Барам цимерки

Дискусија во 'Образование' започната од Ger23, 8 август 2010.

 1. tanyyyya

  tanyyyya Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  zdravo ja sum tanja od tetovo dali najdovte cimerki ili ne posto i mene mi treba za vo karpos
  [mod-kirilica:24n9lsof][/mod-kirilica:24n9lsof]
   
 2. tanyyyya

  tanyyyya Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  може линк од фб
   
 3. Shoe-Gal

  Shoe-Gal Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  168
  значи ко што пишав погоре на Фон, бруцпш, значи К. вода, Центар, Карпош не ми одговара. Има ли некој што бара цимерка во Аеродром, Ново Лисиче или Автокоманда ???
   
 4. iva.pinky

  iva.pinky Активен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  јас сеуште барам цимерки,ако има некоја феминистка заинтересирана слободно нека пише во ЛП
   
 5. rikita7

  rikita7 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  cenata na stanot e 170 evra...nema parno inache i e odma do zoloshkata karpos 1 :D
  [mod-kirilica:1by5md1d][/mod-kirilica:1by5md1d]
   
 6. samsung123

  samsung123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Baram cimerka/ki koi imaat najdeno stan vo blizina na elektro fakultet
  [mod-kirilica:246vjhlt][/mod-kirilica:246vjhlt]
   
 7. samsung123

  samsung123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  I jas baram cimerka,mestoto mi odgovara i cenata, ako seuste nemas najdeno kontaktiraj mi na 070-551-620...
  [mod-kirilica:1gzf9k43][/mod-kirilica:1gzf9k43]
   
 8. haus

  haus Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Zdravo.Baram cimerka za vo stan .Stanot e sosema nov i se naoga na 5 minuti od Goce Delcev ,potocno na pocetok na Hrom.Cenata e po dogovor ama nema da nadmine 5o evra(bez trosoci).Na tehni;kite fakulteti moze da se odi i peski.
  [mod-kirilica:worried:y1jbip3][/mod-kirilica:worried:y1jbip3]
   
 9. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.016
  Допаѓања:
  827
  Ќе се самоцитирам бидејќи уште барам цимерка, огласот уште е отворен :)
   
 10. 101

  101 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Барам цимерка за стан во Прилеп. Ако има заинтересирана нека ми пише во ЛП. позз
   
 11. snowflake.ice

  snowflake.ice Активен член

  Се зачлени на:
  13 август 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  dali ima nekoj da bara cimerka za stan vo micurin :angel:
   
 12. Aneta89

  Aneta89 Активен член

  Се зачлени на:
  31 август 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0  i jas baram cimerki vo moj stan stanot se naoga vo naselba kisela voda so znaci bi ti odgovarala blizinata.stanot e celosno i luksuzno opremen so wi fi i kablovska.ako si seuste zainteresirana kontaktiraj me 072633443
   
 13. CRnokosa7

  CRnokosa7 Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  3
  Ние сме две и бараме уште ЕДНА цимерка за стан во кисела вода на само 20 минути од центар ! Заинтересираните девојки може да ме исконтактираат во ЛП..! :)
   
 14. 1001

  1001 Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Барам цимерки за Прилеп, ве молам ако има некој заинтересиран нека пише.
   
 15. Neivana

  Neivana Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Се бараат една до две цимерки за во стан во Карпош во близина на зоолошката.
  Заинтересираните нека пишат (итно!)
   
  На Nixe му/ѝ се допаѓа ова.
 16. angie5

  angie5 Активен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Барам една цимерка за стан во кисела вода кај стариот тинекс,(иначе студирам на медицина) кој е заинтересиран нека се јави на 077906470 :)
   
 17. angie5

  angie5 Активен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  jas baram cimerka za stan vo kisela voda, studiram medicina, ako si zainteresirana javi se na 077906470
   
 18. angie5

  angie5 Активен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  i jas baram cimerka za stan vo kisela voda, i jas sum na medicina, ako ste zainteresirani bilo koja javete se na 077906470 :)
   
 19. V-O-G-U-E

  V-O-G-U-E Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Бараме 1 или 2 цимерки за стан во кисела вода кој е заинтересирен нека пише !
   
 20. Nixe

  Nixe Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  7

  Јас сум втората цимерка. :))
  ИТНО ИТНО ИТНО!
  Станот е на Рузвелтова, двособен, 55м2, т.е. голема дневна и една посебна спална.
  Киријата е 210е со вклучени сметки освен за струја. (исклучено парно)
   

Сподели ја оваа страница