ТЕМА: Стилот на Селена Гомез

Мислење 26 Апр 2013, 21:48

Незнам како пејачка колку е добра, бидејќи и знам само една песна. Ама слободно можам да кажам дека таа и Taylor Swift ми се најубави млади познати девојки. Преубави се, а и најубаво ми се облекуваат.
Аватар на корисникот
karenin

Жолто цветче
 
20681826
Мислења: 1426
Зачленет: 08 Мар 2010, 01:10
Локација: Saturnia, Tuscany, Italy
To see the world in a grain of sand, and to see heaven in a wild flower, hold infinity in the palm of your hands, and eternity in an hour, Blake

http://www.youtube.com/watch?v=ztpiMnjisyE

Мислење 24 Мај 2013, 17:42

Слика
Аватар на корисникот
ocila

Црвено цветче
 
18081250
Мислења: 5516
Зачленет: 20 Апр 2012, 18:22
Локација: таму каде што никој нема да ме најде
"Ona kaže da joj nije stalo, ali njene oči pričaju drugu priču."

Мислење 28 Мај 2013, 02:38

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
barbyyy

Зелено цветче
 
212298
Мислења: 773
Зачленет: 26 Јул 2012, 18:52
На овој свет нема пријатели,љубов не постои...

Мислење 23 Јун 2013, 20:47

WooooooW!
Ја обожавам Селена заедно со Џастин Бибер, многу убав пар ми беа штета шо раскинаа, ама па ќе си се заедно си се сакаат они. Како гулапчиња ми се заедно, срцки. :inlove:
А за стилот да не коментираме, препрепрепрепрекрасен и е, најнајнајнајнајубав и е.....!!!!!!! :D :D :$
Скриен текст: покажи
SelenaGomezRoundAndRound.jpg
SelenaGomezRoundAndRound.jpg (109.37 KiB) Разгледано 278 пати
000_009_828_selenaalbum_170x170.jpg
000_009_828_selenaalbum_170x170.jpg (25.41 KiB) Разгледано 278 пати
Selena-Gomez-HD-Photo-widescreen-wallpaper-1280x1024-9-5063a1d386d5b-870.jpg
images.jpg
images.jpg (9.47 KiB) Разгледано 278 пати
stilot-na-selena-gomez-foto-19.jpg
Најнајубава ми е овде!
Аватар на корисникот
tinka-mace

Зелено цветче
 
455542
Мислења: 935
Зачленет: 05 Мај 2013, 20:52
Локација: Таму каде што светот е совршен.
Нема да се откажам од мојот живот. Јас сум борбена кралица која живее страсно.
Заспивањето со скршено срце не е толку страшно, будењето е!
http://www.crnobelo.com/zabava/sakam-da ... moeto-srce

Мислење 27 Јун 2013, 02:02

Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
barbyyy

Зелено цветче
 
212298
Мислења: 773
Зачленет: 26 Јул 2012, 18:52
На овој свет нема пријатели,љубов не постои...

Мислење 27 Јун 2013, 13:29

Да ги трнеме настрана нејзините уметнички (не)способности, девојчево ми се облекува многу прибрано, софистицирано, нежно... Што би рекле постарите КАКО ШТО ЈА ЛИЧИ.
Скриен текст: покажи
Еве пример.
СликаЗнам дека е од филмот ова, ама нема потреба да постирам милион слики. Си ја кажав поентата.
Аватар на корисникот
Hipica

Виолетово цветче
 
1072817648
Мислења: 13850
Зачленет: 31 Дек 2009, 00:34
Локација: Таму кај што топол ветер прави плетенка од моите кадрици.
I just want you to know who I am.

Мислење 27 Јун 2013, 15:29

Слика
Слика
Аватар на корисникот
ocila

Црвено цветче
 
18081250
Мислења: 5516
Зачленет: 20 Апр 2012, 18:22
Локација: таму каде што никој нема да ме најде
"Ona kaže da joj nije stalo, ali njene oči pričaju drugu priču."

Мислење 06 Јул 2013, 11:37

Немам ниедна забелешка во стилот.Комбинациите и се предобри,а и добро си ги пее песните .. :lol:
Аватар на корисникот
eliesaab

Зелено цветче
 
7755491
Мислења: 630
Зачленет: 27 Апр 2013, 20:39
Локација: далеку, премногу далеку...
Скриен текст: покажи
I’m looking for someone who….someone I can trust.Someone strong, someone at peace with themselves.Someone better than me.Someone who knows the worst side of me and still loves me.- Patrick Jane

Мислење 06 Јул 2013, 16:06

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
ocila

Црвено цветче
 
18081250
Мислења: 5516
Зачленет: 20 Апр 2012, 18:22
Локација: таму каде што никој нема да ме најде
"Ona kaže da joj nije stalo, ali njene oči pričaju drugu priču."

Мислење 06 Јул 2013, 21:26

Песните и се супер,а стилот предобар.Баш стил. :inlove:
large (1).png
large (1).png (421.8 KiB) Разгледано 195 пати

large (2).png
large (2).png (486.3 KiB) Разгледано 195 пати

large (3).jpg
large (3).jpg (87.17 KiB) Разгледано 195 пати

large.png
large.png (329.88 KiB) Разгледано 195 пати
Аватар на корисникот
tea4e

Жолто цветче
 
28882364
Мислења: 3179
Зачленет: 11 Јул 2012, 13:44
Краевите се шанси за нови почетоци.
Збогувањата се ветувања за повторни средби.

Врати се на Слики

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 3 гости