1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за една ноќ

Дискусија во 'Секс' започната од Ani-Honey, 9 септември 2010.

?

Сте имале ли секс за една ноќ?

  1. Да

    369 глас(а)
    34,7%
  2. Не, но би имала

    286 глас(а)
    26,9%
  3. Не, никогаш нема да имам

    408 глас(а)
    38,4%
  1. Ani-Honey

    Ani-Honey Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јули 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    13
    Ептен ми се свиѓаше.. го сонував, го замислував, на некој начин ми беше опсесија :)
    И некако .. јас направив за да се видиме, се видовме и имавме секс.. значи претходно јас немав никакво контакт со дечкото. Кога слушна за мене.. дека ми се свиѓам му дојде како гром од ведро небо :))
    И бевме заедно..поминавме една вечер, но повеќе не се слушаме... му пишав порака да се видиме пак ама тој некако незаинтересирано реаѓира. јас не му реков да се видиме .. тој рече, јас само му дадов до знаење дека ми се свиѓа, а тој ми рече да се видеме. и сега некако ме игнорира :((

    sto treba da napravam? kako treba da postapam so nego? znam deka ne bese vo red seks od prva vecer, ama hemijata proraboti megju nas.. posilno bese od mene za da prestanam :(

    sega.. koga ke go vidam sumladnokrvna, plus ne ocekuvam mnogu od nego, no sakam pak da se vidime.. a jas pak nemam hrabrost pak damu pisam poraka ili da mu se javam.
     
    На Muchacha му/ѝ се допаѓа ова.
  2. cacaa

    cacaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 август 2010
    Пораки:
    33
    Допаѓања:
    5
    незнам како прво не си смеела секс одма од првата вечер.сигурно помислил дека си некоја лесна девојка,па зошто да сака да биде со тебе.јас искрено не оправдувам вакво нешто....залам :?:
     
  3. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    22.953
    Допаѓања:
    198.627
    Пол:
    Женски
    Насловот доволно кажува - Секс за една ноќ - што очекуваш повеќе? Сте си го истерале ќефот и двајцата, сте уживале и доста е, секој на своја страна. Не барај чувства во таков секс. Ако си сакала нешто повеќе, врска на пример, требало да почекаш. А секс за една ноќ е само авантура, чисто за задоволување на желбите и потребите, без посебни чувства. Тој си мислел дека сакаш само авантура, па чудно му е што го бараш пак. Заборави го, ќе најдеш друг ;)
     
    На Dreamgirl90, biGirl, alexx88 и 3 други им се допаѓа ова.
  4. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Ајде проповеди не си смеела помислил незнам што. И ние мислиме цел живот за нив све и свашта па што? Бреј македонштина...
    Мој совет, акни му ги клоците, па он ќе трча по тебе ;)
     
    На Lolo5, biGirl, Casi Angeles и 4 други им се допаѓа ова.
  5. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    22.953
    Допаѓања:
    198.627
    Пол:
    Женски
    Аман веќе.... уште ли со тие стереотипи |(
     
    На Lolo5, tessie, zara и 2 други им се допаѓа ова.
  6. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Македонштина |(
     
    На Lolo5, tessie, Muchacha и 2 други им се допаѓа ова.
  7. mar17

    mar17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 септември 2010
    Пораки:
    234
    Допаѓања:
    107
    Колку и да ти се свиѓал не требало одма да му се впуштиш бидејќи сексот за една ноќ е најубавата авантура за едно машко.Си можела да бидеш по тешка за освојување и ако те свиѓал стварно по секоја цена би те добил .... :)
     
  8. Ani-Honey

    Ani-Honey Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јули 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    13
    Ne mi e dojdeno da go fatam za decko.. nesakam da imam nesto seriozno so nego !!!
    Samo sakam da se povtori uste edna takva vecer.. samo edna!

    I sto ako... bev i znaete sto.. ne se kaam voopsto, pa sto ako bilo seks od prva vecer, ako ne bidi od prva togas sigurno ke bidi nekogas..me zdoboli sto on ke misli za mene bitno jas si go isterav kefot :P :D

    Na kraj krajava 21 vek sme..pa pa pa ova go ima samo vo Makedonija. so stereotipite kako zenskoto vaka taka onaka treba da pravi.. Jas si pravam sto si sakam !! I vie treba taka da pravite :P :)))
     
    На Lolo5, FLady, crazy-macka и 6 други им се допаѓа ова.
  9. mar17

    mar17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 септември 2010
    Пораки:
    234
    Допаѓања:
    107
    fala bogu so sakash ke praish ama toa mislenje on sho ke go zdobie za tebe kako lesna zhenska i ke te kazuva na drugarite i site ke sakaat da te "probaat" toa e drugo ;) :) poz
     
    На marchi-cool му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    22.953
    Допаѓања:
    198.627
    Пол:
    Женски
    Може ќе се повтори, тоа не го знаеш... може тој тебе ќе те побара... затоа, арно ти кажа Офспринг ;)
     
    На biGirl, tessie и thelittle17 им се допаѓа ова.
  11. Ani-Honey

    Ani-Honey Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јули 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    13
    Znam kaj odam.. sigurna sum deka nema da iskomentira nisto pred drugarite ( si ima pricina za toa ;) )
    Plus mene me zdobole pak za negovite drugari.. i sigurno ako mi se pusti nekoj od negovite drugari jas ke se soglasam !!! hahahaa..
     
    На Lolo5 и Muchacha им се допаѓа ова.
  12. solzuska

    solzuska Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 август 2010
    Пораки:
    515
    Допаѓања:
    135
    секс за една ноќ... па што, што има лошо у тоа??? ми се има случено слична ситуација. Со дечкото прв пат се смував и имавме секс, јас мислев дека на тоа и ке остане ама тој се повеке и повеке трчаше по мене, папучар невиден |( го избегнував ама не можев, се понашаше најзаљубено ама по 3 недели морав да го шутнам. сакам да кажам дека нема ништо лошо во секс за една вечер, само не смееш да дозволиш да го бараш повторно партнерот, зш може да се случат непосакувани ситуации
     
    На Cecko85, Lolo5, Muchacha и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  13. Nathalie

    Nathalie Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    6
    Ако имаш секс за една ноќ, воопшто не значи дека си лесна девојка, хахахах. Многу зависи од ситуацијата, како дошло до тоа итн.
    И... мадафака, зошто да не бе?! :D
     
    На Lolo5, Casi Angeles, m.a.l.e.c.k.o.t.o и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  14. ucenata

    ucenata Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 август 2010
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    1
    Taka e i jas se soglasuvam.. i veruvam i vie so se paite pametnite so ne davaat na edna nok..vie najvise sakate ama za da ne ispadnete lesni..bidejki ziveeme vo edno glipo opstestvo so odma ke te osudat..demek lesna si..abe toa ti e toa u Makedonija...dali nastrana e isto..odat se zapoznavaat si teraat i ajde so zdravje..inace da vi kazam na toj nacin se zapoznav so deckomi..... ama vide grejniot deka ne sum iskusna deka pred toa nekolku pati samo imav odnosi i se zaleta po tesna pi*ka :D:D
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Бре мајката, машките смеат да имаат секс за една вечер ние не? Ами ние нели имаме потреби? Аааа не е фер :lol:
     
    На gjoker4e, Eros Ramazzotti, Lolo5 и 4 други им се допаѓа ова.
  16. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Аман бее веќе од поштени девојчиња што не даваат за една вечер :D
    Кога ќе раскинете од долга врска ќе сфатите дека после тоа така идат работите, сигурно нема да сакате да се врзете одма со некој, или да чекате години додека не го заборавите па да бидете подготвени за друга 100годишна врска која што најверојатно ќе го има истиот крај, до тогаш ќе прегогите многу вибратори хахах :D
    Шала на страна, прво треба да знаеш како стоиш со типот, ако сакате и двајцата секс за една вечер, или да се гледате само за секс па договорете се што има страшно тука, ако веќе нешто повеќе сакаш најди си некој за нешто повише-тој што вреди за запознавање за ова за она, таквите фраери за една ноќ се познаваат одма по првиот муабет- е сеа може и ќе му се засвиѓаш и ќе прерасне нешто повеќе итн итн
     
    На Lolo5 и Muchacha им се допаѓа ова.
  17. Shilaa

    Shilaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    9
    Зошто да не? Секој со своите потреби. :) :)
     
    На Eros Ramazzotti и Lolo5 им се допаѓа ова.
  18. lylaby

    lylaby Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    631
    Допаѓања:
    333
    Пол:
    Женски
    Да ама не за една вечер поубаво ќе да е за повеќе вечери :D ако веќе не сте спремни за врзување.........
     
    На KrisBt и Muchacha им се допаѓа ова.
  19. Shilaa

    Shilaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    9
    Малце авантура во животот? :) :) :)
     
  20. lylaby

    lylaby Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    631
    Допаѓања:
    333
    Пол:
    Женски
    Да бе шила кој сака тоа си прави ако на некој така му одговара зашто да не? :)