1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ви поминува летото?

Дискусија во 'Слободно време' започната од malecka.16, 9 август 2010.

  1. malecka.16

    malecka.16 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2010
    Пораки:
    294
    Допаѓања:
    21
    Иако сеуште не е завршено, има речиси уште еден месец, сепак се решив да ја отворам оваа тема каде ќе можеме да поразговараме како сме си го поминале летото. Некои интересни случувања, познанства, летниот одмор...
    Еве јас ќе почнам. Од првиот ден летото ми почна преубаво, бевме со клас да славиме 10јуни во кафана и преубаво си се развеселивме :D , имав дечко но потоа раскинавме.. :( тоа е потажниот дел од приказната.. Но сепак, на одмор бев со друштво и си поминав преубаво, немам зборови за да опишам.. Таму запознав еден ;) :D и сега пак во скопјево. Се на се преубаво лето :) :) . Ајде да слушнеме вие како сте си поминале :) :*
     
  2. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    Лето е...топло е...коа како =) кога сум на работа, остатокот од денот одмарам..али затоа кога не сум денот е исполнет максимално, запознав многуу нови фацки,,,и имам турбо сезона како никогаш до сега..ова би дошло како зграпчи го животот..како поминуваат полека годините се повеќе сакам да проживеам колку што е можно повеке.
     
  3. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.913
    Допаѓања:
    32.518
    Пол:
    Женски
    Многу досадно ми поминува летово. Од сабајле сум дома и се досадувам. Навечер одам кај дечко ми и тогаш ми е поинтересно.
     
  4. EllenMonroe

    EllenMonroe Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 мај 2010
    Пораки:
    43
    Допаѓања:
    3
    Во дремење.Искрено најдосадно лето до сеа :( :(
     
  5. The.Fame.Monster

    The.Fame.Monster Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јули 2010
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    25
    Стани , јади , оди у ВЦ, легни си :rofl: :rofl:

    Не ми е нешто нај нај летово цело време со една другарка шлаеме низ населба па бев на одмор и одвај чекав да си дојдам дома не дека не ми беше интересно туку сакав да си се вратам ама не знам ни јас зошто и сеа се вратив и чекам да поминат фала богу уште 10 дена до школска година
     
  6. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Се на се, убаво лето беше... и уште е (имам фора уште месец дена :) )
    Возбудливо, исполнето со многу љубов и бакнежи. Е сеа многу работи ми се случија па имам неколку „пријателства“ минус, ама се здобив и со едно + кое многу ми значи.
    Ја бакнувам :*
     
  7. mysterious

    mysterious Популарен член

    Се зачлени на:
    25 јануари 2010
    Пораки:
    1.491
    Допаѓања:
    2.661
    Летово....Сум имала и подобри.
    Знам дека ова лето се здебелив.
    Што ми гајле.
    Ова лето ќе го паметам по тешките глупости,по многу интересни вечери,по еден нов во мојот живот... :inlove:
    По неколку другари и недругари..
    По матурата,која ми го скрати животот...
    И тоа....Сакам да заврши што е можно поскоро.
    Сериозно.
     
  8. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Летово во работа ми помина. Не отидов ни на одмор, ниту пак прошетав некаде. Ама тоа е ... Кој како ќе си ја нареди.
    Ми недостасуваат забавните лета кога лудувавме со другарките и не се прибиравме дома до сабајле. :(
     
  9. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Мене па сега на крај ми станува интересно , не сакам да заврши летово .. пред 2 недели ми беше многу досадно . Се се поинтересно ми е .. :)
     
  10. mila89

    mila89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 декември 2009
    Пораки:
    916
    Допаѓања:
    876
    Пол:
    Женски
    Ова лето дефинитивно ми е подобро од претходното,сум се изнашетала за последните две што не мрднав никаде,незнам ни јас како издржав ама еве оваа година баш убаво си се наградив,во љубовта ми е супер,стварно добро лето беше...ама како се ближи крајот некако почна да ми здосадува и сакам да дојде и септември да почнам со обврските
     
  11. puflaa

    puflaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    229
    Допаѓања:
    23
    Куча посо, посо куча... парк хавана, хавана дома :lol:
     
  12. chicka

    chicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2010
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    97
    Исто како да не беше....учење, па нервирање,досадни вечерни излегувања-ретко интересен помин.
    Ова лето е едно од најнеубавите во мојот живот.Но и покрај се не сакам да заврши кој ќе учи :sweat: :worried:
     
  13. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    Искрено,со душа чекам да одам на школо.Ова досега ми беше најдосадното лето.Со другарките имавме планови за цело лето,ама баш ни еден не се исполни.Така да,си сакам 1 септември да дојде :D
     
  14. Smilly

    Smilly Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јули 2010
    Пораки:
    2.373
    Допаѓања:
    3.244
    Па не е најлошо ама не е и најдобро :angel:
    Досадно можеби до пред некое време сега ми стана многу поинтересно :$
    Ама досадно или не не сакам да заврши кога ќе ми текне на школо... :puke:
     
  15. teddybear

    teddybear Популарен член

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    2.679
    Допаѓања:
    10.370
    Мене ова лето ми е суперррррр.... не можам да се пожалам за ништо освен некои мали депресив периоди кога ме факјаат ама блејм ит он д ПМС ... и така јас не сакам ова лето да заврши само сакам да се залади времево малце 8) 8) 8)
     
  16. Barbie-mwa

    Barbie-mwa Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    1.237
    Допаѓања:
    528
    Пол:
    Женски
    Мислам дека најдосадно лето до сега. Ако имам вечер излезено 5 пати, а кога одиме на школо мора да излезам секој петок и сабота. Едвај чекам да дојде 1 Септември, да имам малку обврски и да не се досаѓам цел ден дома. Денес денот ми помина стани, јади, на компјутер, и еве сега пак ќе си легнам. :@ :@ Многу досадноооооо!! и Глупаво :worried:
     
  17. NICKRIVERS

    NICKRIVERS Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2010
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    11
  18. Shelea

    Shelea Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    4.243
    Допаѓања:
    43.109
    Како да сум качена на ролеркостер. Динамика, возбуда, стрес, работа, нова музика, промени.
    Многу чудно лето.
     
  19. Queen-Nefertiti

    Queen-Nefertiti Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    152
    Допаѓања:
    46
    Многу досадно ова лето-ако може и да се нарече дека е лето :| Добро барем му текна на времево малку да се стопли :sun:
     
  20. AmandaS

    AmandaS Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јуни 2011
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    141
    едвај чекав да дојде лето и сега ме уби досада!
    воглавном цело лето ќе ми помине во исчекуање. прво моите да ги испратам на одмор за да бидам сама дома, а потоа и мојот одмор да дојде на ред. :)
    иначе секој ден едно те исто. кафиња, сокчиња, филмчиња, тв, фб, фемина, листање по нет, искачања, прошетки итн.
    не е скроз досадно, може да биде многу полошо, ама и многу подобро :D