Верувате ли во цагери?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од dushka-07, 2 јули 2011.

 1. simon4etooo

  simon4etooo Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  182
  No, no, no :shake:
  Безвезе работa.
   
 2. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.708
  Допаѓања:
  6.279
  не верувам...
  ама сепак си се радувам во себе :$
   
 3. Ruby.rose

  Ruby.rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  113
  Постојат за да ни биди поинтересно. Особено кога сме вљубени :inlove:
  Зашто кога срцето собира докази доволно му е и на расипан часовник да види поклопени сказaлки. :rofl:
   
  На Macushkaa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. brunete

  brunete Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  38
  Не,типична детска занимација,како на пр: ејј ме сака,ме вара леле не го глеам више овој цагер аххаха :)
   
 5. anamariia.x3

  anamariia.x3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  578
  Допаѓања:
  850
  Не верувам и никогаш нема.
  Па оние од гламстик направиле и посебен цагер за секој ден,различно за понеделник,вторник.. :lol: :x
   
 6. lana-ana

  lana-ana Активен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
 7. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  546
  Допаѓања:
  664
  No |( глупости
   
 8. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  277
  Пол:
  Женски
  да ја верувам :D
   
 9. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.282
  Допаѓања:
  608
  Пол:
  Женски
  Не верувам ама кога ќе видам се радувам не знам зошто инаку се 22:22 во последно време фаќам :^)
   
 10. indelible

  indelible Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  77
 11. Alone-Girl

  Alone-Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  25
  Секако дека не, тоа се глупости со кои се занимаваат малите девојчиња.. безвезе !
   
 12. krEM4Eto

  krEM4Eto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.035
  Допаѓања:
  1.260
  Пол:
  Женски
  СЕКАКОООО ДЕКААА.. :D НЕ!! :wasntme:

  Само знам дека кога ќе фатиш цагер те мисли некој ии вистина.. па познаваш милион луѓе сигурно некој те спомнал во тој момент xD :lol:
   
 13. Tikvi4ka

  Tikvi4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  447
  не..глупости
   
 14. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  1.167
  Цагер е само едно обично поклопување на часот и минутите,кога мислиш дека тој што го мислиш те мисли,ама уствари ти го мислиш тој што мислиш дека те мисли.
  Секако дека не верувам бре :lol:
   
 15. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  880
 16. Mia-K

  Mia-K Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  112
  Пол:
  Женски
  Не верувам!!
   
 17. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  670
  ne veruvam,ama mi e interseno na gledam sto znaci koga kje fatam.....no mi se slucilo da mi ostvari toa sto go pisuvalo :?:
   
 18. Jelena-JK

  Jelena-JK Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  7
 19. dream.queen

  dream.queen Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  314
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Женски
  нее сите у школо се притресуваат кога ќе видат цагер -ааааа цагеррр брзо кажи што значи- :swear: *ма немој да ме је*еш бе :emo:
   
  На attias му/ѝ се допаѓа ова.
 20. stefyle

  stefyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  паа не..ама сакам да видам..хахаха и ее сега фатив 21:21 додека одговарав...ај да си продолжам со одговарањето ...ама сакам да видам што значи тоа кога ќе фатам..па си се радувам демек ме сакал, сум му недостасувала.... :rofl: :rofl: :rofl:
   

Сподели ја оваа страница