ТЕМА: Невестински фризури

Мислење 06 Сеп 2010, 13:24

Слика

Слика

Слика
Аватар на корисникот
veri

Жолто цветче
 
1402249
Мислења: 3059
Зачленет: 14 Јан 2010, 22:08
Life is not about how many breaths you take, but how many moments in life that take your breath away.

Мислење 06 Сеп 2010, 13:30

Слика
Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
aNy-to

Жолто цветче
 
343275
Мислења: 1048
Зачленет: 21 Јул 2010, 15:02
For the world you are somebody, but for somebody you are the world...

Мислење 06 Сеп 2010, 13:31

Слика

Слика
Аватар на корисникот
veri

Жолто цветче
 
1402249
Мислења: 3059
Зачленет: 14 Јан 2010, 22:08
Life is not about how many breaths you take, but how many moments in life that take your breath away.

Мислење 08 Сеп 2010, 15:51

бидејќи имам долга виткана плава коса баш иста како на лсиката само по густа оваа фризура ми се допаѓа. Убава и едноставна!
Прикачени фајлови
wedding_hairstyles_curls_01.jpg
wedding_hairstyles_curls_01.jpg (30 KiB) Разгледано 4976 пати
Аватар на корисникот
plavusha

Сино цветче
 
1046
Мислења: 265
Зачленет: 05 Авг 2010, 18:26
Слика


Денес сум убедена дека НИКОЈ НЕ ГУБИ НИКОГО , бидејќи НИКОЈ НЕ ПОСЕДУВА НИКОГО. Во тоа е вистинското доживување на љубовта: да се има најскапоценото нешто на светот без да се поседува!

Мислење 10 Сеп 2010, 20:04

СликаСликаСликаСликаСликаСликаСлика
Аватар на корисникот
BoaVista

Жолто цветче
 
78627323
Мислења: 2819
Зачленет: 23 Авг 2010, 00:40
Слика

Мислење 18 Сеп 2010, 02:45

Слика
Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
karina8

Жолто цветче
 
54191563
Мислења: 4101
Зачленет: 26 Фев 2010, 15:50
Како да му докажам на психијатарот дека повеќе не ми треба негова помош, не сум луда, јас сум Бетмен!

Мислење 18 Сеп 2010, 19:11

СликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСлика
СликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСлика
Аватар на корисникот
BoaVista

Жолто цветче
 
78627323
Мислења: 2819
Зачленет: 23 Авг 2010, 00:40
Слика

Мислење 18 Сеп 2010, 19:44

Слика
Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
aNy-to

Жолто цветче
 
343275
Мислења: 1048
Зачленет: 21 Јул 2010, 15:02
For the world you are somebody, but for somebody you are the world...

Мислење 18 Сеп 2010, 23:57

Ништо комплицирано..едноставно и нежно ;)
Прикачени фајлови
3590_Jennifer-Lopez.jpg
3590_Jennifer-Lopez.jpg (101.58 KiB) Разгледано 4957 пати
Winter Wedding Hairstyles 6.jpg
Winter Wedding Hairstyles 6.jpg (26.24 KiB) Разгледано 4957 пати
wedding hairstyles_7.jpg
wedding hairstyles_7.jpg (13.05 KiB) Разгледано 4957 пати
hair1ad4.jpg
hair1ad4.jpg (27.11 KiB) Разгледано 4957 пати
Аватар на корисникот
macence85

Жолто цветче
 
754754
Мислења: 1217
Зачленет: 30 Авг 2010, 14:35
Слика Насмевни се, утре ќе те нема Слика

Мислење 19 Сеп 2010, 23:56

СликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСлика
Аватар на корисникот
BoaVista

Жолто цветче
 
78627323
Мислења: 2819
Зачленет: 23 Авг 2010, 00:40
Слика

Врати се на Свадба

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Yahoo [Bot] и 4 гости