvstvo nareceno orgazam a i treba ponekogas i sama da se zadovoluvas zatopa sto na toj nacin go istrazuvas sopstvenoto telo i gi zapoznavas svoite erogeni zoni t.e ona sto te pali a sto ne.

Фалааа

Дечко ми е баш искусен , поголем е од мене 7 години но далеку сме не можеме скеој ден да се гледаме , пред еден месец се случи да имаме секс мене само првиот пат ме болеше потоа ми беше мн мн мн убаво :$ Не свршува брзо , туку немавме баш нешто мн време ни па некоја баш опуштена ситуација...понатака ќе биде подобро ...и да предиграта мене ми е нешто најубаво :$ ме распалува ептен :D

Фала ...позз
Аватар на корисникот
skyAngel

Жолто цветче
 
27421664
Мислења: 1530
Зачленет: 16 Авг 2010, 00:22
Локација: Ти таму ...јас овде...
Не оди како да владееш со светот. Оди како да не ти е гајле кој владее со светот. Тоа се вика став.
Слика Слика

Мислење 19 Авг 2010, 23:38

skyAngel напиша:
martina-srcus напиша:
skyAngel напиша:Сама не сум се задоволувала хммм а пред од овој дечко со друг не сум била така поинтимна ... па мислам дека од кога сум со овој се имам така почуствувано најзапалено , највозбудено...има само еден месец од кога сум сексуално активна. :worried: оргазам нз дали имам почуствувано :worried:

ooo srcence kako nemas pocuvstvuvano orgazam mislam greota e uste na pocetok da se iskompleksiras vo smisla deka nemozes da dozivees orgazam i moj sovet ti e ako na deckoti ne mu teknuva ili e neiskusen neznae za predigra obavezno toa da go vklucite bidejki ti si neiskusna a izgleda i toj i prebrgu svrsuva i zatoa nemoze da te dovedetebe do orgazam.
zatoa treba pod itno da ja vovedete predigrata nemora toa da bide lizenje i pusenje ako toa vi e neprijatno no dolgo galenje po genitaliite baknuvanje po celo telo itn ke ti pomogne i ti da go pocuvstvuvas toa prekrasno cuvstvo nareceno orgazam a i treba ponekogas i sama da se zadovoluvas zatopa sto na toj nacin go istrazuvas sopstvenoto telo i gi zapoznavas svoite erogeni zoni t.e ona sto te pali a sto ne.

Фалааа

Дечко ми е баш искусен , поголем е од мене 7 години но далеку сме не можеме скеој ден да се гледаме , пред еден месец се случи да имаме секс мене само првиот пат ме болеше потоа ми беше мн мн мн убаво :$ Не свршува брзо , туку немавме баш нешто мн време ни па некоја баш опуштена ситуација...понатака ќе биде подобро ...и да предиграта мене ми е нешто најубаво :$ ме распалува ептен :D

Фала ...позз
pa normalnodeka predigrata za sekoja devojka e mnogu biten faktor dodeka maskite najrado bi ja preskoknale i znam deka si vlubena i seto toa ama nemoj sekogas da naogas opravduvanje za nego zatoa sto tolku iskusen decko da ne dovede devojka do orgazam ma da i kakvi i da bile uslovite e sramota.
i rece ste nemale mnogu vreme ti si mlada i nemoj da dozvolis toa da go pravite samo na brzina samo kolku da se istrese toj tuku ako nemate vreme nemora toj den no koga ke sozdadete uslovi i vreme za da maksimalno uzivas e togas treba da go napravis.
martina-srcus

Сино цветче
 
71
Мислења: 255
Зачленет: 18 Авг 2010, 01:02

Мислење 21 Авг 2010, 14:56

Па добро девојчето има односи еден месец чекај не е доволно опуштена има време ќе сврши....И јас не свршував едно два месеци ама сега.....мммммммм.
Да не се замараш околу тоа доволно опушти се сконцентрирај се нека не ти лета паметот на друго место и ќе свршиш.Се во свое време!
Аватар на корисникот
chicka

Жолто цветче
 
7617
Мислења: 1277
Зачленет: 08 Мај 2010, 22:07
Слика

Мислење 21 Авг 2010, 15:03

chicka напиша:Па добро девојчето има односи еден месец чекај не е доволно опуштена има време ќе сврши....И јас не свршував едно два месеци ама сега.....мммммммм.
Да не се замараш околу тоа доволно опушти се сконцентрирај се нека не ти лета паметот на друго место и ќе свршиш.Се во свое време!

Се согласувам со тебе и плус во тој месец имавме само 4 -5 пати односи , не сме од ист град и не можеме постојано да сме заедно ... Фала на советот :*
Аватар на корисникот
skyAngel

Жолто цветче
 
27421664
Мислења: 1530
Зачленет: 16 Авг 2010, 00:22
Локација: Ти таму ...јас овде...
Не оди како да владееш со светот. Оди како да не ти е гајле кој владее со светот. Тоа се вика став.
Слика Слика

Мислење 21 Авг 2010, 15:19

Секаде!Многу ме пали на мене отколку на страна да сврши,а најубаво ми е во мене ммммм некогаш ризикуваме и го правиме тоа дента кога ми завршува циклусот.Стварно чуството е феноменално и ми е некако поинтимно,поинтензивно и секси се нај нај :P
Аватар на корисникот
martincencee

Сино цветче
 
66247
Мислења: 462
Зачленет: 09 Авг 2010, 16:33

Мислење 21 Авг 2010, 15:25

martincencee напиша:Секаде!Многу ме пали на мене отколку на страна да сврши,а најубаво ми е во мене ммммм некогаш ризикуваме и го правиме тоа дента кога ми завршува циклусот.Стварно чуството е феноменално и ми е некако поинтимно,поинтензивно и секси се нај нај :P

лелееее сакам и јас се да пробамм ,нели е баш тоа мн ризично , точно тие денови се нај не плодни ама сепак... хммм :sweat:
Аватар на корисникот
skyAngel

Жолто цветче
 
27421664
Мислења: 1530
Зачленет: 16 Авг 2010, 00:22
Локација: Ти таму ...јас овде...
Не оди како да владееш со светот. Оди како да не ти е гајле кој владее со светот. Тоа се вика став.
Слика Слика

Мислење 21 Авг 2010, 21:45

skyAngel напиша:
martincencee напиша:Секаде!Многу ме пали на мене отколку на страна да сврши,а најубаво ми е во мене ммммм некогаш ризикуваме и го правиме тоа дента кога ми завршува циклусот.Стварно чуството е феноменално и ми е некако поинтимно,поинтензивно и секси се нај нај :P

лелееее сакам и јас се да пробамм ,нели е баш тоа мн ризично , точно тие денови се нај не плодни ама сепак... хммм :sweat:
neznam za prviot den ama vtoriot otkako ke ti zavrsi sigurno nemozes da zakacis zatoa site zreli jajcekletki se veke ispukani sekako postoi 1% rizik i so kondom postoi rizik da se skine.
martina-srcus

Сино цветче
 
71
Мислења: 255
Зачленет: 18 Авг 2010, 01:02

Мислење 21 Авг 2010, 21:48

martina-srcus напиша:
skyAngel напиша:
martincencee напиша:Секаде!Многу ме пали на мене отколку на страна да сврши,а најубаво ми е во мене ммммм некогаш ризикуваме и го правиме тоа дента кога ми завршува циклусот.Стварно чуството е феноменално и ми е некако поинтимно,поинтензивно и секси се нај нај :P

лелееее сакам и јас се да пробамм ,нели е баш тоа мн ризично , точно тие денови се нај не плодни ама сепак... хммм :sweat:
neznam za prviot den ama vtoriot otkako ke ti zavrsi sigurno nemozes da zakacis zatoa site zreli jajcekletki se veke ispukani sekako postoi 1% rizik i so kondom postoi rizik da se skine.

Hmmm ponataka kje probame sega uste e rano :) :P :P
Аватар на корисникот
skyAngel

Жолто цветче
 
27421664
Мислења: 1530
Зачленет: 16 Авг 2010, 00:22
Локација: Ти таму ...јас овде...
Не оди како да владееш со светот. Оди како да не ти е гајле кој владее со светот. Тоа се вика став.
Слика Слика

Врати се на Секс

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: ekonomistka93, MarcheloGirl, Nana19, Paljus, skip, tea14563 и 46 гости