ТЕМА: Солзите на мојата ќерка (Сител)

  • Во оваа категорија се дозволени само теми од типот Наслов на македонски (Оригинален наслов).
  • Пожелно е при отворање на тема да се стави слика (постер) од серијата.
  • Ако сакате да откриете детали од содржината на серијата, користете го BB-кодот spoiler за да го поставите тој дел од вашето мислење како скриен текст.

Мислење 09 Јун 2013, 21:34

Наскоро на Сител почнува нова серија наречена Солзите на мојата ќерка. :)
Аватар на корисникот
ocila

Црвено цветче
 
18071250
Мислења: 5516
Зачленет: 20 Апр 2012, 18:22
Локација: таму каде што никој нема да ме најде
"Ona kaže da joj nije stalo, ali njene oči pričaju drugu priču."

Мислење 09 Јун 2013, 21:51

ocila напиша:Наскоро на Сител почнува нова серија наречена Солзите на мојата ќерка. :)

http://www.sitel.com.mk/solzite-na-mojata-kjerka :) ;) :*
Аватар на корисникот
cresa-jagoda

Зелено цветче
 
5962457
Мислења: 578
Зачленет: 09 Јун 2012, 11:40
Никој неможе да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

Мислење 11 Јун 2013, 10:15

Дали знае некој како се вика серијата на турски ? :)
Аватар на корисникот
eliesaab

Зелено цветче
 
5403805
Мислења: 560
Зачленет: 27 Апр 2013, 20:39
Локација: далеку, премногу далеку.....
Скриен текст: покажи

She didn't need much,wanted very little.A kind word,sincerity,fresh air,clean water,a garden,kisses,books to read,sheltering arms, a cosy bed,and to love and be loved in return. ;)

Мислење 11 Јун 2013, 18:10

http://tr.wikipedia.org/wiki/Annem
http://www.youtube.com/playlist?list=PL5E9AFE3EDEFB9F1C
http://www.youtube.com/playlist?list=PL303CFB809393C467
Филмот се вика Annem или во превод моја мајка
Еве и линк каде што ги има сите епизоди со србски превод
Аватар на корисникот
Polsko

Сино цветче
 
10986
Мислења: 304
Зачленет: 24 Мар 2012, 17:58
Слика
“Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, već onaj koji misli da je sve što pročita istina.” Ivo Andrić

Мислење 13 Јун 2013, 13:16

Многу е убава серијата јас ја пратам и интересна е. Сега девојчето дозна за татко и дека всушност е жив и дека е министер. Баш ме нтересида дали ќе го прифате како татко, на мајка и дали ќе и прости?? Ако знае некој нека напише на кратко што како ќе се случува понатаму. :)
Аватар на корисникот
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Зелено цветче
 
8891882
Мислења: 609
Зачленет: 22 Јул 2012, 11:02
Наместо кафе,
Купи ми книга. Ќе ме
Освоиш за миг.

Мислење 13 Јун 2013, 13:31

Ме заинтересира, ги гледам првиве епизоди ама некако сиве серии ми се интересни на почетокот, после останатото е прочитано и гледано од другите серии.. Во сите турски серии случувајната се слични.
Аватар на корисникот
x-MajaEsposito-x

Зелено цветче
 
394324
Мислења: 658
Зачленет: 08 Мар 2013, 12:27
Локација: Neverland
Слика СликаСликаСлика

Мислење 14 Јун 2013, 12:09

Интересна серија, ја следам :)
Аватар на корисникот
Flower27

Жолто цветче
 
1395746
Мислења: 1332
Зачленет: 06 Дек 2012, 19:09
Локација: up in the space
Слика

Мислење 14 Јун 2013, 12:35

Слика
Аватар на корисникот
ocila

Црвено цветче
 
18071250
Мислења: 5516
Зачленет: 20 Апр 2012, 18:22
Локација: таму каде што никој нема да ме најде
"Ona kaže da joj nije stalo, ali njene oči pričaju drugu priču."

Мислење 14 Јун 2013, 18:55

а од каде ми е познато девојчето, во која серија глумеше?
Аватар на корисникот
dragan4eDR

Зелено цветче
 
81287
Мислења: 572
Зачленет: 13 Ное 2010, 18:37
We all have that one person in our life who knows how to bring back the smile on our face...

Мислење 14 Јун 2013, 19:39

dragan4eDR напиша:а од каде ми е познато девојчето, во која серија глумеше?

мислам во Солзи на есента ... исто на Сител одеше. мислам дека така се викаше серијата, таа им беше меѓе првите со синхронизација (не ме држете за збор) можеби грешам :)
kargo80

Фем почетничка
 
20
Мислења: 27
Зачленет: 27 Мар 2012, 23:02

Врати се на Серии и емисии

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Belieberka666, Rozich, Srckata28 и 17 гости