Барам цимерки

Дискусија во 'Образование' започната од Ger23, 8 август 2010.

 1. Nixe

  Nixe Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  7
  Сеуште се бара цимерка за стан во Карпош 1!
  ^_^
   
 2. MissPagane

  MissPagane Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  22
  Бараме една или две цимерки за стан во Скопје, строг центар. Итно е. :)
   
 3. bmila

  bmila Активен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Eve jas baram cimerka za vo karpos ajde podetalni informacii na lp ke ti ostavam br ili ostavimi pozz
   
 4. mylie

  mylie Активен член

  Се зачлени на:
  9 септември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  итно се бараат една или две цимерки за карпош 1 :)
   
 5. Nixe

  Nixe Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  7


  Пиши ми бројче во инбокс те молам :)
   
 6. ellenn

  ellenn Активен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Nekoj da ne bara cimerka za stan vo Aerodrom, Kisela Voda ili Centar? Bilo kade vo blizina na praven fakultet.
   
 7. malaaa94

  malaaa94 Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Ako bara nekoj cimerka za vo blizina na gradezniot fakultet neka mi pise
   
 8. Hakerka

  Hakerka Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  7
  јас ти пишав лп ама не знам дали воопште стигнуват. Јас сум за градежен и барав стан. Ти имаш ли веќе најдено? Ако да колку е киријата и има ли и др цимерки?
   
 9. angelina1

  angelina1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  16
  Бараме 4та цимерка.Станот е кај Кисела вода-Стара рампа 70м2 (250Е).Заинтересираните нека пишат ЛП во најбрзо време.
   
 10. Daaciii

  Daaciii Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Jas sum prva godina na farmacija. Baram cimerka za vo stan sproti drzavna bolnica. Ako e nekoja zainteresirana neka pise vo LP :)
   
 11. malaaa94

  malaaa94 Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Немам најдено стан.. Некому ако фалат две цимерки за во близина на градежниот нека пише :)
   
 12. UnderTheSun

  UnderTheSun Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  13
  може повеќе информации ако се уште слободни местата? :)
   
 13. female.3

  female.3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2012
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  34
  Се бара една цимерка за во Штип. Цена на кирија е 2600 + сметка за струја.Вода, интернет и кабловска тв имаме бесплатно. Станот (спрат од кука) се наога блиску до градот, во близина на медицински факултет, ректорат... ако има некоја заинтересирана нека ми остави бр во ЛП да се слушнеме. ИТНО
   
  На Liljana111 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. sweety923

  sweety923 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  2
  Бараме цимерка за во Штип...Ако има заинтересирана нека пише ЛП
   
 15. enimeni123

  enimeni123 Активен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Nie sme tri i barame uste edna cimerka za stan vo centar, 60 m2. Kirija e 50 evra :))
   
 16. UnderTheSun

  UnderTheSun Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  13
  каде поточно се наоѓа станот и може број во лп?
   
 17. v.ic.h.i

  v.ic.h.i Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Бараме цимерка за стан во кисела вода кирија 50 евра + сметки :rofl:
   
 18. female.3

  female.3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2012
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  34
  некоја? или ако познавате некоја другарка да и предложите итно е. :)
   
 19. v.ic.h.i

  v.ic.h.i Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  jas baram ako uste baras i ti cimeri :D javi se na 077881561 :D (kisela voda)
   
 20. UnderTheSun

  UnderTheSun Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  13
  Блиску ли е до Пелагонија станот? И дали е уште слободно местото?
   

Сподели ја оваа страница