1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде бевте вчера?

Дискусија во 'Слободно време' започната од Sunshine88, 17 април 2010.

  1. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    Ајде женски да видиме кој каде се журкал. Барав да видам дали има ваква тема но не најдов, па ако има се извинувам.
    Јас бев во вирус па во хард рок, си поминав супер па сега малце ме болат нозете од штиклите.
    Каде бевте вие и како си поминавте? Исто така можете да раскажете што ви се случило, интересно, лошо(недај боже), нешто ако ве изнервирало.
    Мене вчера ми беше искрено малце непријатно, имаше еден тип во друштвово кој и се допага на моја најдобра другарка, таа е повлечена малце , па и викак ај со мене, и ја убутав да стои до него, арно ама не знае ни муабет да напраи ни ништо тој и става мастика во уста, таа вика нескам :rofl: да ми даде некој мене што ми се свига така мастика, јас радо би прифатила. арно ама.. другар му мене цело време ме зезаше за него, ко у стил дајму број, и му викам не ми прај проблеми и се свига на другрка ми, и онпак дај му број на другар ми за мене. Јас само изреагирав, а што ти неписмен си сам да побараш.
    А на другаркава цело време и викам седи до него, збори, зезај се. Она се трга на страна, па после вика незнаела како да му пријде. Незнам више сакам да и помогнам, а не да се разочара.
     
  2. anima

    anima Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    559
    Допаѓања:
    275
    Во Миднајт бев и одлично си поминав :)
     
  3. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Бев дома, учев како луда. Едно време се релаксирав со мојата Кромидојна и со нејзините виртуелни манџи и капучина. Не спиев.... повторно. Камен на гради...
     
  4. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    Дома и ич не ми е жал што не излегов :rofl:
     
  5. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Па и јас вчера нигде не отидов,цел ден ми беше лежерен некако,опуштено,требаше да излезам ама ништо,па останав дома,а и не ми беше досадно.
     
  6. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    синоќа бев во ресторан па во дискотека, си поминав екстра... онака ептен бев у фазон :rock: :D и затоа денеска мамурна дома седам :)
     
  7. glow

    glow Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2009
    Пораки:
    3.023
    Допаѓања:
    1.264
    Вчера цел ден бев дома..На вакво време не ми се излегува никаде.. :^)
     
  8. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    јас последниве неколку дена домче, денес бев на кафе кај комшивката, да ги видам згодните 6 месечни близнаци, души :* :*
     
  9. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Дома со друшки. Учевме :rofl: :rofl:
     
  10. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.777
    Допаѓања:
    131.184
    Дома, со гости. Исто како и претходните неколку дена, а и денес и утре. До утре имам најави :D
     
  11. OrdinaryGirl

    OrdinaryGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    1.453
    Допаѓања:
    497
    Бев во кино со женско друштво. Се видов на пица со другарка од основно. Потоа пиевме кај мене кафе со дечко ми, а вечерта ја завршивме со шетање во парк. Малку ладно беше, ама нас љубовта не грееше :l:
     
  12. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    јас бев на кафе кај другарка, која уз пат ми е и колешка. Супер беше, си најдов вереник :lol: нормално на шала :lol:
     
  13. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.777
    Допаѓања:
    131.184
    Вчера пак дома со гости, како и претходните 3 недели, а четвртата на шетање со друштво.
    Попладнево ми се шеткаше, па бев во Мекдоналдс на ручек, па во Палма на десерт.
    И да, пак со друштво. Веќе мерак ме фати да поседам дома сама, без друштво, без телевизор, без ништо... А од среда, пак целодневно друштво.
     
  14. Shelea

    Shelea Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    4.243
    Допаѓања:
    43.109
    Со колеги на кафе, кај што и се договоривме да ја славиме апсолвентската вечер. После тоа, на вечера со љубовта во Плаза Дел Торос. И на крај - отмено се прејадов палачинки во Соул, и се шеткав со другарките низ Скопје, на розевата улица Максим Горки... Сјајна вечер. :)
     
  15. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    На училиште, па пладневна прошетка покрај обала за време на часови :lol: после тоа на блиц средба со друшките
     
  16. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    Во две-три болници и после цел ден дупка му правев на креветчето ми мило не помрднувајќи го задникот од него :D
     
  17. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.777
    Допаѓања:
    131.184
    Во Волк, општина Илинден :rofl:
    Инаку супер беше, моторџиско место нели е тоа, опуштено, Венко Серафимов ... многу ми беше убаво.
     
  18. ozbilnazena

    ozbilnazena Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2010
    Пораки:
    1.154
    Допаѓања:
    13.168
    Пол:
    Женски
    Во Маврово со моите најблиски на едно-дневно релаксирање 8)
     
  19. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Со дечко ми во Рамстор :) Јадевме пица во Амати .. се шетавме гледавме облека , и се вративме кај нас и се шетавме низ населбава :)
     
  20. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Вчера бев на три различни матурски. И многу убаво си поминав, играње, пеење, пиење :)