1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашиот прв секс

Дискусија во 'Секс' започната од Mimi, 13 ноември 2009.

  1. crazylady

    crazylady Форумски идол

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    5.198
    Допаѓања:
    8.431
    Со дечко ми пробавме да имаме секс повеќе пати ме болеше многу но крв не ми течеше, потоа проба со прстот пак да ме скини за да не осетам толку голема болка но крв немаше нигде.
    Дали сум скината ?
     
  2. Lovely93

    Lovely93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2013
    Пораки:
    2.637
    Допаѓања:
    2.017
    Пол:
    Женски
    Немојте со прстот бе, тоа искуство еднаш се доживува, а и нема да заврши иста работа прстот и машкиот полов орган. Си има причина што те боли помалку со прст, очигледно е дека така нема да завршите работа. Дали ќе има или ќе нема крв индивидуално е, но ако се скинал хименот би требало да има барем малце.... но тоа не значи дека сеуште си невина, битно си имала односи. Некои девојки имаат еластичен химен, ништо страшно. Пробувајте пак.
     
    На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
  3. katakomba24

    katakomba24 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    614
    Допаѓања:
    533
    Роденденски подарок. Спонтано, но ете се случи. И не толку болно колку што имаше крв... :^)
     
    На devojceto163 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    Ние 2-3 дена се обидувавме :tmi: и на крај успеавме, ме болеше многу а крв немаше, јас се изнаплакав :tmi: а дечко ми се смееше, ме гушкаше, бакнуваше :$
     
  5. devojceto163

    devojceto163 Нов член

    Се зачлени на:
    30 август 2014
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    0
    со дечкоми идеме веќе 6месеци..и вчера за прв пат имавме секс не ме болеше ама имав обилно крварење...никогаш не помислував дека ќе ја изгубам невиноста на 17години...воопшто не ми е жал затоа што знам дека го сакам и со него се осеќам сигурно :) :) :)
     
  6. irenka19

    irenka19 Нов член

    Се зачлени на:
    5 септември 2014
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    1
    тоа се деси на роденденот на дечко ми вечерта -останавме сами во станот на другар негов мму куупив торта во форма на срце и ја сековме тортата јадевме и после легнавме вкревет и ми беше премн страв почна да ме допира и се десе што се десе ми беше прв тешко беше за мене имаш крв мн и после тоа плачев 8 месеци сме во врска тоа се деси на 5отмесец нез можи избрзав појма немам но сега сме поблиски и ме поштова уште што му докажав дека ставарно бев невина на 18ипол год ја се деситоа еден месец пред да наполнам 19 год,,, :$
     

    Прикачени фајлови:

    На sweety90 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Daleron

    Daleron Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јули 2014
    Пораки:
    2.996
    Допаѓања:
    16.411
    Пол:
    Женски
    Не се сеќавам бе, одамна беше. Демек првиот секогаш ќе го памтиш.
    Мижи Асан да ти баам работава.
     
    На Viktorijaaa5 и luci22 им се допаѓа ова.
  8. makedonkamak

    makedonkamak Форумски идол

    Се зачлени на:
    17 октомври 2013
    Пораки:
    3.616
    Допаѓања:
    26.999
    Пол:
    Женски
    Луд и незаборавен, затоа не го заборавив.
     
  9. Daleron

    Daleron Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јули 2014
    Пораки:
    2.996
    Допаѓања:
    16.411
    Пол:
    Женски
    Прв секс па лудо и незаборавно! :?:
    Болно, многу болно ужас. Ама можеби не е кај сите така, кај повеќето.
     
    На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    ^ Блазе и‘ на таа на која и‘ било лудо и незаборавно.
    Мене ми беше трауматично искуство.
    Сега додуше смеа ме фаќа, ама тогаш мислам дека и мајка ми ја побарав, и Богородица, и учителката од основно, и Оче наш ја кажав :D
    Крв многу немав, ама што химен ќе беше, ко со бонсек да ме сечеше момакот :D :sweat:
     
    На ku4ence, Valerin, Bennet и 2 други им се допаѓа ова.
  11. luci22

    luci22 Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2014
    Пораки:
    742
    Допаѓања:
    1.501
    Пол:
    Женски
    прекрасно, лудо и незаборавно беше мојто првенче..
    реков и се симнав од коњот! :makeup:
     
    На bubamara12345 му/ѝ се допаѓа ова.
  12. bombona23

    bombona23 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2014
    Пораки:
    313
    Допаѓања:
    1.817
    Беше многу одамна една зимска ноќ, бев заљубена до уши во дечкото. Болно беше, но сепак убаво. Но кога станав од спиење бев целата крв... Најпрвин испаничив, бидејќи ми кажаа дека нормално било неколку капки крв, ама јас целата бев. Работата било мене ми дошло меструација, ама дете, шо разбирам јас. Среќа што почекала да завршам со првиот секс па после да ми дојде :D
     
  13. DRIVER

    DRIVER Активен член

    Се зачлени на:
    10 септември 2014
    Пораки:
    19
    Допаѓања:
    7
    Првиот сексуален однос ми беше и убав ама и неубав зошто и на девојката и беше прв и малку се помачив додека да "влезе" не беше она што јас очекував а кога се скина хименот таа се расплака ваљда од жал за невиноста :D мене искрено целата ситуација ми беше смешна :D и сега ме фаќа смеа убаво што ме потсетивте :D
     
  14. anichka94

    anichka94 Популарен член

    Се зачлени на:
    18 мај 2012
    Пораки:
    1.822
    Допаѓања:
    7.045
    До некни се жалев колку многу сум невина,па ајде сега и искуства да пишувам дочекав.
    Одсекогаш ми беше критериум на тој што ќе ми биди прв,да му дадам по 6 месеци од врската.(ова размислување ме држеше од 18та година,предходно услов ми беше на година)
    Арно ама тоа што неќеш обично на глава ти иди.
    Па така мојот дечко,ме кандиса и на 3 месеци од врската.
    Како ме кандиса појма немам,не беше спонтано,едноставно тој ден однапред знаев дека ќе се случи тоа.
    И цел ден си викав,аничке ти вечерва нема повеќе да бидеш невина.
    И не бев,немаше генерални проби ....само една,предходната вечер,кога дојдов се видов гола,и таман да ме јавне јас си се повлеков. од срамој ауу си реков што направив :tmi:
    Па така знаев дека другата вечер нема бегање.
    Самиот чин беше болен,како што очекував.Толку себично ја чував од сите таа невиност 19 ипол години,што дури за мене чудно,ама ми падна големо олеснување.
    Како едно гајле помалку...
    После ми се правеа movies дека прерано му дадов,дека ќе ме искористи ау мау.
    Па што знам еве уште сме заедно веќе 7 месеци
     
    На Valerin му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Mishela

    Mishela Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    18.584
    Допаѓања:
    80.669
    Пол:
    Женски
    Каков жал за невиноста, жити Бога. Ако ја болело како што опиша Хипица погоре, мислам дека во тој момент невиноста била последното нешто на кое би мислела девојката. :lol:

    И јас немам коментар на темава. :tmi:
    Мислам дека после траумата која ја доживеав (а и му ја направив), немав срце да излезам пред дечко ми. Ми идеше да си ставам хартиена кеса на главата, со смајли фејс.
     
    На Valerin и Hipica им се допаѓа ова.
  16. Daydream

    Daydream Популарен член

    Се зачлени на:
    31 мај 2013
    Пораки:
    1.682
    Допаѓања:
    6.469
    Пол:
    Женски
    Лудо и незаборавно?! :D Може, ако збориме за сега, а не за првиот пат. :wasntme:

    Не, шала на страна, јас немав лошо искуство. Најдобро не, ама не и најлошо. Чудно, ново... Абе солидно беше како за прв пат. Крв имаше премногу малку, а болка скоро па ич. Бев многу опуштена, зашто ние и претходно си се спремавме полека, полека за тоа. Не беше туку - така одеднаш. Веќе немав срам пред дечко ми, сигурна бев во тоа, сакав, не се мислев, и си бев опуштена, може и затоа немав болка.

    Дечко ми имаше многу толеранција и разбирање, го влечкав така осум месеци. Сега му викам, што сум мислела тогаш... :tmi: Ејј осум месеци? Не сум била здрава. Како не ме откачил јас не знам. Најискрено. :D Ама сега така зборам, а не е баш така наједноставно да се решиш на тој чекор. Барем за повеќето не е лесно. Треба да си спремна навистина.

    Како и да е, невини девојки, не брзајте. Има време за се'. Невини сигурно нема да останете, никоја не останала. :D
     
    На Barbie20 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. zaljubena.do.ushi

    zaljubena.do.ushi Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2014
    Пораки:
    14
    Допаѓања:
    3
    Па за мене беше некако посебно... Со дечко ми одев две години и 1 месец.. Не ме болеше многу и немав многу крв.. Некако необично, чудно.. Имав некаква чудна трема и страв пред да се случи мислејќи дека премногу ќе боли и којзнае колку крв ке течи. СИгурнна сум во мојот партнер и го сакам .. :)
     
  18. delevingne

    delevingne Популарен член

    Се зачлени на:
    26 август 2014
    Пораки:
    555
    Допаѓања:
    1.018
    Имам дечко и 7 месеци сме заедно.Двајцата сме невини и сакаме да имаме односи но ја се плашам од последици бидејќи моите родители не ми дозволуваат да имам дечко а камоли односи а имам 16 год.Ве молам да ми кажете се во врска после првиот секс затоа што немам на никого другого да му го кажам ова..
     
  19. rak4estip

    rak4estip Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 март 2012
    Пораки:
    167
    Допаѓања:
    228
    извини вака девојче ама твоите имаат право 16 години си во ред е дечко да имас ама како ви доага да мислите на тоа да имате односи колку и да сте созреани и на секој начин спремни толку ли сте сигурни во дечковците покрај вас не ми е јасно стварно а што да ти кажат после прв секс освен тоа дека не си невина и дека за врме сексот илин ке те боли или не зависи кај секој е различно
    лелел кај отидоа лугево :o
     
  20. Lovely93

    Lovely93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2013
    Пораки:
    2.637
    Допаѓања:
    2.017
    Пол:
    Женски
    Нејзино право си е дали ќе има секс или нема да има, само побара совет. А тоа дека нејзините не и дозволуваат да има дечко не ми кажува ништо добро за нив, за тинејџерите забранетото овошје е највкусно, тие треба тоа најдобро да го знаат. И ако одат 7 месеци и ако има доверба во неговата љубов (секако и во својата) би оправдала. Подобро на 16 со правиот отколку на 20 ради реда. Не скокајте со осуди одма аман. Девојче, нема инструкции за првиот секс. Најдобро е да не слушаш туѓи искуства, да се препуштиш на момент, секако да имате заштита и... тоа е тоа.
     
    На ku4ence, sheis, RiRii и 2 други им се допаѓа ова.