ТЕМА: Златни рани (Сител)

  • Во оваа категорија се дозволени само теми од типот Наслов на македонски (Оригинален наслов).
  • Пожелно е при отворање на тема да се стави слика (постер) од серијата.
  • Ако сакате да откриете детали од содржината на серијата, користете го BB-кодот spoiler за да го поставите тој дел од вашето мислење како скриен текст.

Мислење 05 Мар 2013, 21:38

Е новата серија на сителСкриен текст: покажи
Не видеов дека има доколку има клуч...
Аватар на корисникот
ocila

Црвено цветче
 
18081250
Мислења: 5516
Зачленет: 20 Апр 2012, 18:22
Локација: таму каде што никој нема да ме најде
"Ona kaže da joj nije stalo, ali njene oči pričaju drugu priču."

Мислење 05 Мар 2013, 21:46

Уште едно срање на сител. 8)
Аватар на корисникот
Majuv4ence13

Зелено цветче
 
471255
Мислења: 764
Зачленет: 20 Јун 2012, 14:38
Локација: Битола
I love photos because the best thing about it is that it NEVER changes even when the person in it DOES.

Мислење 06 Мар 2013, 21:11

мислам дека ќе биди интересна серија па ќе видиме :D
Аватар на корисникот
ang246

Зелено цветче
 
12455
Мислења: 647
Зачленет: 14 Јун 2012, 14:23
Слика

Мислење 07 Мар 2013, 21:52

Де бре, глупости... Зарем мораше одма да умре таа Хикран?(ако и го погодив името :lol: )
Аватар на корисникот
Arianna

Сино цветче
 
11292
Мислења: 252
Зачленет: 23 Јан 2012, 03:31

Мислење 08 Мар 2013, 11:07

Мене ми изгледа дека ќе биде глупава |(
Аватар на корисникот
Flower27

Жолто цветче
 
1475776
Мислења: 1364
Зачленет: 06 Дек 2012, 19:09
Локација: up in the space
Слика

Мислење 08 Мар 2013, 15:14

Убава Серија :)
но за жал Хиџран си отиде кутрата загреота колку беше добра :(
Девојката ми изгледа глупава само се жали а синот голем ууу убав убав а малецкото колку е слатко ко играше опаа :dance: :lol:

5829_ktkdtz_dizinin-yayin-tarihi-belli-oldu.jpg

images.jpg
images.jpg (12.61 KiB) Разгледано 2197 пати
Аватар на корисникот
RIRIFENTY

Зелено цветче
 
417341
Мислења: 600
Зачленет: 29 Сеп 2011, 17:03
Локација: во реалноста
When I was young,my mum always told me that the happiness was the key to life. People asked me what I wanted to be when I grew up.
I said HAPPY.
They told me that I didn't understand the question..and i told them THEY DON"T UNDERSTAND LIFE.

Мислење 08 Мар 2013, 18:03

Чекајте малце, мене уште не ми се верува дека умре таа, снаат на Х, и го заборавив името. :$
А таа не ли е Ѓулфем хатун од Величествениот?? :^) Многу ми личи на некој, дај кажете.. :)
Аватар на корисникот
Lella

Жолто цветче
 
27655868
Мислења: 1971
Зачленет: 02 Јан 2013, 23:07
Локација: На лулашка под облак ♡
I'm in a relationship with my cat. Not oficial. But, it's pretty serious.
..
Слика

Мислење 08 Мар 2013, 21:40

Lella напиша:Чекајте малце, мене уште не ми се верува дека умре таа, снаат на Х, и го заборавив името. :$
А таа не ли е Ѓулфем хатун од Величествениот?? :^) Многу ми личи на некој, дај кажете.. :)

Не, таа е Севги, (така мислам дека се викаше) од Лубов и Казна. Другарката на Јасмин :)
Аватар на корисникот
A.Fenty

Сино цветче
 
121112
Мислења: 290
Зачленет: 24 Ное 2012, 14:55
Локација: Terrabithia
Слика
Скриен текст: покажи
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ma3uh8xlwr1rdd58ro1_500.gif

Скриен текст: покажи
http://i.imgur.com/aY0pMR2.gif

Мислење 09 Мар 2013, 13:32

A.Fenty напиша:
Lella напиша:Чекајте малце, мене уште не ми се верува дека умре таа, снаат на Х, и го заборавив името. :$
А таа не ли е Ѓулфем хатун од Величествениот?? :^) Многу ми личи на некој, дај кажете.. :)

Не, таа е Севги, (така мислам дека се викаше) од Лубов и Казна. Другарката на Јасмин :)

Да таа е од Љубов и Казна :)
Аватар на корисникот
cresa-jagoda

Зелено цветче
 
6513137
Мислења: 630
Зачленет: 09 Јун 2012, 11:40
Никој неможе да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

Мислење 09 Мар 2013, 13:45

Мене ич не ми се допаѓа серијава, ја ѕирнав првата епизода и не ми е ништо посебно.
Аватар на корисникот
Umbrella22

Жолто цветче
 
59065639
Мислења: 2538
Зачленет: 06 Авг 2012, 07:03
Локација: Во срцето на дечко ми...
Слика :l: :l: :l:

Врати се на Серии и емисии

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 6 гости