ТЕМА: Солзите на мојата ќерка (Сител)

  • Во оваа категорија се дозволени само теми од типот Наслов на македонски (Оригинален наслов).
  • Пожелно е при отворање на тема да се стави слика (постер) од серијата.
  • Ако сакате да откриете детали од содржината на серијата, користете го BB-кодот spoiler за да го поставите тој дел од вашето мислење како скриен текст.

Мислење 18 Јун 2013, 23:20

ocila напиша:
aaaaa напиша:Оваа Ајше, така мислам се вика, што му е девојка на министерот, во кој филм има глумено? Многу ми е позната :^)

Во Опасна убавина..

Da taa e. Losoto zeniste sto mrazese sve

Слика
Аватар на корисникот
Toprak

Сино цветче
 
24949
Мислења: 322
Зачленет: 22 Јун 2012, 20:44

Мислење 18 Јун 2013, 23:31

Devojcevo se vika Duygu Yetis i ona sto najdov e deka glumela vo ovie serii
http://www.imdb.com/name/nm1760673/
Jas ne se sekavam na niedna od niv,osven ako ne glumela nekade nekoja kratka epizodna uloga.
Eve i nezini sliki, mnogu e ubava
https://www.google.com/search?q=Duygu+Y ... ap4gSZ8YBw
Аватар на корисникот
Toprak

Сино цветче
 
24949
Мислења: 322
Зачленет: 22 Јун 2012, 20:44

Мислење 19 Јун 2013, 07:27

http://www.youtube.com/watch?v=l0gAHkId_mA
http://www.youtube.com/watch?v=mV5JLHXy8IA
Еве кој го гледал Време на дождови нека се потсети.Се омажи за шоферот на Фират и имаше близначиња
Аватар на корисникот
Polsko

Сино цветче
 
11691
Мислења: 334
Зачленет: 24 Мар 2012, 17:58
Слика
“Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, već onaj koji misli da je sve što pročita istina.” Ivo Andrić

Мислење 19 Јун 2013, 14:24

Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
Agrona

Жолто цветче
 
16233975
Мислења: 1215
Зачленет: 21 Дек 2012, 23:06
Локација: Скопје
СликаСлика

Мислење 20 Јун 2013, 12:19

А другарка е на Гонџа во кој филм глумеше??
Слика
Слика
Аватар на корисникот
girl.9

Жолто цветче
 
457299
Мислења: 1679
Зачленет: 10 Јул 2012, 17:35
Патувањето од илјада милји започнува со еден чекор!!!

Мислење 20 Јун 2013, 13:01

Многу ми се допадна серијата уште кога ја даваа на рекламатаа. :$
Аватар на корисникот
Emilia.Attias

Зелено цветче
 
493360
Мислења: 903
Зачленет: 19 Јан 2013, 20:42
Travel.
As much as you can. As far as you can. As long as you can.
Life is not meant to be lived in one place.

Мислење 20 Јун 2013, 13:01

girl.9 напиша:А другарка е на Гонџа во кој филм глумеше??
Слика
Слика

Глумеше во БУРНИ ВРЕМЈЊА. Ја глумеше Нихал, во неа Мете беше заљубен ама кога ја повредија во затворот и и го уништија лицето таа си замина
http://www.youtube.com/watch?v=JlnMCToDTMU
Аватар на корисникот
Polsko

Сино цветче
 
11691
Мислења: 334
Зачленет: 24 Мар 2012, 17:58
Слика
“Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, već onaj koji misli da je sve što pročita istina.” Ivo Andrić

Мислење 20 Јун 2013, 13:15

Agrona напиша:Слика
Слика
Слика

Кој е овој со кого ќе се мажи Гонџа???? :?: |( :| :)
Аватар на корисникот
cresa-jagoda

Зелено цветче
 
6503100
Мислења: 628
Зачленет: 09 Јун 2012, 11:40
Никој неможе да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

Мислење 20 Јун 2013, 15:07

Polsko напиша:
girl.9 напиша:А другарка е на Гонџа во кој филм глумеше??
Слика
Слика

Глумеше во БУРНИ ВРЕМЈЊА. Ја глумеше Нихал, во неа Мете беше заљубен ама кога ја повредија во затворот и и го уништија лицето таа си замина
http://www.youtube.com/watch?v=JlnMCToDTMU

Да да да навистина дури сега ми текна :D
Аватар на корисникот
girl.9

Жолто цветче
 
457299
Мислења: 1679
Зачленет: 10 Јул 2012, 17:35
Патувањето од илјада милји започнува со еден чекор!!!

Мислење 20 Јун 2013, 15:25

kargo80 напиша:
dragan4eDR напиша:а од каде ми е познато девојчето, во која серија глумеше?

мислам во Солзи на есента ... исто на Сител одеше. мислам дека така се викаше серијата, таа им беше меѓе првите со синхронизација (не ме држете за збор) можеби грешам :)

Ovaa e od Време на дождови
Аватар на корисникот
elka.timova

Сино цветче
 
23214
Мислења: 141
Зачленет: 27 Мај 2013, 21:58
Благодарам на Бога што го дочекав и овој ден.

Врати се на Серии и емисии

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 10 гости