ТЕМА: Слики од венчаници

Мислење 25 Авг 2010, 21:12

Слика
Слика
Аватар на корисникот
BoaVista

Жолто цветче
 
78557323
Мислења: 2819
Зачленет: 23 Авг 2010, 00:40
Слика

Мислење 25 Авг 2010, 21:18

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

CVETNI ;)
Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
BoaVista

Жолто цветче
 
78557323
Мислења: 2819
Зачленет: 23 Авг 2010, 00:40
Слика

Мислење 25 Авг 2010, 21:21

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
BoaVista

Жолто цветче
 
78557323
Мислења: 2819
Зачленет: 23 Авг 2010, 00:40
Слика

Мислење 25 Авг 2010, 21:25

AJDE MALKU BALSKI FUSTANI ;)
Слика

Слика
Аватар на корисникот
BoaVista

Жолто цветче
 
78557323
Мислења: 2819
Зачленет: 23 Авг 2010, 00:40
Слика

Мислење 25 Авг 2010, 21:39

Слика
Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
aNy-to

Жолто цветче
 
343275
Мислења: 1048
Зачленет: 21 Јул 2010, 15:02
For the world you are somebody, but for somebody you are the world...

Мислење 25 Авг 2010, 21:50

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
BoaVista

Жолто цветче
 
78557323
Мислења: 2819
Зачленет: 23 Авг 2010, 00:40
Слика

Мислење 25 Авг 2010, 22:02

Слика
Слика
Слика
Слика
[img][http://www.abitidasposaitalia.it/abiti-da-sposa/pronovias/2011/fashion/zoom/09-francoli-c.jpg/img]
Слика
Слика
[img][http://www.abitidasposaitalia.it/abiti-da-sposa/pronovias/2011/city/zoom/03-fiona-c.jpg/img]
Слика
Слика
Слика
Аватар на корисникот
BoaVista

Жолто цветче
 
78557323
Мислења: 2819
Зачленет: 23 Авг 2010, 00:40
Слика

Мислење 26 Авг 2010, 00:21

^ Тоа краткото е фацесто. За веридба би го носела :) :)
СликаСликаСликаСликаСлика
Аватар на корисникот
Hipica

Виолетово цветче
 
1073917704
Мислења: 13864
Зачленет: 31 Дек 2009, 00:34
Локација: Таму кај што топол ветер прави плетенка од моите кадрици.
I just want you to know who I am.

Мислење 26 Авг 2010, 21:52

:inlove:
Прикачени фајлови
ahhahahah ^_^.jpg
hihihihihhi ^^
ahhahahah ^_^.jpg (74.16 KiB) Разгледано 2108 пати
vencanica ^^.jpg
ahhh...
vencanica ^^.jpg (73.59 KiB) Разгледано 2108 пати
Аватар на корисникот
sweet13

Фем почетничка
 
07
Мислења: 5
Зачленет: 09 Јул 2010, 17:59
and i've hurt myself by hurting you..

Мислење 27 Авг 2010, 01:00

Слика
Аватар на корисникот
Hipica

Виолетово цветче
 
1073917704
Мислења: 13864
Зачленет: 31 Дек 2009, 00:34
Локација: Таму кај што топол ветер прави плетенка од моите кадрици.
I just want you to know who I am.

Врати се на Свадба

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 9 гости