1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Анален секс

Дискусија во 'Секс' започната од Dijana, 22 ноември 2009.

?

Дали сте имале анален секс?

  1. Да, и ми се допаѓа.

    1.141 глас(а)
    32,9%
  2. Да, но не ми е убаво.

    691 глас(а)
    19,9%
  3. Не, но би пробала.

    714 глас(а)
    20,6%
  4. Не, никогаш не би имала.

    920 глас(а)
    26,5%
  1. Mila04

    Mila04 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 февруари 2010
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    68
    Fala src :)
    ajde pa koga ke bidne ke pisam kako bilo..drzete mi sreka!!!
     
  2. lolitaa

    lolitaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    463
    Допаѓања:
    81
    Јас аналниот секс воопшто не го сакам,имам еднаш пробано и ми беше болно и никогаш уште еднаш не би го направила тоа,како прво ми е многу нехигиенски како што прочитав има некој што го направиле тоа без заштита а така е многу опасно,а и има и доста последици ако се практикува редовно мускулна траума,хемароиди и уште многу болести,така да девојки најдобар си е оној најнормалниот како што се прават деца хаха :lol: ,али секој свое право на некој му е убаво на некој не,немам ништо против.поздрав :D

    и уште нешто да кажам :lol: и ако се испразниш на анусниот канал внатрешно затоа што зидовите не се мазни туку се рапави останува нечистотија,не можеш скроз да го исчистиш освен да си бутнеш туш..хаха :lol: :lol:
     
    На Bubbles92 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. lolitaa

    lolitaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    463
    Допаѓања:
    81
    ИЗБРИШАНО ОД МОДЕРАТОР
    Ве молиме користете го копчето „Редактирај“ наместо да испраќате две мислења едно по друго.
     
  4. Andzelika

    Andzelika Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 март 2010
    Пораки:
    162
    Допаѓања:
    176
    Искрено боли,бар мене ме болело...И немам некое мислење за анален секс,зошто во него повеќе уживаат машките :D
     
  5. Kalaaa

    Kalaaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 март 2010
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    17
    хм.... имам редовен секс меѓутоа анален не затоа што еднаш по грешка ми го стави и... :worried:hock: мислам дека го видов господ, неможев да се соземам од болка, буквално не можев да седам убаво 2-3 дена и башка бев поднапиена што ете некој ќе рече помала болка као.... дечко ми неколку пати ме има терано да пробаме но некако несакам...прво како да се исчистам? ќе одам во тоалет и ќе се испразнам но како да се измијам внатрешно? :? сигурно нешто останува и имам слушнато дека треба 2-3 дена да јадеш само салати и многу течности ако планираш анален секс. Iскрено малце ми е шубе недај боже да се деси некоја гадна ситуација ќе пропаднам у земја
     
  6. Mila04

    Mila04 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 февруари 2010
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    68
    e bas od toa mi e strav i mene :?
    lele ne znam...se dvoumam celo vreme... :roll:
     
  7. koritsaki

    koritsaki Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    17.902
    Допаѓања:
    103.033
    Пол:
    Женски

    bogami i mene mi bese strav od ova..on sakase , a jas se dvoumev bas zaradi ova , vo wc se miev 15 minuti :lol: :lol: i se isprazniv ubavo pred toa pa se bese ok :lol:
     
    На zekzeki му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Mila04

    Mila04 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 февруари 2010
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    68
    offf maki! :lol:
    a se bi napravila za da go gledam zadovolen i sreken! :)
     
  9. najmilo

    najmilo Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2010
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    3
    Jas koga prv pat imav analen seks bev prilicno opustena,prvo bolese mislam :P ....no bese fantasticno mislam najubavoto custvo dosega.......no toa bese samo ednas.... i povejke ne bi sakala iako custvoto e prekrsano.....
     
  10. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.796
    Допаѓања:
    65.515
    Пол:
    Женски
    А зошто не би сакала повторно ако е прекрасно чувството? Има некоја причина?
     
  11. marija89

    marija89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 март 2010
    Пораки:
    22
    Допаѓања:
    13
    Јас кога имам секс секогаш практикувам да имам анален секс убаво ми е многу, првиот пат болеше многу ама сега поубаво ми е и узивам во анален секс па и ви советувам да пробате потоа никогаш нека да ве боли само првиот пат боли
     
    На Bjutii му/ѝ се допаѓа ова.
  12. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    imas analen sex i uzivas vo nego,a vikas deka oralniot ne sakas da go praktikuvas zasto ti se gadelo?!ne znaes sto propustas devojko
     
  13. marija89

    marija89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 март 2010
    Пораки:
    22
    Допаѓања:
    13
    Па поубаво кога ти го става во уста или во газ ? мене поубаво ми е во газ ако тебе ти е убаво во уста ондак ок мене гадно ми е во уста поубаво ми е во газ
     
    На Bjutii му/ѝ се допаѓа ова.
  14. OpethAngel

    OpethAngel Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 март 2010
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    2
    AUUUU...ne..nema sansi...nikad ne bi imala vakov tip na sex...a i medicinski e dokazano deka ne e zdrav pred se, isto taka pricinitel za ravoj na kancer na debeloto crevo.
     
    На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
  15. shiningstar

    shiningstar Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    307

    Исто. Не практикувам...а ако ви е убаво, супер за вас ! :)
     
    На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
  16. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.560
    Пол:
    Женски
    Не сум имала ваков секс и не сакам да имам.Премногу ми е гнасен.
     
    На Maaaaaaaaar1 и anab им се допаѓа ова.
  17. OpethAngel

    OpethAngel Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 март 2010
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    2
    Мене искрено ми се гади од самата помисла...
     
    На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
  18. celebrity

    celebrity Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    0
    de4ko mi mnogu 4esto saka tamu (analen sex) ama ja ne mu davam ;) aj 6o mi e odvratno... tuku i me boli... mnogu pati sme imale i nikako ne... ednostavno sekoga6 mnogu me boli... duri i lubrikant si kupivme ama toa e toa. a nekoga6 mi se luti koga nema da u dadam, duri mislam deka e opsednat so g*zot moj :o i ne moze da svr6i ako ne me 4epne tamu. e vaka se osekam nekoga6. a kako i jas da uzivam?
     
  19. celebrity

    celebrity Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    0
    lolitaaaaaaa!!!! lele kone4no najdov nekoj 6o od prilika misli kako i jas. a da te pra6am i zamolam da mi dade6 nekoj link ili sli4no kade ke mozam da pro4itam za posledicite od vakviot sex, deka mnogu pati baram ama po6to ne se razbiram mnogu od net i kompjuteri... daj pls da 4itnam so svoi o4i i da mu go zalepam na de4ko mi vo lice, oti jas se mu vikam kako toa ne e ubavo i lo6o, ama koj me 6i6a mene, on si zema 6o saka :worried:ilent: i koga saka...
     
  20. celebrity

    celebrity Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    0
    nemojte so pavlovicevi masti i takvi mrsni kremi, :ugeek: moze da pottiknat hemoroidi!
    si ima specijalni lubrikanti na baza na voda! jas koristam durex play plaviot, go kupivme za 184den vo Ramstor.
    ne se zaebavajte, ako veke imate analen sex pazete se! nikakvi mrsnotii ne ma4kajte!!